Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában


Idézetet írta: ragnaROCK Dátum november 26, 2015, 15:45:58
Egy fontos kérdésem lenne. Próbálta Skrill-re feltölteni pénzt egy korábban már hozzáadott kártyával. Azóta a kártya változott, a szám nem, csak a hátulján a biztonsági kód, és, mint kiderült a lejárati dátum.
Megpróbáltam a hozzáadott kártyával feltölteni, az új biztonsági kóddal (a lejárati dátumot nem vettem észre, hogy változott), de kiírta, hogy a tranzakció sikertelen, azonban a banktól jött sms, hogy levonta a pénzt. Ilyenkor mi a teendő? Írtam nekik e-mailt, de ezt még ma meg kéne oldanom (nem fogadásos dolog), és nem tudom mennyi idő míg arra válaszolnak.
A pénz tényleg levonódott, vagy vissza kerül a bankkártyára? Ha újra hozzáadom a kártyát a jó adatokkal, akkor vajon menni fog? Érdemes őket felhívni a gyorsabb ügyintézés érdekében (angol nem probléma)?

Köszi!

Ui: most olvasom alexthebest hozzászólását, lehet hívás lesz belőle.

Igen, hívd őket, akkor pillanatok alatt megoldanak minden gebaszt!

Idézetet írta: ragnaROCK Dátum november 26, 2015, 15:45:58
Egy fontos kérdésem lenne. Próbálta Skrill-re feltölteni pénzt egy korábban már hozzáadott kártyával. Azóta a kártya változott, a szám nem, csak a hátulján a biztonsági kód, és, mint kiderült a lejárati dátum.
Megpróbáltam a hozzáadott kártyával feltölteni, az új biztonsági kóddal (a lejárati dátumot nem vettem észre, hogy változott), de kiírta, hogy a tranzakció sikertelen, azonban a banktól jött sms, hogy levonta a pénzt. Ilyenkor mi a teendő? Írtam nekik e-mailt, de ezt még ma meg kéne oldanom (nem fogadásos dolog), és nem tudom mennyi idő míg arra válaszolnak.
A pénz tényleg levonódott, vagy vissza kerül a bankkártyára? Ha újra hozzáadom a kártyát a jó adatokkal, akkor vajon menni fog? Érdemes őket felhívni a gyorsabb ügyintézés érdekében (angol nem probléma)?

Köszi!

Ui: most olvasom alexthebest hozzászólását, lehet hívás lesz belőle.

Szerintem először a saját banknál kell érdeklődni, mert sikertelen fizetés után pár perccel visszakerülhet a pénz a számlára! Persze eltarthat hetekig is, de ha a skrill sikertelen tranzakciót jelez, akkor oda el sem indult a pénzed...

Végül is a Skrillt hívtam, azt mondta a srác, hogy a tranzakció biztosan sikertelen volt, a bankot a pénz miatt érdemes felhívni, aztán kb ennyi. Azóta tranzakció lezajlott sikeresen, és mindenki boldog, a bank pedig legkésőbb holnap azért szintén sorra kerül.

Idézetet írta: ragnaROCK Dátum november 26, 2015, 17:05:27
Végül is a Skrillt hívtam, azt mondta a srác, hogy a tranzakció biztosan sikertelen volt, a bankot a pénz miatt érdemes felhívni, aztán kb ennyi. Azóta tranzakció lezajlott sikeresen, és mindenki boldog, a bank pedig legkésőbb holnap azért szintén sorra kerül.

Azt hittem, hogy az esetlegesen levont pénz miatt aggódsz...  :)
Mert ugye erről nem tudtál meg többet.

Az egyenlegedre nem tudsz ránézni?! Egyből kiderülne, könyvelték-e egyáltalán.
Egyik éjszaka nekem is volt sikertelen online fizetési kísérletem, de a számlámat ennek ellenére azért megterhelték. Pár perc múlva a második próbálkozás már sikerült, a tévesen levont pénz meg kb. 15-20 percnyi zárolás után visszakerült a számlámra.



Valaki megtudja mondani pontosan mit határoz meg ez a 3 limit, külön-külön?   Köszi!

Idézetet írta: csatarid Dátum november 26, 2015, 23:10:48


Valaki megtudja mondani pontosan mit határoz meg ez a 3 limit, külön-külön?   Köszi!

Az első az a tranzakció. Gondolom két skrill account közötti küldés. A 2. az halmozott/átlag. Fingom nincs mit takar. :D A 3. a kifizetés.

Ha elküldöd nekik a személyid másolatát, akkor többet fogsz tudni. :)

Idézetet írta: buszberlet Dátum november 26, 2015, 23:19:50
Az első az a tranzakció. Gondolom két skrill account közötti küldés. A 2. az halmozott/átlag. Fingom nincs mit takar. :D A 3. a kifizetés.

