Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában


Sziasztok!

Nekem is lenne egy kérdésem. Szóval egy lakcímről lehet két embernek skrill számlája? Ha igen, akkor a két számláról utalhatunk kedvünkre egymásnak? :-)

Köszönöm.

csala: ha eurós a Skrilled és a kártyád is hozzá, akkor megúszod az átváltást, ha euróban veszed fel. Másképp nem.

Navilla: lehet egy lakcimen két Skrill számla és ellenőrzés után gond nélkül utalhatsz közöttük.

Most már kezd idegesíteni ez a securitys zárolás. Írok nekik e-mailt, de csak ezt a sablont küldik vissza:
Thank you for contacting our help team.

We have created a ticket for you (#00945040). Please reply to this email if you need to contact us again, or if you wish to call us, remember to have your case number ready.

Kind regards,

The Skrill Help Team

Ezzel a tickettel mit tudok csinálni? Mert vasárnap is küldték ezt, azóta semmi sem történt, ma megint írtam nekik megint egy ilyen levelet küldtek...

Találtam egy oldalt a Skrill regisztrációról és költségekről magyarul, felteszem ide, remélem ez a legfrissebb.

http://internetes-fizetes-magyarul.info/skrill/skrillregisztracio.html

Idézetet írta: LosGabos Dátum február 07, 2014, 10:41:05
Találtam egy oldalt a Skrill regisztrációról és költségekről magyarul, felteszem ide, remélem ez a legfrissebb.

http://internetes-fizetes-magyarul.info/skrill/skrillregisztracio.html

Hasznos dolog, sajnos jól sejtetted, ez az "áremelés előtti" verzió.  :(

Idézetet írta: szumos Dátum február 07, 2014, 11:11:17
Hasznos dolog, sajnos jól sejtetted, ez az "áremelés előtti" verzió.  :(
Ha meg van valahol neked az áremelés utáni, tedd fel lécci.

Mennyi idő alatt érkezik meg a kártya a Skrill-től, és az aktiválása hogyan történik?
Tud valaki segíteni?

Köszönöm :)

Idézetet írta: LosGabos Dátum február 07, 2014, 13:59:28
Ha meg van valahol neked az áremelés utáni, tedd fel lécci.

Nekem is újdonság volt ez a magyar leírás, csak belenéztem és a kondíciókból láttam, hogy ez még a régi szerint  van összeállítva.
Szóval én nem tudok ilyenről.  :-\

Miért nem a Skrill oldalán nézed a dijakat? Ott mindig friss.

Idézetet írta: Gake Dátum február 07, 2014, 17:04:24
Mennyi idő alatt érkezik meg a kártya a Skrill-től, és az aktiválása hogyan történik?
Tud valaki segíteni?

Köszönöm :)

Kb. 2 hét, aktiválás meg azt hiszem a Skrill oldalán beütöd a kártya számát vagy valami hasonló, már nem emlékszek, de a kártyával jön egy levél is, amiben le van irva. Megjegyzem, hogy a Neteller nekem 4 nap alatt küldte a kártyát, meg is lepődtem.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 07, 2014, 18:19:13
Kb. 2 hét, aktiválás meg azt hiszem a Skrill oldalán beütöd a kártya számát vagy valami hasonló, már nem emlékszek, de a kártyával jön egy levél is, amiben le van irva. Megjegyzem, hogy a Neteller nekem 4 nap alatt küldte a kártyát, meg is lepődtem.

Köszönet :beerchug:

De ha már itt tartunk, írnál egy pár szót a Neteller-ről. ::)
Megbízhatóság, kukacoskodás stb.
Köszönöm :beerchug:

#1301 február 08, 2014, 09:53:07, vmlinuz
Neteller ügyfélszolgálattal nem volt még dolgom, a dokumentumokat náluk az oldalon kell feltölteni, 2-3 nap alatt fogadták el. A kártya mint irtam nagyon hamar jött. A dijak kissé magasabbak, de a kártyával 750 eurót lehet egyszerre levenni 4 euró dijjal. Igy ha többet veszel le, akkor olcsóbb, mint a Skrill. Megbizhatóság ugyanott van, angol cég, régi stb. Picit idegesitőbb a használata, mivel van az azonositó kód és a secure id és van ahol még nem elég az e-mail cimed, hanem a kódot kell megadni amit elég nehéz megjegyezni.

A kártyás feltöltés és ellenőrzés itt jobban van megoldva, egy kis összeget vesznek le egy kóddal és azt kell megadni. Ezt könnyebb megkapni, mint a pontos összeget euróban.

Itt a teljes bemutató: http://www.sportfogadas.org/cikk-neteller-222.html

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 08, 2014, 09:48:28
Neteller ügyfélszolgálattal nem volt még dolgom, a dokumentumokat náluk az oldalon kell feltölteni, 2-3 nap alatt fogadták el. A kártya mint irtam nagyon hamar jött. A dijak kissé magasabbak, de a kártyával 750 eurót lehet egyszerre levenni 4 euró dijjal. Igy ha többet veszel le, akkor olcsóbb, mint a Skrill. Megbizhatóság ugyanott van, angol cég, régi stb. Picit idegesitőbb a használata, mivel van az azonositó kód és a secure id és van ahol még nem elég az e-mail cimed, hanem a kódot kell megadni amit elég nehéz megjegyezni.

A kártyás feltöltés és ellenőrzés itt jobban van megoldva, egy kis összeget vesznek le egy kóddal és azt kell megadni. Ezt könnyebb megkapni, mint a pontos összeget euróban.

Itt a teljes bemutató: http://www.sportfogadas.org/cikk-neteller-222.html

Igazán köszönöm :yeah: :great:

Sziasztok!
Valakinek sikerult mar felvennie a kapcsolatot a Skrill Help Team-mel?
Zaroltattam a szamlam hogy forintosrol eurosra valthassak, de barmit irok nekik semmit nem valaszolnak!! Van olyan e mail cimuk amin valaszolni is fognak?

Nem fognak válaszolni. Ott kell hagyni őket a picsába, és átváltani Netellerre...