Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szerintem nem a túlkeresettség miatt motiválatlan. Szerintem mindenki több pénzre vágyik, bármennyit is keres.

Más: Lekics, Damnjanovics, Cvijics és Tomasevics nélkül mennek a szerbek a vb-re. Ez azért nem rossz  :ok:

drogos kolléga kérdésem öntől mint segítőkész kéziszakértő ember, hétvégén Fradi női kézi győzelem és Skopje női kézi győzelem önnél is jó tippek ?

Idézetet írta: Buszsofőr Dátum november 06, 2015, 11:08:23
drogos kolléga kérdésem öntől mint segítőkész kéziszakértő ember, hétvégén Fradi női kézi győzelem és Skopje női kézi győzelem önnél is jó tippek ?

Elvileg mindkettőnek jönnie kellene. Én azért még megvárom a magyar kínálatot, hátha ott is lehet csemegézni :)


https://soundcloud.com/tocsekhu25/harmadik-felido-151130

felraktam a mai harmadik félidőt, akit érdekel, lemaradt róla, vagy csak újra akarja hallgatni hajrá

http://www.sport1tv.hu/Videok/2015/12/02/mai_martin4
Több, mint 3 éve itt van és még mindig nem tud magyarul :)

Ezt a riportot láttam a tv-ben, de nagyon gáz.
Semmilyen konkrét választ nem ad egyik kérdésre sem, csak a mellébeszélés megy.
A riporter meg ezt leasszisztálja, egyszer sem kérdez vissza, hogy de akkor most mi is a válasz.


Tomori Zsuzsit és Görbicz Anitát ma már Győrött az ETO csapatorvosa, Dr. Balogh Péter vizsgálta, és az alábbi diagnózist állapította meg: "Zsuzsinak teljes elülső térdszalag szakadása van, amely műtétre szorul. A beavatkozásra csütörtökön kerül sor, és hat hónapos felépüléssel jár. Görbe térdében is sérülés van sajnos, bár szerencsére kissé enyhébb: részleges belső oldalszalagszakadás. Ez az eset nem szorul műtétre, Anita 5 hétig külső rögzítést visel majd, és várhatóan 6-8 hét után tud visszatérni a csapatba."

Mielőbbi gyógyulást kívánunk a lányoknak!


handball.hu-n szoktam olvasgatni a kommenteket, az azért kemény, aki Planétában látja a jövőt, mint aki pótolni tudná Tomorit, sőt még védekezésben is  ;D
Én komolyan nem tudom, ki mit lát abban a Planétában, szerintem egy jó Békéscsaba, DVSC, MTK szint.
Nem tudom, ki van mögötte, de nekem olyan érzésem van vele kapcsolatban, mint amikor itt megye II-ben, megye III-ban az orvos fiának, a polgármester fiának, a helyi mecénás fiának stb... -játszani kell akkor is, ha egyeneset nem tud a labdába rúgni. Gondolom ilyen mindenhol van:D

Nem hiszem el, hogy a hozzáértők nem látják, hogy ez a lány nemhogy nem BL szint, de még az NBI átlagát sem nagyon súrolja. És ez nem az ő hibája, pl. ha engem leigazolna a Barca, és Lucho azt mondaná, hogy ugorjak be Suarez helyére Messi és Neymar közé, én sem mondanék nemet :D

Azt sem értem, hogy ha látják benne a lehetőséget, akkor miért a győri padon ül? Miért nem játszik egy kisebb csapatban, mondjuk egy Érd-re, Fehérvárra gondolok, ahol kaphatna több játékidőt esetleg. Azt sem értem, hogy lehet valaki ilyen teljesítménnyel magyar-válogatott. Sőt, az főleg nem értem.

Öcsém mondja mindig, Értsd meg, azért játszik, mert benne van a lehetőség! Én meg mondom neki, te meg azt értsd meg, hogy az benne is fog maradni, és a büdös életbe nem jön ki belőle. Aztán ha netán valóban lenne belőle egy komolyabb játékos, akkor mehetne vissza Győrbe.