Ha elküldöd nekik a személyid másolatát, akkor többet fogsz tudni. :)

Nem az enyém, köszi! ;)

Nem saját névre szóló bankszámlára lehet utalni Skrill-ről? Tehát a Skrill és a bankszámla tulajdonos nem ugyanaz.

Idézetet írta: Lewis52 Dátum december 05, 2015, 17:39:30
Nem saját névre szóló bankszámlára lehet utalni Skrill-ről? Tehát a Skrill és a bankszámla tulajdonos nem ugyanaz.

Sajnos nem.

Idézetet írta: csatarid Dátum november 26, 2015, 23:10:48


Valaki megtudja mondani pontosan mit határoz meg ez a 3 limit, külön-külön?   Köszi!

1. Egy db. tranzakció max. értéke 1000€. Pl. 1001€-t vagy többet nem tudsz befizetni egyszerre.
2. Összes tranzakció max. értéke 2500€. Össz. ki és befizetés.
3. Összes kifizetés a számláról max. 1000€ lehet. Pl. küldés más skrill számlára.


Mióta lehet pénzt küldeni skrill és neteller számlák között? Csak most vettem észre. 1.9% a díja.


Idézetet írta: ncis88 Dátum december 06, 2015, 00:09:35
Én nem látom hol lehet.

Utalni skrill és neteller között? Pedig lehet most már. Oda-vissza. A skrill-nél az upload-nál megtalálod.
https://www.skrill.com/en/fees/
https://www.neteller.com/en/fees

Üdvözlet!

Szeretném a segítségeteket kérni. Lehet már volt szó erről, ebben vagy másik topicban de nem kezdtem neki mind a 150 oldalnak... Bocsi.

Kezdő fogadó vagyok, lassacskán gyűlik egy kis pénz, amit szeretnék kivenni. Rendelkezek skrillel (nincs összekötve magyar bankkal vagy bankkártyával), oda utalnám ki a pénzt és persze hozzá kérnék egy Prepaid cardot. ATM-ből részletekben felvenném. Gondolom ezzel a sablonnal már a legtöbben találkoztatok.
Egyetlen egy problémám van: az adó. Szeretnék a lehető legbiztosabbra menni. Hogy tudjátok a skrill vagy hasonló netes pénztárcák milyen helyzetben vannak a nagy testvér előtt, látják-e, kötelesek e kiszolgáltatni az infót? Mivel nem is igazi bankról van szó, más esetleg a státuszuk? Ha látják, van valamilyen biztonságos, alternatív módszer? Van esetleg ismerősötök akit felelősségre vontak már ezért? Kérlek benneteket, adjatok tanácsot (ha lehet tapasztalaton, biztos értesülésen alapulót).

A neten fellelhető anyagok nagy részét elolvastam ezzel kapcsolatban és sok helyen ellentmondásba ütköztem. Nem tudom melyik frankó. Köszönöm a válaszokat!

Üdvözlettel: Erebor

szia
lehet boltban fizetni, kulfoldon kivenni, pl 23:50 kiveszel párkányban, meg 0:10 kor detto,
a nav ezt nem látja
de ha csányinak hívnak akkor az országban sincs gond sándor:-)

Idézetet írta: erebor Dátum december 15, 2015, 11:18:12
Üdvözlet!

Szeretném a segítségeteket kérni. Lehet már volt szó erről, ebben vagy másik topicban de nem kezdtem neki mind a 150 oldalnak... Bocsi.

Kezdő fogadó vagyok, lassacskán gyűlik egy kis pénz, amit szeretnék kivenni. Rendelkezek skrillel (nincs összekötve magyar bankkal vagy bankkártyával), oda utalnám ki a pénzt és persze hozzá kérnék egy Prepaid cardot. ATM-ből részletekben felvenném. Gondolom ezzel a sablonnal már a legtöbben találkoztatok.
Egyetlen egy problémám van: az adó. Szeretnék a lehető legbiztosabbra menni. Hogy tudjátok a skrill vagy hasonló netes pénztárcák milyen helyzetben vannak a nagy testvér előtt, látják-e, kötelesek e kiszolgáltatni az infót? Mivel nem is igazi bankról van szó, más esetleg a státuszuk? Ha látják, van valamilyen biztonságos, alternatív módszer? Van esetleg ismerősötök akit felelősségre vontak már ezért? Kérlek benneteket, adjatok tanácsot (ha lehet tapasztalaton, biztos értesülésen alapulót).

A neten fellelhető anyagok nagy részét elolvastam ezzel kapcsolatban és sok helyen ellentmondásba ütköztem. Nem tudom melyik frankó. Köszönöm a válaszokat!

Üdvözlettel: Erebor