Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában


Igen működik. Ne kérdezzétek már meg állandóan, mert akárhányszor meg lett kérdezve, mindig működött!

Ha valakinek NEM működik, akkor nála van a hiba!!!

Akkor én kivételesnek érzem magam, mert sosincs semmi gondom a Skrill-el bármiről legyen szó, pedig sokat használom. Egyszer emlékszem volt hogy nem volt nekem sem elérhető, de az nem most volt, hanem még tavaly nyáron, de akkor vagy 2 napig... Viszont azóta minden szuper ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 16, 2016, 17:02:56
Egyáltalán nem egyedi probléma. Meglesz a pénz, nyugi.  :ok:

Meglett!  :ok: Iccaka visszacsempészték a jogos tulajdonosához.  ;D

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 16, 2016, 18:49:40
Az van, hogy ilyenkor lefoglalja a kért összeget a kártyán, de az utalás nem történik meg. Ez minden esetben igy megy, foglalás, majd pár nap múlva összesitve megy az utalás, hogy ne sok apró tranzakció legyen az intézetek között (gondolom), hanem kevesebb, nagyobb összegű. Meghiúsult tranzakció esetén nem mindig engedik el egyből ezt a foglalást, vagy ha igen, akkor sem biztos, hogy azonnal reagál rá a kártyát kibocsájtó intézet. Van egy x napos "timeout" periódus, ha ezután nem érkezik a tényleges kérés az utalásra, akkor automatikusan feloldódik a lefoglalt pénz. Gyakorlatilag kár volt a bankba bemenned és kitölteni a papirokat, semmit sem fog gyorsitani az egészen. Mire ezt feldolgozzák, már rég visszakapod a pénzt automatikusan. Vagy épp emiatt fog késni az egész.

Ez nem a Skrill hibája, bármely banknál előfordulhat. Én nem egyszer jártam meg hazai bankokkal is.

Ez igaz, ezt a pénzintézetben is ugyanigy elmagyarázták nekem, ezért nem is inditottunk el semmilyen folyamatot. Abban maradtam az ügyintézővel, hogy keddig várunk és ha nem történik semmi, csak akkor tesszük meg a szükséges lépéseket. Ettől függetlenül az ilyenkor szokásos dokumentumokat elkészitettük, ne akkor kelljen vele szarakodni. Igy már szerencsére nem kell mennem, viszont holnap egy köszönetnyilvánitó telefont azért meginditok feléjük.

Idézetet írta: Tomikaa Dátum január 17, 2016, 06:51:50
Akkor én kivételesnek érzem magam, mert sosincs semmi gondom a Skrill-el bármiről legyen szó, pedig sokat használom. Egyszer emlékszem volt hogy nem volt nekem sem elérhető, de az nem most volt, hanem még tavaly nyáron, de akkor vagy 2 napig... Viszont azóta minden szuper ;)

Ezt az egy esetet leszámitva nekem sincs velük gondom, ettől függetlenül a bizalmam töretlen irányukba.
Ez a rosszkor voltam rossz helyen, rossz időpontban tipikus esete, ami megoldódott.  ;)

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne felétek, hogy új bankkártyám érkezett, a régi lejárt így skrillen hitelesíteni kell. Rendesen beírtam mindent, és már csak a levett összeget kellett volna beírni(Ezt csináltam meg tegnap). Ma néztem az OTP netbankot, hogy mennyit vettek le és azt beírhassam, így minden oké lett volna. Egy összegre azt hittem hirtelen, hogy ez a skrill által levett összeg  :bash: , így léptem is be és beírtam egyszer, hát nem volt jó, beírtam megint. Ezzel azt értem el, hogy leállította az érvényesítési folyamatot és írta, hogy lépjek kapcsolatba velük, nem tudom törölni se az elkezdett érvényesítést és nem is tudom újra hozzáadni a kártyámat. Írtam nekik, az oldalon skrill helpben, azt írja, hogy "New" azaz még nem néztek rá. Körülbelül mennyi idő mire módosul a "New" státusz és rendeződik ez a dolog? Mivel mindig így szoktam be/ki fizetni most pedig meg vagyok lőve.