De védekezésben ő használhatatlan, maximum akkor látnám hasznát a pályán, amikor időn túli szabaddobást kell blokkolni. De egy közepes irányító lábon őt bármikor megverné, és a BL-ben meg nem közepes irányítók vannak.

De az a komment is elgondolkodtat, amely az utóbbi 1-2 évre és 6 győri játékos szalagszakadására világít rá. Az azért durva. És az is durva, hogy Tomori sem lesz már a régi. Ok, visszatér, és akkor ott lesz a tengelyben védekezésben Amorim és Tomori, kettejüknek együtt lesz két egészséges térdük. Görbicz Anita is jobban teszi, ha nem erőlteti már. Az biztos, hogy szeret játszani, és nagyon nehéz lesz befejezni, de nincs annál rosszabb, amikor egy korábban csodált játékost látunk megöregedni, kimondom, szenvedni a pályán. Az megint más kérdés, hogy ami nála szenvedés, az a legtöbb átlagos játékosnál a tudása csúcsa...


Idézetet írta: oakland23 Dátum december 16, 2015, 10:04:27
handball.hu-n szoktam olvasgatni a kommenteket, az azért kemény, aki Planétában látja a jövőt, mint aki pótolni tudná Tomorit, sőt még védekezésben is  ;D
Én komolyan nem tudom, ki mit lát abban a Planétában, szerintem egy jó Békéscsaba, DVSC, MTK szint.
Nem tudom, ki van mögötte, de nekem olyan érzésem van vele kapcsolatban, mint amikor itt megye II-ben, megye III-ban az orvos fiának, a polgármester fiának, a helyi mecénás fiának stb... -játszani kell akkor is, ha egyeneset nem tud a labdába rúgni. Gondolom ilyen mindenhol van:D

Nem hiszem el, hogy a hozzáértők nem látják, hogy ez a lány nemhogy nem BL szint, de még az NBI átlagát sem nagyon súrolja. És ez nem az ő hibája, pl. ha engem leigazolna a Barca, és Lucho azt mondaná, hogy ugorjak be Suarez helyére Messi és Neymar közé, én sem mondanék nemet :D

Azt sem értem, hogy ha látják benne a lehetőséget, akkor miért a győri padon ül? Miért nem játszik egy kisebb csapatban, mondjuk egy Érd-re, Fehérvárra gondolok, ahol kaphatna több játékidőt esetleg. Azt sem értem, hogy lehet valaki ilyen teljesítménnyel magyar-válogatott. Sőt, az főleg nem értem.

Öcsém mondja mindig, Értsd meg, azért játszik, mert benne van a lehetőség! Én meg mondom neki, te meg azt értsd meg, hogy az benne is fog maradni, és a büdös életbe nem jön ki belőle. Aztán ha netán valóban lenne belőle egy komolyabb játékos, akkor mehetne vissza Győrbe.

De védekezésben ő használhatatlan, maximum akkor látnám hasznát a pályán, amikor időn túli szabaddobást kell blokkolni. De egy közepes irányító lábon őt bármikor megverné, és a BL-ben meg nem közepes irányítók vannak.

De az a komment is elgondolkodtat, amely az utóbbi 1-2 évre és 6 győri játékos szalagszakadására világít rá. Az azért durva. És az is durva, hogy Tomori sem lesz már a régi. Ok, visszatér, és akkor ott lesz a tengelyben védekezésben Amorim és Tomori, kettejüknek együtt lesz két egészséges térdük. Görbicz Anita is jobban teszi, ha nem erőlteti már. Az biztos, hogy szeret játszani, és nagyon nehéz lesz befejezni, de nincs annál rosszabb, amikor egy korábban csodált játékost látunk megöregedni, kimondom, szenvedni a pályán. Az megint más kérdés, hogy ami nála szenvedés, az a legtöbb átlagos játékosnál a tudása csúcsa...

