Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában


Idézetet írta: trader88 Dátum március 10, 2014, 13:02:19
Nekem ez is 1600 forintba kerülne + természetesen az árfolyamveszteség.

Szerintem ez elég sok.

Nem értem miért irigyeltek egy kis pénzt azoktól a szegény bankoktól ;D

Őszintén szólva nem nagyon értem a Skrillt. Mióta megszűnt a magyar számlájuk nem is foglalkoztam velük, megoldottam kártyával a befizetést. Viszont a közelmúltban megszívattam magam a Betfairrel, így most kénytelen voltam használni kifizetéshez. Délben kértem ki, most a számlámon a pénz, ráadásul a Netbank tanulsága szerint belföldi utalás. Raiffeisen Bank, magyar számla. Akkor ha onnan jön a pénz, oda nem lehet befizetni? Ugyan a kifizetés még mindig 900 forint, de akkor már talán megérné használni, ha pl. 40 forintomba kerülne egy utalás, és nem 2 ezerbe a Postbankhoz.

Hello!

Ma akartam kiutalni skrillről bankszámlára pénzt, és végig csináltam a kiutalásos folyamatot, de a végén visszadobott ugyanoda a kezdő oldalra, ugyanott az egyenlegem amennyi volt mintha nem csináltam volna semmit, nem kéne ilyenkor levennie a pénzt, vagy majd csak később emeli le?Rég volt már kiutalásom és akkor nem ez az új felület volt de nem ilyenre emlékszem, hogy így kéne működnie.

Idézetet írta: tharom2 Dátum március 11, 2014, 10:46:07
Hello!

Ma akartam kiutalni skrillről bankszámlára pénzt, és végig csináltam a kiutalásos folyamatot, de a végén visszadobott ugyanoda a kezdő oldalra, ugyanott az egyenlegem amennyi volt mintha nem csináltam volna semmit, nem kéne ilyenkor levennie a pénzt, vagy majd csak később emeli le?Rég volt már kiutalásom és akkor nem ez az új felület volt de nem ilyenre emlékszem, hogy így kéne működnie.

Csináld meg még egyszer, nekem is ez volt, azt hittem a net miatt.Másodjára már működött,

Amíg régen bet365, unibet, betclic volt a menő nálam, nyitottam egy FTos skrillt. Mostanában inkább marathont, pinnacle-t, és új irodákat használok bónuszért, ahol euró van. Így nyilván sokba kerül az érkezett pénz átváltása. Lehet egyszerre két accountom különböző pénznemmel? Mert ráírtam óvatosan a skrillre, és annyit írtak hogy bezárhatom az előzőt, és amikor nyitok egy újat szóljak nekik. De arról semmit hogy megtarthatnám-e a másikat is. A kérdést nekik meg nyilván nem szeretném erőltetni :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 12, 2014, 14:24:03
Amíg régen bet365, unibet, betclic volt a menő nálam, nyitottam egy FTos skrillt. Mostanában inkább marathont, pinnacle-t, és új irodákat használok bónuszért, ahol euró van. Így nyilván sokba kerül az érkezett pénz átváltása. Lehet egyszerre két accountom különböző pénznemmel? Mert ráírtam óvatosan a skrillre, és annyit írtak hogy bezárhatom az előzőt, és amikor nyitok egy újat szóljak nekik. De arról semmit hogy megtarthatnám-e a másikat is. A kérdést nekik meg nyilván nem szeretném erőltetni :D
Vip Silver szinttől már lehet ugyanazon a néven 2 számlád is eltérő pénznemben.Amíg nem ez a helyzet nem lehet.
Régen én simán nyitottam egy újat,rámírtak hogy válasszak mert az egyiket bezárják.

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 12, 2014, 14:24:03
Amíg régen bet365, unibet, betclic volt a menő nálam, nyitottam egy FTos skrillt. Mostanában inkább marathont, pinnacle-t, és új irodákat használok bónuszért, ahol euró van. Így nyilván sokba kerül az érkezett pénz átváltása. Lehet egyszerre két accountom különböző pénznemmel? Mert ráírtam óvatosan a skrillre, és annyit írtak hogy bezárhatom az előzőt, és amikor nyitok egy újat szóljak nekik. De arról semmit hogy megtarthatnám-e a másikat is. A kérdést nekik meg nyilván nem szeretném erőltetni :D

Nálam továbbra is működik a forint skrill - euró neteller kombináció, bár lehet, hogy fordítva még jobb lenne...
Mindenesetre így tudtam minimalizálni a váltási veszteségeimet illetve attól függően költhetek a forint vagy euró számláról, hogy melyik éri meg jobban.

Ma volt egy kiutalásom egy irodától Skrillre. Iroda eurós, skrill forintos. Tisztában vagyok vele, hogy lehúznak a váltásokkal, de ez a mai egy kicsit sok volt.