Válaszokat előre is köszönöm!   :beerchug:
Foxy

Kb 1-2 hét mire válaszolnak.Telefonálni is lehet de csak angolul akkor egyből feloldják.

Sziasztok!

EUR-os Skrill számlám van. Arra lennék kíváncsi, akinek forintos számlája van és ellenőrzött nem vip-es, mik a befizetési limitek?
Nálam
Bankkártyánál: 3000EUR;
Srill direct 5000EUR
Neteler: 500EUR
paysafecard : 796,5EUR
Banki átutalás: Korlátlan,

Nagyon gondolkodom, hogy lezáratom és áttérnék forintosra.

Előre is köszönöm a segítséget!

Idézetet írta: [email protected] Dátum január 22, 2016, 08:01:24
Sziasztok!

EUR-os Skrill számlám van. Arra lennék kíváncsi, akinek forintos számlája van és ellenőrzött nem vip-es, mik a befizetési limitek?
Nálam
Bankkártyánál: 3000EUR;
Srill direct 5000EUR
Neteler: 500EUR
paysafecard : 796,5EUR
Banki átutalás: Korlátlan,

Nagyon gondolkodom, hogy lezáratom és áttérnék forintosra.

Előre is köszönöm a segítséget!
Emiatt nem érdemes lezárni, forintoson is ennyi. A Paysafecard limit nem valós, az évi 90.000 forint a paysafecard magyar korlátja miatt, de egyébként se érdemes paysafecarddal ide felrakni, mert drága. (egyből az irodához kell)

Az 1200 Ft-ra való hazautalási díjemelés óta először használok skrillt, 2 napja indítottam az utalást és még semmi. Régen fél nap alatt a számlán volt a pénz, most meg semmi. Írjak nekik?

Szép napot mindenkinek!

A segítségeteket szeretnék kérni, a Bet365 Skrillel történő fogadás vonzataival kapcsolatban. Adott a BET365 fiókom, mellé regisztráltam is egy Skrill accountot, kártyát még nem kértem hozzá, először gondoltam tájékozódom, hogyan is működik. (A kérdés azért ilyen későn, tudom már nem teljesen aktuális, hiszen régóta adott ez a helyzet, de eddig próbáltam a TippmixPro által kínált lehetőségekkel élni, de úgy érzem betelt a pohár.)

A befizetés része teljesen világos és pofon egyszerű, a kifizetés is gondolom ugyanígy zajlik. A konkrét kérdéseim az adózással kapcsolatban lenne, persze az hogy hogyan lehet kikerülni. (Nem havi milliós inkább maximum 100 ezres kiutásokról lenne szó havonta.)

- A Skrill MasterCard kártyával tudom bármilyen automatából készpénzfelvét lehetséges, illetve fizetni is lehet a boltokban vele. Ez mennyiben különbözik, hogy erről a kártyáról veszem le a pénzt, ami ugye szintén a saját nevemen van (tehát az automata, bolt regisztrálja, hogy fizettem), mintha az OTP által kibocsátott kártyámról venném le az összeget, ami szintén nyereményből származik.
- A jelenlegi egyezmény értelmében már a Skrillre érkező pénzt is jelenti a Skrill a NAV felé?
- Hallottam a Euro alapú automatákról is aminek a nagyrésze Budapesten található (A BET365 számlám és a Skrill számlám is forint alapú, megérné ebből az automatából felvenni a pénzt? Illetve itt is adott a kérdés, hogy ezt a NAV ellenőrzi-e?
- Járható út-e esetleg, hogy külföldön akár Szlovákiában automatából felvenni a pénzt a Skrill kártyáról?
- Ugye lehetőség még, hogy a Skirll accountról egyből a számlámra utalnám a pénzt, de az ugyanúgy figyelemfelkeltő, hogy honnan is származik a jövedelem.