Teljesen egyet ertek veled oak...Planeta egy igazi zombi....nem tudom mit keres a magyar valogatottban, kb azt a szerepet tolti be mint szalai adam a klubcsapataban...es hogy a gyorben mit keres na az megint egy jo kerdes....de hat biztos latnak valamit benne a gyori vezetok...meg a valogatottnal is :redchug: :redchug:

Lemondott posztjáról Németh András, a magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya azok után, hogy csapata csak a 11. helyen végzett a dániai világbajnokságon - jelentette be szerdai sajtótájékoztatón Kocsis Máté, a magyar szövetség (MKSZ) elnöke.


A magyar női kézilabda-válogatott – a ki nem jutásokat leszámítva – a minden idők leggyengébb világbajnoki szereplését jelentő 11. helyen zárja a dániai seregszemlét. Korábban 1997-ben és 2009-ben a 9. helyen végzett a nemzeti csapat.

Idézetet írta: butyi Dátum december 16, 2015, 12:31:50
Lemondott posztjáról Németh András, a magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya azok után, hogy csapata csak a 11. helyen végzett a dániai világbajnokságon - jelentette be szerdai sajtótájékoztatón Kocsis Máté, a magyar szövetség (MKSZ) elnöke.


A magyar női kézilabda-válogatott – a ki nem jutásokat leszámítva – a minden idők leggyengébb világbajnoki szereplését jelentő 11. helyen zárja a dániai seregszemlét. Korábban 1997-ben és 2009-ben a 9. helyen végzett a nemzeti csapat.

Csakis külföldinek adnék lehetőséget, lehetőség szerint főállásúnak! Ha ilyet nem találunk és nagyok közül senkit sem sikerülne megszerezni, akkor Dalmosenak adnék egy esélyt. De mindenképpen skandináv mestert szeretnék a válogatott élére.

Idézetet írta: drogos Dátum december 16, 2015, 13:47:19
Csakis külföldinek adnék lehetőséget, lehetőség szerint főállásúnak! Ha ilyet nem találunk és nagyok közül senkit sem sikerülne megszerezni, akkor Dalmosenak adnék egy esélyt. De mindenképpen skandináv mestert szeretnék a válogatott élére.
Dalmose szerint a magyar válogatott is megnyerheti a vb-t
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/dalmose-szerint-a-magyar-valogatott-is-megnyerheti-a-vb-t-2454523
:beerchug:

#1244 december 16, 2015, 14:04:08, drogos
Idézetet írta: oakland23 Dátum december 16, 2015, 10:04:27
handball.hu-n szoktam olvasgatni a kommenteket, az azért kemény, aki Planétában látja a jövőt, mint aki pótolni tudná Tomorit, sőt még védekezésben is  ;D
Én komolyan nem tudom, ki mit lát abban a Planétában, szerintem egy jó Békéscsaba, DVSC, MTK szint.
Nem tudom, ki van mögötte, de nekem olyan érzésem van vele kapcsolatban, mint amikor itt megye II-ben, megye III-ban az orvos fiának, a polgármester fiának, a helyi mecénás fiának stb... -játszani kell akkor is, ha egyeneset nem tud a labdába rúgni. Gondolom ilyen mindenhol van:D

Nem hiszem el, hogy a hozzáértők nem látják, hogy ez a lány nemhogy nem BL szint, de még az NBI átlagát sem nagyon súrolja. És ez nem az ő hibája, pl. ha engem leigazolna a Barca, és Lucho azt mondaná, hogy ugorjak be Suarez helyére Messi és Neymar közé, én sem mondanék nemet :D

Azt sem értem, hogy ha látják benne a lehetőséget, akkor miért a győri padon ül? Miért nem játszik egy kisebb csapatban, mondjuk egy Érd-re, Fehérvárra gondolok, ahol kaphatna több játékidőt esetleg. Azt sem értem, hogy lehet valaki ilyen teljesítménnyel magyar-válogatott. Sőt, az főleg nem értem.

