Expekt Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Expektnél külön engedélyezni kell, hogy küldhessenek neked promóciókról leveleket. Szerintem megéri, mert érkeznek néha meglepetések.  :)

Én nem kaptam tokent :(

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum március 28, 2012, 15:52:51
Expektnél külön engedélyezni kell, hogy küldhessenek neked promóciókról leveleket. Szerintem megéri, mert érkeznek néha meglepetések.  :)
Engedélyezve van szoktam is kapni levelet de most nem

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum március 28, 2012, 15:52:51
Expektnél külön engedélyezni kell, hogy küldhessenek neked promóciókról leveleket. Szerintem megéri, mert érkeznek néha meglepetések.  :)

Ezt hol lehet megtenni?

Idézetet írta: Boci17 Dátum március 28, 2012, 16:00:14
Én nem kaptam tokent :(
Azért gondolom valamilyen feltétele csak volt, hogy kiknek küldtek tokent és mennyit.

Én anno nagyon sokat játszottam náluk, de valamilyen szinten még most is aktív tagja vagyok az irodának. Mindezt csak azért írom, mert nekem például 2db 5$-s token érkezett. Be is ültem gyorsan két 6 fős SnG-re. Egyiket sikerült megnyernem, tehát 21$ már az Expekt számlámon várja az SPF Válogatott tippjeit;)

(addig csak lesz annyi önuralmam, hogy ne tapsoljam el  ;D)

Idézetet írta: Várda64 Dátum március 28, 2012, 16:50:34
Azért gondolom valamilyen feltétele csak volt, hogy kiknek küldtek tokent és mennyit.

Én anno nagyon sokat játszottam náluk, de valamilyen szinten még most is aktív tagja vagyok az irodának. Mindezt csak azért írom, mert nekem például 2db 5$-s token érkezett. Be is ültem gyorsan két 6 fős SnG-re. Egyiket sikerült megnyernem, tehát 21$ már az Expekt számlámon várja az SPF Válogatott tippjeit;)

(addig csak lesz annyi önuralmam, hogy ne tapsoljam el  ;D)

Igen nyilván,nem fognak minden jött mentnek osztogatni,elég sokat pokereztem náluk,gyűjtögettem is párezer FPP pontot,de még sose kaptam az Expektől semmiféle  tokent,lehet hogy engem nem szeretnek  :D

MEGKAPTAM ÉN IS!  :D az expekt póker kliens nagyon zsíráf lett  :D :D

:great: ez igen expekt!

Idézetet írta: Boci17 Dátum március 28, 2012, 16:53:37
Igen nyilván,nem fognak minden jött mentnek osztogatni,elég sokat pokereztem náluk,gyűjtögettem is párezer FPP pontot,de még sose kaptam az Expektől semmiféle  tokent,lehet hogy engem nem szeretnek  :D

Igazából ezt írták az e-mailben: Térjen vissza az Expekt Pókerre ezen a héten, és játsszon ingyen! Egy teljesen ingyenes 5 $-s zsetont tettünk a számlájára, mit veszíthet?
Én már vagy egy éve nem pokereztem náluk. Lehet hogy aki rendszeresen játszik az nem kap?
Csak a jött-menteknek jár :)

miért nem akarja betölteni a póker kliens az asztalokat?

betöltötte a klienst,beengedett,de az asztalokat már 6 perce nem jeleníti meg.

így le sem tudom játszani a tokent  :bash:

Idézetet írta: Latzka Dátum március 28, 2012, 16:49:14
Ezt hol lehet megtenni?

Számlám--> Personal preferences --> "Kérem küldjenek részemre rendszeres információt különleges Tagoknak szóló ajánlataikról"   pipa

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum március 28, 2012, 18:53:37
Számlám--> Personal preferences --> "Kérem küldjenek részemre rendszeres információt különleges Tagoknak szóló ajánlataikról"   pipa

Köszi! :ok: (pipám az volt, de ebből most kimaradok)

Idézetet írta: Latzka Dátum március 28, 2012, 19:02:49
Köszi! :ok: (pipám az volt, de ebből most kimaradok)

Nekem is hasonló a helyzet,pipa van,de mail nincs.  :)

Volt ugye ez az expektes 5dodós SNGtoken.. Na nekem olyan mailt küldtek hogy két tokent kapok,egyet írtak jóvá. Megnéztem az angol verzióban az volt hogy egyet kapunk. Reklamáltam náluk, hogy kettőt ígértek de leráztak hogy az osztály megvizsgálta és csak egy jár nekem, nem kapom meg a másodikat.. Erre ma belépek ott figyel még kettő kupon.. Óriási :)

Pokereztél náluk sokat? Én kb 1 éve nem játszom itt,de előtte nagyon sokat játszottam,több ezer FPP pontot gyűjtöttem,de még egyetlen egy free tokent sem kaptam  :D

160FPP-nyit..

Amúgy ezek szerintem olyanok hogy sokáig kell nyaggatni őket és akkor kötélnek állnak.. Volt ugye ez a sztorim, azt mondták nem kapok újabb tokent, csak nem hagytam annyiban,erre kaptam még kettőt.

Aztán nyertem itt 15Eurós feltölést, de nem volt 30napon belüli befizetésem. Két nappal később befizettem, erre tegnap jóváírták a bónuszt. Faszikám válaszban írta hogy azért, mert bár nem volt meg időben a befizetésem és ezért nem járna nekem bónusz,de mivel kitartóan írogattam nekik hogy csipkedjék magukat(naponta többször) jóváírtak. Ezt le is írta levélben.

Ezentúl mindenért 600 mailt fogok nekik küldeni :)