Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában


Idézetet írta: Superhero Dátum március 07, 2017, 21:06:41
Sziasztok! Bankkártyáról fizettem be skrillre.(megoldódott az inkasszó :) ) Kért valami 4 jegyű kódot a tranzakcióról de azt nem találtam és végül 24 óráig nem is próbálhatom újra...
Bet365re nem tudok befizetni mert azt írja "Your available balance is insufficient. Please choose an alternative payment method."
Most ha valakinek elküldöm skrillen ezt a pénzt és ő visszaküldi akkor tudom használni?

Skrill számlám megjelenik az összeg? Nem lehetséges, hogy feltöltéskor kipipáltál egy olyasmit, hogy: "non gambling"?

#2626 március 07, 2017, 22:05:08, Superhero
Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 07, 2017, 21:47:37
Skrill számlám megjelenik az összeg? Nem lehetséges, hogy feltöltéskor kipipáltál egy olyasmit, hogy: "non gambling"?

Igen. Gamblingre figyeltem.

Sziasztok!
Ha van egy Skrill szamlam arra tud valaki mas utalni penzt bankszamlarol?

#2628 március 24, 2017, 15:39:56, benedek185
Na gyerekek ezt nagyon nem értem... tegnap este fél 8 körül indítottam egy kifizetést beten Skrillre ugyebár. Éjfél körül sehol a pénz, oké reggelre majd megjön. Reggel sehol semmi, dél körül sehol semmi. Itt van délután fél 4 és a bet szerint nincs függőben levő kifizetésem, de a pénzem még mindig sehol... más is tapasztalt már hasonlót?

Szerk.: ugye bankkártyával fizettem be és csináltam egy kamu skrilles befizetést, hogy ki tudjak rá fizetni, a kifizetést a történeteknél pedig banki átutalásként írja. Lehetséges az, hogy mivel bankkártyával és skrillel is fizettem be, hogy megosztja a kifizetéseket? Mivel a skrilles befizetés kamu, 0 ft-os volt, így mindent a bankszámlára tol?  :laugh:

Röviden - szerintem igen.

Én ugyanezt csináltam meg velük a másik irányba. Befizettem talán 30 ezret skrillről, amiből talán ha 5 ezret forgattam meg. Ezután alibiből befizettem kártyáról is 5 ezret, majd megpróbáltam kártyára kikérni az egészet. Nem jött be, skrillre küldték, írtak is, hogy blabla oda küldjük.  ;D Nem emlékszem mennyi idő alatt jött meg.

Idézetet írta: fcbayern Dátum március 24, 2017, 15:44:26
Röviden - szerintem igen.

Én ugyanezt csináltam meg velük a másik irányba. Befizettem talán 30 ezret skrillről, amiből talán ha 5 ezret forgattam meg. Ezután alibiből befizettem kártyáról is 5 ezret, majd megpróbáltam kártyára kikérni az egészet. Nem jött be, skrillre küldték, írtak is, hogy blabla oda küldjük.  ;D Nem emlékszem mennyi idő alatt jött meg.

Akkor jól sejtettem. Na így jól megszívattam magam...  :laugh:

Idézetet írta: router12 Dátum március 24, 2017, 15:45:56
egyre ritkabban szopjak ezt be sajnos, regen jol mukodott.

Jajaja, pont ez jutott eszembe most nekem is. Régen csomószor sikerült így megcsinálni, úgy látszik okosodnak ők is.

Ha kártyáról fizetek be, akkor megkérdezi, hogy mire fogom használni az öszeget, gambling vagy non-gambling. A választásom mit befolyásol? Mit célszerű választani?

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum április 07, 2017, 14:32:44
Ha kártyáról fizetek be, akkor megkérdezi, hogy mire fogom használni az öszeget, gambling vagy non-gambling. A választásom mit befolyásol? Mit célszerű választani?

Gambling- tudod használni szerencsejátékra is
Non gambling - nem tudod használni szerencsejátékra a pénzt

Érteni értettem, csak azt nem tudtam minek kell ez.
Tehát ha én non-gamblingre nyomok, akkor már befizetni sem fog engedni mondjuk bet365-re? :D Azt hittem valami statisztikához kell vagy ilyesmi hülyeséghez...

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum április 07, 2017, 18:24:08
Érteni értettem, csak azt nem tudtam minek kell ez.
Tehát ha én non-gamblingre nyomok, akkor már befizetni sem fog engedni mondjuk bet365-re? :D Azt hittem valami statisztikához kell vagy ilyesmi hülyeséghez...

Nem enged befizetni.

Sziasztok!

Nekem egy olyan alapvető kérdésem van csupán, hogy skrillről hogy a fenébe lehet bankkártyára kifizetést kérni??

Idézetet írta: lazanyja Dátum április 10, 2017, 13:50:16
Sziasztok!

Nekem egy olyan alapvető kérdésem van csupán, hogy skrillről hogy a fenébe lehet bankkártyára kifizetést kérni??

Volt már befizetésed bankkártyával?

30 minute maintenance period scheduled

We will be performing maintenance to the Skrill system on Wednesday 19 April 2017 between 02:30 UTC and 03:00 UTC.

During this time, customers may experience intermittent disruptions when accessing Skrill and its services. These services include logging in to the Skrill website and processing transactions via our API.

We regret any inconvenience this may cause. Should you have any questions, please contact the Skrill Merchant Support team.

Skrill Merchant Services

Sziasztok!

Ha Skrillről szeretném kivenni a pénz banki átutalással, akkor az nagyjából mennyi időbe fog telni? Addig oké hogy akár 3 nap is lehet, amire kíváncsi vagyok dolgoznak-e ők hétvégén is vagy már csak jövőhéten számíthatok a pénzre? :D