Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


aztán a másik kedvencem a 15 percesben 3darab kötésbe 1.2körüli odds no gol első 15 percben, harmadik időben persze távolabb, első kettő bejön akkor a harmadikra ellentetjére kell fogadni igy ugyis nyerünk, ha első kettőböl egyik veszet akkor az intervallumon görgetve a téteket fedezem a veszteséget, bár jol, szürve nem lesz gol, sőt tegnap olyan jol sikerült hogy kettő is 0-0 eredmény lett csak tologattam az intervallumra a téteket és mind bejött
második félidő utolso két negyedére nem tettem mert azért ott születik a stat szerint gol de nem volt

"....ha nem jön be biztosito tétekek visszahozom a tétett és majd a következővel folytatom"

Mi van olyankor, amikor a biztosító tétekkel sem jön vissza a tét? Mert azt kb. úgy írod, hogy 100%, hogy bejön.

"a tenisznél még könnyebb mert ott csak 2-0 esetén veszthetünk de az nagyon ritka, napi 2-3 van a közel 100 meccsből minden más esetben nyerhetünk, illetve a többi kétesélyes sportágra még nem is volt időm"

Csak 2-0 esetén veszítünk? Csupán napi 2-3 ilyen meccs van 100 ból? Ezt én nem értem csak, amit írsz? Napi több 100 db 2-0 -as végeredményű meccs van egy napon teniszben.

Kérlek érthetőbben írd le, amit szeretnél velünk megosztani, mert így csak egy nagy katyvaszban nyúlkálunk az az érzésem, vagy lehet ott kell keresni az igazságot, amit írtál feljebb magadról: "meg én nem is foglalkozok a sportfogadással és nem is értek hozzá"

u.i.: semmi bántó szándék nincs bennem, csak szeretném tisztán látni a mondandódat! És további sikereket kívánok neked Attila!

Idézetet írta: Titti7 Dátum július 14, 2023, 17:00:45"....ha nem jön be biztosito tétekek visszahozom a tétett és majd a következővel folytatom"

Mi van olyankor, amikor a biztosító tétekkel sem jön vissza a tét? Mert azt kb. úgy írod, hogy 100%, hogy bejön.

"a tenisznél még könnyebb mert ott csak 2-0 esetén veszthetünk de az nagyon ritka, napi 2-3 van a közel 100 meccsből minden más esetben nyerhetünk, illetve a többi kétesélyes sportágra még nem is volt időm"

Csak 2-0 esetén veszítünk? Csupán napi 2-3 ilyen meccs van 100 ból? Ezt én nem értem csak, amit írsz? Napi több 100 db 2-0 -as végeredményű meccs van egy napon teniszben.

Kérlek érthetőbben írd le, amit szeretnél velünk megosztani, mert így csak egy nagy katyvaszban nyúlkálunk az az érzésem, vagy lehet ott kell keresni az igazságot, amit írtál feljebb magadról: "meg én nem is foglalkozok a sportfogadással és nem is értek hozzá"

u.i.: semmi bántó szándék nincs bennem, csak szeretném tisztán látni a mondandódat! És további sikereket kívánok neked Attila!

bocs nem akartam mégeccer leirni amit mulkor már megtettem, illetve amik minden sportfogadási stratégiával foglalkozo oldalon fent vannak, jorészt mint irtam a Ai használata érdekel ami már teljesült tekintve hogy a 1200 forintot felvitte 43ezerig

persze ugy gondoltam hogyha csak esélytelen nyer 2-0ra ami ritka

azért irtam hogy aki nálam jobban ért a sportfogadáshoz az majd leirja a stratégiák pontosabb alkalmazását mondjuk a weboldalaon egy cikkben vagy itt a forumon mivel május ota feglalkozok vele, aki évek ota gyötri jobban letudja irni
Már sok éve lehet golokra meg szögletekre fogadni az irodákban amik kétesélyesek amiota a neten fent vannak.

a képet is feltettem multkor de akkor itt van ujra, egyik napi játékom a zöldpöttyes ami nyert, a piros karikás vesztett volna de azokat kiszürtem
https://imgur.com/zOAFENU
majd a mai foci játékomrol csinálok előtte meg utána képet, de különben a naplomban minden nap irom


meg is van 2 perc után jött is az első gol
ellentetjére tettem mert felement a odds, értelemszerűen vagy alatta vagy felette lesz a golszám mindeképp nyersz
https://imgur.com/AyhCMgv

ha folyosó stratégia néven keresel rá sok találatott kiad a net

Most én "elmegyek" nyaralni, majd legyetek szívesek:

1. valaki írja már meg a cikket az oldalra, mert mindenhol fent van a neten, csak nálunk nem

2. akár privátban is írjátok le nekem, hogy itt miről van szó

18 év alatt sok hülyeséget olvastam én már e fórumon, de a fentiek is úgy érzem, hogy érdemelnek egy jelölést. Nem megbántásként Attila, de kurvára érthetetlenül írsz, ami egy alap követelmény lenne itt a fórumon.

Láttam, hogy más helyeken is próbálkoztál, nem nagy sikerrel. Mit is szeretnél valójában?

ui. Hazamegyek, és megmondom az otthoniaknak, hogy ma Bing készít vacsorát.

A tenisznél mit játszol meg? Esélyes +1,5 szett?

Hú, baszki, folyosó strategia! Jóska, visszajottel? :D

Idézetet írta: Admin Dátum július 14, 2023, 17:45:08Most én "elmegyek" nyaralni, majd legyetek szívesek:

1. valaki írja már meg a cikket az oldalra, mert mindenhol fent van a neten, csak nálunk nem

2. akár privátban is írjátok le nekem, hogy itt miről van szó

18 év alatt sok hülyeséget olvastam én már e fórumon, de a fentiek is úgy érzem, hogy érdemelnek egy jelölést. Nem megbántásként Attila, de kurvára érthetetlenül írsz, ami egy alap követelmény lenne itt a fórumon.

