Expekt Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


én is megkaptam az ingyér tokeneket :D

Az Ön rendelkezésére álló Tournament Tokens:
Tournament Tokens Megnevezés Érvényesség lejárata
(EXP) $5+$0.5 Generic Token Valid to all tournaments with a buy-in of $5+$0.5 2011-11-18
(EXP) $5+$0.5 Generic Token Valid to all tournaments with a buy-in of $5+$0.5 2011-11-18


Jelentem hogy ezek a segglukak még mindig nem válaszoltak

Idézetet írta: eretneker Dátum szeptember 25, 2011, 14:16:45
Jelentem hogy ezek a segglukak még mindig nem válaszoltak

hát figyelj vasárnap délután van...máshol jó ha 2-3 nap alatt válaszolnak. szerintem majd holnap fognak.

Igazad van!Kíváncsi vagyok mi lesz ebből.

Köszönjük, hogy megkeresett minket levelével.

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy kérdéses fogadását Ön az  Under 0.5 goals fogadástípusra kötötte meg.

Köszönjük megértését, további játékához oldalunkon sok szerencsét kívánunk Önnek!

Amennyiben kérdése merülne fel, kérjük, forduljon hozzánk bizalommal.

Ezt a levelet kaptam.Válasz:
Tisztában vagyok azzal hogy mit fogadtam és azzal is hogy nyertem!Ugyanis én azt fogadtam meg hogy nem lesz gól a 65. és a 74.perc 59. másodperc között!És nem is lett!!!A 75. perc 08. másodpercben esett a gól! VAGYIS AKKORRA MÁR LEZÁRULT A FOGADÁSOM!!!Tehát nyertem.Így kérem írják jóvá a nyereményem!

Ezek kajak b*zik!!!!

Írd majd meg hogy mi lett.

Persze megírom majd.

Na ez már engem is érdekel :) 75.08-as időpont tv közvetítés alapján jött ki vagy hogy?

Idézetet írta: pukk Dátum szeptember 25, 2011, 18:27:01
Na ez már engem is érdekel :) 75.08-as időpont tv közvetítés alapján jött ki vagy hogy?

hivatalos forrásnál hanyadik percet ír?

Google.
kb 20 helyen néztem utána.Sőt abból bk 10-en azt írták hogy a 77. percben esett a gól!
plusz amikor ment az expekten ez élőbe akkor már elhagyta az óra a 74:59-et és nem történt se felfüggesztés se gól se semmi.Csak rá kb 10 mpre.Mellesleg a bwin-en is 75:08-ra írták a gólt.(Szintén élőben)
Már arra is gondoltam ha legközelebb is megpróbálnak lekoptatni egy formalevéllel akkor megírom a csávónak hogy adja meg a mobilszámát és felhívom...

Hát az EGYIK legbiztosabb forrás az az eredmenyek.com
Nem hiszem hogy hivatalos lenne amit ott írnak de én az elmúlt 4 évben nem láttam hogy bármit is elírnának.

Idézetet írta: eretneker Dátum szeptember 25, 2011, 18:36:54
Hát az EGYIK legbiztosabb forrás az az eredmenyek.com
Nem hiszem hogy hivatalos lenne amit ott írnak de én az elmúlt 4 évben nem láttam hogy bármit is elírnának.

Nah, azért én nem tartanám a legbiztosabb forrásnak.

Csatlakonzék az előttem szólóhoz! Az eredmények.com az sok minden, de nem megbízható forrás, de erről ne nyissunk vitát mert felesleges és a történet nem erről szól.

Sokkal inkább javasolnám Neked valamilyen forrásból beszerezni a hivatalos eredményt!
Azért, mert az általad felsorolt utánna járás, mint a mellékelt ábra, mutatja nem elég. A "live" követő oldalakkal az a baj, hogy szerintem mindnél kivétel nélkül ott van megjegyzésben, hogy az ott megjelent adatok tájékoztató jellegűek, vagy valami hasonló. Tehát, ha ott az óra átlépte a 75.percet az közel sem biztos, hogy a valóságban is úgy történt. Hatványozottan igaz ez az Expektre. Láttam már náluk olyat, hogy már régen egyenlített az ellenfél, de még az 1:0 sem volt beírva.
Komolyan szurkolok Neked, hogy nyerjél, mert nagyon szép pénzt tettél erre a (már megbocsáss!) hülyeségre, de ezt csak egy módon fogod tudni elérni, ha Te bebizonyítod, hogy tényleg a 75. perc után esett a gól.

A Gwangju meccsel kapcsolatban van egy rossz hírem. A hivatalos K-League oldal szerint a gól a második félidő 30. percében esett, amit ha átszámolok, akkor az a mérkőzés 75. percében, ami azt jelenti, hogy 74.01 és 74.59 perc között. Szóval ahogy nézem az irodák áldozata lettél. :(

Az élő oldalak pontosságáról annyit hogy egyszer fogadtam szögletre és és az élő tv közvetítés lemaradt egy szögletnek tűnő dologról
és az egyes irodák szögletnek vették mások nem.A meccs végéig különböző számú szögletet jeleztek.Aztán kiderült hogy bedobás volt a szögletzászló mellől de csak a meccs végén korrigáltak.ezek necces fogadások..