Öcsém mondja mindig, Értsd meg, azért játszik, mert benne van a lehetőség! Én meg mondom neki, te meg azt értsd meg, hogy az benne is fog maradni, és a büdös életbe nem jön ki belőle. Aztán ha netán valóban lenne belőle egy komolyabb játékos, akkor mehetne vissza Győrbe.

De védekezésben ő használhatatlan, maximum akkor látnám hasznát a pályán, amikor időn túli szabaddobást kell blokkolni. De egy közepes irányító lábon őt bármikor megverné, és a BL-ben meg nem közepes irányítók vannak.

De az a komment is elgondolkodtat, amely az utóbbi 1-2 évre és 6 győri játékos szalagszakadására világít rá. Az azért durva. És az is durva, hogy Tomori sem lesz már a régi. Ok, visszatér, és akkor ott lesz a tengelyben védekezésben Amorim és Tomori, kettejüknek együtt lesz két egészséges térdük. Görbicz Anita is jobban teszi, ha nem erőlteti már. Az biztos, hogy szeret játszani, és nagyon nehéz lesz befejezni, de nincs annál rosszabb, amikor egy korábban csodált játékost látunk megöregedni, kimondom, szenvedni a pályán. Az megint más kérdés, hogy ami nála szenvedés, az a legtöbb átlagos játékosnál a tudása csúcsa...

Igazándiból majdnem mindenben egyetértek, de azért Planétával kapcsolatban négy dolgot kell látni:
1., az ETO akadémiájának "sikerességét" a nagycsapatba beépülő fiatalokkal is "bizonyítani kell"
2., a magyarok között nagyon-nagyon kevés a balkezes, átlövőként is használható testalkatú lány/nő, így mindenkinek kell adni még egy, meg még egy, meg még egy, meg még 10 esélyt
3., az ETO-nál sincs kolbászból a kerítés, tehát szükséges az "olcsó munkaerő" is a világklasszisok mellett
4., Kele vesszőparipája, hogy "sok" magyar legyen az ETO-ba, hogy ne "zsoldoscsapatként" kezeljék
Más kérdés, hogy pl a világverő Viborgot is egy bizonyos szinten lehetett szeretni, de legalábbis élvezni a játékot, pedig volt olyan meccsre nevezett keret, amikor 1 dán szerepelt benne. És ez marhára nem érdekelte a dánokat.
Én ETO bérletesként, szurkolóként azt mondom, hogy marhára nem érdekelne, ha mind a 16 játékos légiós lenne, ha azok minden meccsen megszakadnának minden egyes labdáért. Futnának, küzdenének, amíg bírják. Mert valahogy nem a külföldiekre jellemző az, hogy "ezért a labdáért én ugyan nem hajolok le" mentalitás. Más kluboknál sem!
Ettől függetlenül Planéta nálam is kuka, én már nem tudok neki több "esélyt" adni, pedig türelmes voltam :)
Szal oakkal értek egyet abban, hogy egy középcsapatban kellene bizonyítania.

Ami Tomorit illeti, én azért őt annyira nem féltem. Ő sosem volt egy cselgép, szerintem lesz ő még jó formában. Amorimnál már jobban félek, mert ő azért szépen elszlalomozgatott, ha volt rá lehetőséget.
Görbicz, nos... oak, itt tökéletesen egyetértek. Ő már hullócsillag (lassan, de biztosan). Igaz, hogy még mindig akkora labdákat tud adni, mint senki más, de legalább annyi hibát is vét. És sajnos, mint Lampard és Terry esetében (Chelsea) már a klubnak inkább kárára van, mint hasznára (ár/érték arány tekintetében, értsd fizetés), de játszatni "kell"! Ő szerintem 34 évesen fog visszavonulni és tiszteletbeli elnökségi tag lesz.