Láttam, hogy más helyeken is próbálkoztál, nem nagy sikerrel. Mit is szeretnél valójában?

ui. Hazamegyek, és megmondom az otthoniaknak, hogy ma Bing készít vacsorát.

sajnálom, ugy gondoltam egyértelmű azok számára kik évek ota sportfogadást űzik hogy ha jön egy gól az under odds megugrik és ha egyszer 2.12-vel fogadtál mondjuk egy ezressel hogy 2.5 felett lesz gol aztán 2.20-al fogadsz hogy 2.5 alatt akkor mindeképp nyersz hiszen nincs harmadik megoldás

de akkor jol van kérlek töröljétek az erről szóló posztot ha már csak gúnyolodás célpontja lettem csak bár nem értem hogy mire fogadnak olyanok akik évek ota elviekben sportfogadás a hobbijuk amikor minek kockáztassak 1X2 fogadásokkal amikor van biztos lehetőség  :)


Idézetet írta: attila77 Dátum július 14, 2023, 19:34:51sajnálom, ugy gondoltam egyértelmű azok számára kik évek ota sportfogadást űzik hogy ha jön egy gól az under odds megugrik és ha egyszer 2.12-vel fogadtál mondjuk egy ezressel hogy 2.5 felett lesz gol aztán 2.20-al fogadsz hogy 2.5 alatt akkor mindeképp nyersz hiszen nincs harmadik megoldás
Értem mit írsz. Ezt a módszert én is nagyon sokszor alkalmaztam az utóbbi években.

A mondandó megfogalmazása tényleg nagyon hiányos, s én is csak sokadjára értettem meg, hogy miről ír.

Idézetet írta: p22 Dátum július 14, 2023, 18:22:38A tenisznél mit játszol meg? Esélyes +1,5 szett?

Mint megtudtuk a tenisz meccseknel 2-0-as eredmeny 2-3%-ban fordul elo, igy esszerubb az eselytelen +1.5 szettet jatszania.  8)


Idézetet írta: csabax Dátum július 14, 2023, 20:00:16A mondandó megfogalmazása tényleg nagyon hiányos, s én is csak sokadjára értettem meg, hogy miről ír.

Lefordítanád, kérlek?

Idézetet írta: Admin Dátum július 14, 2023, 21:44:41Lefordítanád, kérlek?
Szívesen.

Egy példával teszem. Ám előtte leírom azt a fontos dolgot, hogy ebben az esetben tényleg lényeges a megfelelő sportesemény kiválasztása. És azt is megmondom előre, hogy kevés a nyeremény. Szóval azoknak nem lehet jó, akik nagy tétben "nyomatják", hanem leginkább azoknak felel meg ez, akik elégedettek az alacsony nyereménnyel is, s abban gondolkoznak, hogy sok kicsi sokra megy.

Legyen példa, mondjuk, az Arsenal - Nottingham Forest mérkőzés.

Én legalább 3 gólt várok ezen a mérkőzésen, ezért aztán a meccs előtt arra fogadok, hogy 2.5 gól felett lesz az Arsenal - Nottingham Forest mérkőzésen. Azért is fogadtam ezt, mert észrevettem, hogy velem ellentétben a bukik kevés gólt várnak, szerintem "benézték" és 2.20-as szorzóval lehet fogadni a 2.5 gól felettre.
Elkezdődik az Arsenal - Nottingham Forest mérkőzés, s immár élőben fogadok megint ugyanerre a sporteseményre. Figyelem a szorzók mozgását, nézem a meccset és amikor 2.25-ön van a szorzó a 2.5 gól alattra, akkor fogadok a 2.5 gól alattra.

Van 2 fogadásom az Arsenal - Nottingham Forest mérkőzésre: az egyiket meccs előtt fogadtam, a másikat élőben fogadtam.
Mindkét fogadásom 1000 forint:
- meccs előtt 2.20-as szorzóval fogadtam a 2.5 gól felettre.
- meccs közben, élőben, 2.25-ön fogadtam a 2.5 gól alattra.

Akármi történik, én nyerek.
- Ha 2.5 gól felett lesz, akkor nyerni fogok 2200 forintot.
- Ha 2.5 gól alatt lesz, akkor nyerni fogok 2250 forintot.

Ám ha nem jól alakulnak a dolgok számomra, s valami miatt nem lehet 2-es szorzó felett fogadnom mindkét kimenetelre, akkor bukni fogok. Ezért írtam a hozzászólás elején, hogy lényeges a megfelelő sportesemény kiválasztása.

"Figyelem a szorzók mozgását, nézem a meccset és amikor 2.25-ön van a szorzó a 2.5 gól alattra, akkor fogadok a 2.5 gól alattra"

Ha kezdéskor a 2,5 gól fölött oddsa 2,20, akkor a 2,5 gól alatt 1,70 körüli.
Ez csak akkor lesz 2,00-nél nagyobb, ha gól lesz, ugyanis az idő elteltével csökken.

Ráadásul nem is mindegy, mikor lesz a gól, ha a második félidőben, az kevés, akkor nem lesz nagyobb 2,00-nél.

Tekintve, hogy 4000 forintra 200 Ft körüli a nyereség, ennél egyszerűbb egy több, mint 0,5 gólt játszani 1,05-ös oddson 4000 forinttal, az is 200 forintot hoz, és itt jöhet a gól bármikor.

Összegezve, ez elég gyenge stratégia...

akkor a naplomba levezettem egy teniszt meg egy focit ott olvasható