A legelvetemültebb váltó is 307 felett vette a devizát ma. Nekem a srill 300-ért váltott kereken...  :hanyas:

Az érkezett pénzért engem átváltási költség nem terhel. Úgy emlékszem. Linkelne valaki nekem oldalt, ahol a skrill árfolyama megtalálható? Elsőre nem találtam. Egyre jobban idegesít engem ez a skrill. Iszonyat elpofátlanodtak...  :noway:

https://www.skrill.com/en/personal/fees/hun/
A legördülő menüből értelemszerűen a magunk által használt pénznemeket kell választani.
+ a táblázat alatt ott van currency conversion.
Persze ettől sem sokkal okosabb az ember, pontosan milyen standardot is használ a skrill.
Hátha Knapp tudja a tutit...

Idézetet írta: szumos Dátum március 12, 2014, 16:36:15
Ma volt egy kiutalásom egy irodától Skrillre. Iroda eurós, skrill forintos. Tisztában vagyok vele, hogy lehúznak a váltásokkal, de ez a mai egy kicsit sok volt.

A legelvetemültebb váltó is 307 felett vette a devizát ma. Nekem a srill 300-ért váltott kereken...  :hanyas:

Az érkezett pénzért engem átváltási költség nem terhel. Úgy emlékszem. Linkelne valaki nekem oldalt, ahol a skrill árfolyama megtalálható? Elsőre nem találtam. Egyre jobban idegesít engem ez a skrill. Iszonyat elpofátlanodtak...  :noway:

Múlt heti kifizetésem betfairtől 295-ért váltották. Én is téptem a hajam, aztán egy ezres a kiutalás még. Ezért csináltattam egy olyan banknál is kártyát, amivel lehet befizetni. Még így is olcsóbb, mondjuk ez az eurós neteller megfontolandó, ha forintos a skrill!

#1405 március 13, 2014, 12:23:32, Knapp
Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 12, 2014, 16:48:36
https://www.skrill.com/en/personal/fees/hun/
A legördülő menüből értelemszerűen a magunk által használt pénznemeket kell választani.
+ a táblázat alatt ott van currency conversion.
Persze ettől sem sokkal okosabb az ember, pontosan milyen standardot is használ a skrill.
Hátha Knapp tudja a tutit...

Szerintem azokkal az árfolyamokkal számolnak, amelyek fel vannak tüntetve az oldalon (Currency conversion / wholesale exchange rate), de ehhez hozzá jön az apróbetűs költség:

**We add 2.99% for transfers between USD, GBP, EUR, CAD or PLN currencies. 3.99% for transfers between USD, GBP, EUR, CAD, PLN and any other currency. 4.99% for transfers involving any other currency.

Ez alapján az EUR/HUF váltás 3,99% költséggel jár, azaz majdnem pont 4%-kal kevesebb pénzt kapunk, mint amennyit az árfolyam mutat...

Most éppen 310,27 lenne, akkor 310,27 x 0,9601 = 297,89 lehet a mai "nettó" árfolyam.

Ma szerettem volna felvenni a Budapest Bank automatájából pénzt skrill mastercarddal el is jutottam, hogy elfogadjam az összeget, de utána kiírta, hogy érvénytelen a kártya. Átmentem az Otp-be és le is tudtam onnan venni pénzt, de 15000ft helyett 21600at vont le a kártyámról. Azt az 5000-et is levonta az egyenlegemből aminél kiírta, hogy érvénytelen a kártya. Visszaadják maguktól majd ezt a pénzt vagy rájuk kell írnom ez ügyben?

Idézetet írta: inter08 Dátum március 14, 2014, 14:41:27
Ma szerettem volna felvenni a Budapest Bank automatájából pénzt skrill mastercarddal el is jutottam, hogy elfogadjam az összeget, de utána kiírta, hogy érvénytelen a kártya. Átmentem az Otp-be és le is tudtam onnan venni pénzt, de 15000ft helyett 21600at vont le a kártyámról. Azt az 5000-et is levonta az egyenlegemből aminél kiírta, hogy érvénytelen a kártya. Visszaadják maguktól majd ezt a pénzt vagy rájuk kell írnom ez ügyben?

Lehetett az első ATM-nél is valami gubanc, hisz az 5000 ft-ot még akkor terhelhették a számládra.
Én a BB-s bankautomata üzemeltetőnek is jelezném és a Skrillnek is a problémát.
Lassítani nem fogod a jóváírási folyamatot ezzel.  :)
(így is hetekig eltarthat, míg visszakapod a pénzt)

Idézetet írta: Knapp Dátum március 14, 2014, 15:19:10
Lehetett az első ATM-nél is valami gubanc, hisz az 5000 ft-ot még akkor terhelhették a számládra.
Én a BB-s bankautomata üzemeltetőnek is jelezném és a Skrillnek is a problémát.
Lassítani nem fogod a jóváírási folyamatot ezzel.  :)
(így is hetekig eltarthat, míg visszakapod a pénzt)

Lehet, hogy ott volt a hiba, de most a skrill számlámon 500-as hibakód van és nem engedi egyik menüpontot se.

Nekem azt jelezte a Skrill, hogy csak 8.30 CET után próbálkozzak, mert addig nem lesz elérhető a honlapjuk.