Ezeket a variációkról olvastam eddig, eldönteni pontosan melyik a 100%-ig biztonságos nem tudom, mivel konkrét válasszal nem találkoztam még.

Aki tud az kérem pontos tényeket írjon, sokféle variácót olvastam már, legtöbb helyen csak a "talán nem lehet baj", vagy a "csak nem foglalkoznak vele" megállapításokkal találkoztam.

Előre is köszönöm, aki válasz írásával megtisztel.
Üdv: bestd10

#2349 február 03, 2016, 11:06:33, Wezli
A Skrill egy nyomorék tróger cég. Az egy dolog, hogy egyik napról a másikra blokkolta a számlámra való belépést biztonsági okokra hivatkozva és kér ,hogy igényeljek új jelszót, igen ám de ezt csak supporton keresztül engedi akik meg rohadtul szarnak bele és nem válaszolnak. Hozzáteszem ,hogy semmiféle trükközés nem történt részemről szabályosan használtam az accom. Ami még fura, hogy tele a net ilyen esetekkel. Úgyhogy én egyre inkább úgy érzem, hogy ezek becsődöltek, a lóvékat benyelik és kész. Majd jelzem mi lett a dolog vége, de ahogy látom napok kellenek csak ahhoz, hogy méltóztassanak válaszolni a problémára és akkor még hol van a megoldás. Gyönyörű munkatempó, nem értem miért nincsen erre live chatjük.

Idézetet írta: Wezli Dátum február 03, 2016, 11:03:38
A Skrill egy nyomorék tróger cég. Az egy dolog, hogy egyik napról a másikra blokkolta a számlámra való belépést biztonsági okokra hivatkozva és kér ,hogy igényeljek új jelszót, igen ám de ezt csak supporton keresztül engedi akik meg rohadtul szarnak bele és nem válaszolnak. Hozzáteszem ,hogy semmiféle trükközés nem történt részemről szabályosan használtam az accom. Ami még fura, hogy tele a net ilyen esetekkel. Úgyhogy én egyre inkább úgy érzem, hogy ezek becsődöltek, a lóvékat benyelik és kész. Majd jelzem mi lett a dolog vége, de ahogy látom napok kellenek csak ahhoz, hogy méltóztassanak válaszolni a problémára és akkor még hol van a megoldás. Gyönyörű munkatempó, nem értem miért nincsen erre live chatjük.

Hívd fel őket, nem olcsó, de hamar megoldják a problémát. Support válaszra várhatsz...

Türelmes vagyok, 27-én volt lehívásom bankszámlára, eddig semmi. Csak azért jegyzem meg, mert eddig max. két-három nap alatt rendben lezajlott minden.

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 03, 2016, 11:14:29
Hívd fel őket, nem olcsó, de hamar megoldják a problémát. Support válaszra várhatsz...

Felhívnám de nincs a kártyámon annyi pénz, hogy több perces beszélgetést fedezzen, domino kártyával 180Ft egy perc, és gondolom van Jó ebédhez szól a nóta is.

Mindenesetre az is érdekes, hogy itt egyel felettem a kolléga napok óta várja az utalását, holott eddig nekem is 1-2 nap volt.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 03, 2016, 11:21:08
Türelmes vagyok, 27-én volt lehívásom bankszámlára, eddig semmi. Csak azért jegyzem meg, mert eddig max. két-három nap alatt rendben lezajlott minden.
Én pénteken indítottam, azóta ez a 4. munkanap és semmi. Legutóbb is max 2 munkanap volt. Hihetetlen.

Nekem (is)  a napokban mindegyik számlámra való belépéskor csak  jelszó csere után engedett tovább. Az egyikre pedig sms-ben kellett elöbb kódot kérni amit azóta is küldenek  :bash: