Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában


Idézetet írta: BoTa88 Dátum május 10, 2015, 17:27:58
Na kaptam választ. Holnap elküldöm a telefonszámlámat+személyét valamint az email+jelszót változtatok:

Bankszámla kivonatott fényképezd le. Ne emailen kűld hanem töltsd fel skrill számládra belépve, valahol van ilyen már nem emlékszem hogy hol is.

Idézetet írta: DORCO6 Dátum május 01, 2015, 13:06:31
Sziasztok!
Nekem is hasonló problémáim vannak vele kb. két hete. A rajta lévő pénzem se levenni se befizetni róla nem tudok.
Kérték, hogy töltsem fel az irataim. Eddig öt évig jó volt most miért nem? Feltöltöttem hát de azóta sem történik semmi. Nem is jelzik, hogy mi a baj ha van egyáltalán de nem is tudom használni. Egyszerűen nem tudom használni a pénzem.
Csáó,
Gondoltam leírom, hogy én múlthét pénteken küldtem banki utalással pénzt a skrill számlámra, és tegnap hétfőn délben már jóvá is írták. Onnan sikeresen elsőre (mint máskor) be is tudtam fizetni a bet-re. Nekem szerencsére nem volt ilyen gondom.
Kifelé nem tudom hogy működik-e, de szerintem azzal se lehet gond majd.
Üdv.

Sziasztok !
Fentebb egyszer már írtam az azonosítási problémámról. Ez azonban csak egy kis része az egésznek. A fentebb lévő angol nyelvű levelet már kb. négyszer megkaptam. Változtattam már jelszavat kétszer, azt kérték töröljem a régi e-mail címem és újra változtassam. Ez is megvolt már  és az azonosító adataimat is elküldtem előbb a régi- majd az új e-mail címemről is és a skrillen lévő feltöltési helyről is már vagy ötször. Miközben "ideiglenesen" zárolva van a számlám azért a karbantartási díjat sikeresen sikeresen levették róla. Már vagy hat hete megy ez , de nem tudom mikor jutunk egyszer a végére. Minden esetre az elmondható, hogy a pénz biztonságba van rajta mert sehogysem tudom levenni.

OKÉ!  Köszönöm. Ezek szerint amíg nem tanulok meg angolul addig a pénz marad.

Nem bonyolult megkérni ismerősödet aki tud angolul hogy beszéljen helyetted. Alapadatokat kérnek, nem novellát kell elemezni.

Ne haragudj nem akarlak megbántani, de ha a kért adatokat elküldöm -ami különben is megvan nekik mivel hét éve van fiókom - akkor miért kell hallaniuk valaki hangját ami nem is biztos, hogy az enyém. Az talán megbízhatóbb?
Ráadásul a fenti szöveg nem is tartalmazza csak az adatok elektronikus elküldését.

Idézetet írta: DORCO6 Dátum május 13, 2015, 06:59:29
Ne haragudj nem akarlak megbántani, de ha a kért adatokat elküldöm -ami különben is megvan nekik mivel hét éve van fiókom - akkor miért kell hallaniuk valaki hangját ami nem is biztos, hogy az enyém. Az talán megbízhatóbb?
Ráadásul a fenti szöveg nem is tartalmazza csak az adatok elektronikus elküldését.
Nem azèrt kell felhivni öket,mert ugymond kötelezö,hanem,mert valamely oknál fogva a telefonos megkeresèsre rövid idön belül reagálnak mig az emaileket honapokig irogathatod nekik hiába...

Hello, a Sziget diákbérlet megvásárlásakor (online) ha kéri a "Kártyát kibocsátó bank neve"-t, mit írhatok be? Természetesen a skrill carddal szeretnék fizetni.

Üdv, ketomika22

Bocs, beírom ezt a skrill-mastercard topikba.

hello,

tegnap utaltam vissza bankszámlára először skrillről
a skrillem usd, a bank ahova utaltam ott is csak usd számlám van, az utalásra a skrill azt írja ingyenes (silver vip), de mégis levettek 4%-t

ez a skrill sara vagy a szlovák banknál reklamáljak?

köszi

Idézetet írta: gomes66 Dátum május 27, 2015, 10:53:51
hello,

tegnap utaltam vissza bankszámlára először skrillről
a skrillem usd, a bank ahova utaltam ott is csak usd számlám van, az utalásra a skrill azt írja ingyenes (silver vip), de mégis levettek 4%-t

ez a skrill sara vagy a szlovák banknál reklamáljak?

köszi

Előbb megkérdezném a banknál, hogy az érkező tételek után vonnak-e költséget.
A magyar bankoknál van rá példa deviza tételeknél.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 27, 2015, 13:55:56
Előbb megkérdezném a banknál, hogy az érkező tételek után vonnak-e költséget.
A magyar bankoknál van rá példa deviza tételeknél.

megkérdeztem... nem vonnak le, de a kivonatokból látszik, hogy a skrill kevesebbet utalt -  egy próba utalás volt szerencsére csak 100 usd-vel...

a visszaigazoló email:

Dear XXX,

Your recent withdrawal request is now on its way and should be with you soon.
The details are:

Amount: 100 USD
Time & Date: 15:10, 26 May 2015 CET
Transaction ID: 1476618492

Bank transfer to the following account:
Slovenska sporitel'na, a.s.
xxxxxxx205
Slovakia

Idézetet írta: gomes66 Dátum május 27, 2015, 14:23:02
megkérdeztem... nem vonnak le, de a kivonatokból látszik, hogy a skrill kevesebbet utalt -  egy próba utalás volt szerencsére csak 100 usd-vel...

a visszaigazoló email:

Dear XXX,

Your recent withdrawal request is now on its way and should be with you soon.
The details are:

Amount: 100 USD
Time & Date: 15:10, 26 May 2015 CET
Transaction ID: 1476618492

Bank transfer to the following account:
Slovenska sporitel'na, a.s.
xxxxxxx205
Slovakia

A skrill euróban indította az utalást, nem tudom, hogy miért. (nekem forint számlám van náluk)
Így a dollár-euró váltásnál keletkezhetett veszteség, plusz amikor a bankod visszaváltotta dollárra az érkező eurót...

Idézetet írta: Knapp Dátum május 27, 2015, 14:27:05
A skrill euróban indította az utalást, nem tudom, hogy miért. (nekem forint számlám van náluk)
Így a dollár-euró váltásnál keletkezhetett veszteség, plusz amikor a bankod visszaváltotta dollárra az érkező eurót...

igen, úgy néz ki...
nem értem miért, a skrill is és a bankszámla is usd, és nincs is több számlám egyik helyen se...

köszi

na írni kell nekik, hogy állítsák át a bankszámlát usd alapúra, alapból az uniós országokba euróban utalnak...

Thank you for your email!

When the official currency of the country is EUR (Slovakia in this case), the bank converts the withdrawal in EUR and back to USD.

I am really sorry for the inconvenience. This withdrawal has been already processed and cannot be cancelled anymore. But in for future withdrawals to this bank account, I can set it up in USD so you won't have to go to the currency conversion again.

Let me know