Expekt Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


most éppen blokkolja a magyar kormány az expekt.com-ot, de az expekt.net elérhető - nemrég küldtek róla e-mailt

#676 május 03, 2016, 21:36:10, sbrzol
Az 1. és 2.  fogadásom (NBA) után (összesen 30000 HUF) , mindkettő vesztes,  egyből kaptam egy 6250FT -os (20 EUR) tét limitet .

eltűnt (ismét) a supertoto az expektről, és ahogyan látom, a betclicről is. tudtok erről valamit, hogy ez csak átmeneti szünet, vagy megint nem lesz hosszabb ideig? Kösz.

Expekt pókerre két napja nem tudok belépni, az en.expekt.com oldalt pedig be sem tölti a gépem. :(

Tippek, ötletek hogy mi lehet a gond??

Nekem blokkolva van.

Idézetet írta: ncis88 Dátum október 12, 2016, 16:32:07
Nekem blokkolva van.
Köszi a választ!
Akkor kérünk tőlük új linket. Nekem a múltkor küldtek, sőt Ők jelezték előre, hogy hol tudok majd belépni hozzájuk.



Nem tudom ez jelent-e bármit is, de úgy tűnik, az Expekt (és vélhetően a Betclic) bezárta a magyarországi számláját, pontosabban az az earthplace nevű cég, ami intézte az utalásait. Eddig, ha kértem ki pénzt, néhány órán belül a bankszámlámon volt egy belföldi utalással, és semmi levonás (a heti egyszeri kikérésnél). Most pedig euróban érkezett külföldről (valami svéd nevű bank), és az átváltásért le is vontak 750 forintot.

Tud valaki használható alternatív címet?

Nagyon korrekten, tervezetten vezérelte le a bezárást az expekt, betartva a saját maga által megadott határidőket.
(ellenpéldaként még emlékszem a betathome hirtelen kivnulására, ahol nem nagyon érdekelte őket, hogy van-e még függő bónuszod)

Abban is normálisak voltak, hogy még múlt pénteken is hajlandóak voltak jóváírni egy 10 eurós BL bónuszt, pedig akkor már nem lehettem túl fontos ügyfél nekik...
A kifizetési kérelmet meg skrillre 10 perc alatt teljesítették a késő esti órákban is.

Most, hogy már nincsenek, kezdem felfogni, milyen jó volt, mikor még voltak!   ;D