bwin segítség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


augusztus 24, 2007, 15:00:50, tommy_boy88
Hello mindenkinek! Olyan kérdésem lenne a bwin-nel kapcsolatban h mennyi is pontosan a nyerési limit felső határa? Mert eddig úgy tudtam hogy egy fogadással nem nyerhetek többet 10000 eurónál, tegnap pedig azt olvastam valahol hogy a max. feltehető  összeg egy fogadásnál 1000 euró. Akkor hogy is van ez? Segítségeteket előre is kösz!!!  ;)

Helló.

Ez a Bwin oldaláról van:

Bukmékereink azonban fogadásonként alacsonyabb limiteket is megszabhatnak, melyről Önt közvetlenül fogadáskor értesítik.

A nyerési limitek módosításának különböző okai lehetnek és pl. a fogadás kereslet-kínálati arányához igazodik. Kérjük vegye figyelembe, hogy a nyerési limitet rövid határidőn belül is csökkenthetjük, ha bukmékereink frissítik a nyereményszorzókat. Általában röviddel azután ismét megvan rá a lehetőség, hogy ugyanazt a fogadást magasab téttel tegye meg. Többek között azonban a nyereményszorzót is módosítottuk.

Egy fogadás maximális tétje a fent említett nyereménylimitből adódik. Ha tétjének megtételekor azt a jelentést kapja, hogy tétje meghaladja ezt a limitet, arra kérjük, hogy tétjét ennek megfelelően csökkentse. A fogadás minimális tétje 0,50 euró (PLN 2,00; CHF 0,50; YTL 1,00; USD 0,50; SKK 5,00; CZK 5,00; HUF 120,00; RUB 5,00; GBP 0,50; DKK 5,00; NOK 5,00; SEK 5,00). Ha fogadási számláján 0,50 eurónál (PLN 2,00; CHF 0,50; YTL 1,00; USD 0,50; SKK 5,00; CZK 5,00; HUF 120,00; RUB 5,00; GBP 0,50; DKK 5,00; NOK 5,00; SEK 5,00) kevesebb összeg van, lehetősége van arra, hogy kisebb tétet is megtegyen.

A valódi pénzzel kötött fogadásokra a következő nyereménylimitek érvényesek:

A felhasználónként hetente (hétfő 0:00-tól vasárnap 23:59-ig) érvényes nyereménylimitek a következők: CHF 155 000,--, USD 120 000,--, EUR 100 000,--, GBP 70 000,--, DKK 750 000,--, SEK 920 000,--, NOK 825 000,--, PLN 445 000,--, CZK 3 000 000,--, HUF 25 000 000,--, SKK 3 900 000,--, YTL 170 000,--, HRK 700 000,--

Felhasználónként fogadásonként:
Felhasználónként és fogadásonként érvényes nyereménylimitek a következők: CHF 15 500,--, USD 12 000,--, EUR 10 000,--, GBP 70 000,--, DKK 75 000,--, SEK 92 000,--, NOK 82 500,--, PLN 44 500,--, CZK 300 000,--, HUF 2 500 000,--, SKK 390 000,--, YTL 17 000,--, HRK 700 000,--





Hali. Amit írtál annak a 2. részét nekem sehol nem írta ki ( a valódi pénzzel.......), mind1, de így már értem!!!! Kösz szépen a segítséget! ;) ;) ;)

Az általános fogadási szabályoknál olvastam erről.

ÓÓÓÓ! Mekkora vak vagyok! Megtaláltam már, ott legalul, a főoldalon, csak kicsit kellett volna szétnéznem! ;D mind1 de azért kösz! Am ha van msn-ed fölvehetsz és együtt kifoszthatjuk a bwin-t!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: itt a címem: [email protected]

Újabb kérdésem lenne. Tegyük fel ha a bwin-nél szeretne valaki pl. 8-9 ezer eurót levenni a számlájáról az szerintetek mennyi időbe telik? És kiadnak-e egyáltalán ilyen összeget egyszerre???

szevasz tommy boy88! nincs tapasztalatom de valahonna hallottam hogy a nagyobb összegekre jóval többet kell várni sztem olyan 2-3 hét 8-9e eurot attól függ hogy mire utalod nettellerre, kártyádra, moneybookersre, a moneybookersre sztem lehet ennnyit.

Hali Glentor. Igen, valószínű ha ennyi pénzem lenne akkor moneybookers-re utalnám át, de ezt csak úgy megkérdeztem, nem árt ilyeneket is tudni!  :D Jah egyébként nincs msn címed? Adhatnál néhány jó tippet!!!  8) 8)

Több, mint valószinű, hogy ekkora összegeknél azért jóval több az ellenőrzés, illetve az az idő, amennyi alatt elküldik a pénzt.

Hello!!!!

Azt szeretném kérdezni, hogy bwin-nél nyert összegek mikor kapom kézhez vagyis hány nap alatt??? Mert én nem találtam a weboldalukon ezt, vagy csak én nem találom...

Idézetet írta: hunt87 Dátum szeptember 13, 2007, 15:36:50
Hello!!!!

Azt szeretném kérdezni, hogy bwin-nél nyert összegek mikor kapom kézhez vagyis hány nap alatt??? Mert én nem találtam a weboldalukon ezt, vagy csak én nem találom...

Normális körülmények között, 3-5 munkanap alatt.

Freebet kártyát hol lehet venni?

Hello. Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy mennyi idő alatt kapnám kézhez a pénzem, ha első kifizetésemet szeretném majd elindítani. A bwin-en játszok, moneybookersen van is számlám. Úgy tudom a személyim fénymásolatát kell elküldenem nekik, aztán mennyi idő múlva utalják át mb-re? És onnan még a bankszámlámra??? Segítségeteket előre is köszönöm! ;)

Idézetet írta: tommy_boy88 Dátum október 04, 2007, 21:40:45
Hello. Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy mennyi idő alatt kapnám kézhez a pénzem, ha első kifizetésemet szeretném majd elindítani. A bwin-en játszok, moneybookersen van is számlám. Úgy tudom a személyim fénymásolatát kell elküldenem nekik, aztán mennyi idő múlva utalják át mb-re? És onnan még a bankszámlámra??? Segítségeteket előre is köszönöm! ;)

A Bwinrol a Moneybookersra az atutalas eleg gyorsan kellene vegrehajtodjon, max. 24 ora...a Moneybookers-rol peddig meg igenyelned kell a kivant osszeget, ez kb. 3-5 munkanapba telik.

Köszi Milan, értem, de a legeslegelső kifizetésnél is ilyen gyorsan megy minden? Úgy értem ha elküldöm a személyim fénymásolatát nekik akkor másnap már utalják is át a pénzt mb-re?