A csoportos jégkorong vb-2013.(Stockholm,Helsinki)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Időpont:május 3.-19.
Résztvevők:
A csoport-Helsinki:
Franciaország,Szlovákia,Finnország,Németország,Egyesült Államok,Ausztria,Oroszország,Lettország
B csoport-Stockholm:
Csehország,Fehéroroszország,Svédország,Svájc,Norvégia,Szlovénia,Kanada,Dánia
Mai program:
A-csoport
       15:15    Franciaország-Szlovákia
       19:15    Finnország-Németország
B-csoport
        16:15 Csehország–Fehéroroszország
        20:15 Svédország-Svájc

Tippjeim:
Csehország-Fehéroroszország 1
Szlovákia-Franciaország 1
A csehek 10nhl-sel érkeznek tőlük minimum elődöntőt várok,fehéroroszok sztárjaik nélkül utaztak a vb-re.Ha a csehek odateszik magukat 5:1 lehet a vége.Szlovákoknál hagyományosan sok sztár visszamondta a részvételt,de a tavalyi fiatalokkal-akik ezüstöt harcoltak ki és 1-2csillaggal-Satan,Kopecky-kiegészülve hozniuk kellene ezt a meccset,a franciák nincsenek velük egy szinten-tippem itt 3:1.

Idézetet írta: fili76 Dátum május 03, 2013, 08:29:41
Tippjeim:
Csehország-Fehéroroszország 1
Szlovákia-Franciaország 1
A csehek 10nhl-sel érkeznek tőlük minimum elődöntőt várok,fehéroroszok sztárjaik nélkül utaztak a vb-re.Ha a csehek odateszik magukat 5:1 lehet a vége.Szlovákoknál hagyományosan sok sztár visszamondta a részvételt,de a tavalyi fiatalokkal-akik ezüstöt harcoltak ki és 1-2csillaggal-Satan,Kopecky-kiegészülve hozniuk kellene ezt a meccset,a franciák nincsenek velük egy szinten-tippem itt 3:1.
Jöttek is simán szerencsére.Szlovákia kiütötte a franciákat 6:2re,mig a Csehek szorosabban 2:0ra hozták a kötelezőt.Estére pusztán szórakozásból,kis téttel megrakom a Finn és Svéd válogatott sikerét.A cseh és szlovák meccseket éreztem,ezeket nem,igy ezért ez az óvatos -kis tét-az előző nagy után.Olvastam a finn kezdőt is,hát bőven vannak hiányzók 1nhl-esük van csak,svédeket 6nhl-es erősiti.Meglátjuk nemsokára hogy kezdenek a hazaiak a vb-n.
Finnország-Németország 1
Svédország-Svájc 1

Hát harmatgyengén kezdtek a hazaiak.Enyhén szólva is csalódás-szerencsémre élőben visszahoztam a tétet-mai napra kiváncsi leszek hogy rakják össze magukat 2nem épp könnyű ellenféllel szemben.Remélem sehogy. :ok:
Mai nap:11:15    B (Helsinki)    USA-Ausztria
            12:15   A (Stockholm)    Norvégia -Szlovénia
            15:15    B (Helsinki)    Oroszország-Lettország
            16:15    A (Stockholm)    Kanada-Dánia
            19:15    B (Helsinki)    Finnország-Szlovákia
            20:15    A (Stockholm)    Csehország-Svédország
Vélemények?Vagy senki nem nézi a világ legjobbjait,rajtam kivül? ;)

Idézetet írta: TiB Dátum május 04, 2013, 08:24:59
Én is nézem. A svédeken érezni a hiányzókat, nem csak az eredmény fényében mondom ezt.

Szurkoltam Cortinának, és sajnálom hogy jött az egyenlítés a végén. Ugyanakkor meg az egyenlítő gól nagyon nagy volt :)

Petri Kontiola
Mindkét csapatnak sok a hiányzója ezért is tettem kis téttel,szerencsére a 2harmadban-svéd meccsen-jött az over,igy visszajött a tétem is.Nálam az oroszok,kanadaiak,csehek az esélyesek,persze a 3közül a cseheknek drukkolok,mégiscsak nekem-hazai-csapat.Mai napra ezekkel próbálkozom:
Norvégia-Szlovénia Tipp:Szlovénia +3.5 odds:1,25
Finnország-Szlovákia Tipp:Szlovákia +2.5 odds:1,30
Sajnos a szlovák csapatnál jött a hagyományos én nem akarok reprezentálni,sérült vagyok verzió,vagy az edző...sajnos Nagyra sem számit már többet a válogatottban :bash:
A szervezők most sincsenek a helyzet magaslatán,hisz elrontották a szlovák himnuszt-leröviditették és persze a zászlót sem ismerik....természetesen a szlovák sajtó-internet központi témájává is váltak ezáltal.

Eddig nem nagyon követtem a világversenyeket jégkorongban, de a Magyar-Kazah annyira megtetszett, hogy belenéztem tegnap is 1-2 meccsbe. Egyébként Ovechkin és Malkin miért nincs benne az oroszok keretében? Nem engedték el őket? Stamkos viszont ott van a kanadaiaknál, ez jó hír. :ok:

Idézetet írta: NĐaw Dátum május 04, 2013, 08:43:09
Eddig nem nagyon követtem a világversenyeket jégkorongban, de a Magyar-Kazah annyira megtetszett, hogy belenéztem tegnap is 1-2 meccsbe. Egyébként Ovechkin és Malkin miért nincs benne az oroszok keretében? Nem engedték el őket? Stamkos viszont ott van a kanadaiaknál, ez jó hír. :ok:
Azért mivel Malkin-Pittsburgh Penguins és Ovechkin-Washington Capitals csapata szerepel az nhl-play off szakaszában igy természetesen nem jöhettek el.Persze,ha valamelyik csapata kiesne gondolom biztos jönnének-tiszteletreméltó orosz szokásokhoz hiven.Véleményem szerint érdemes nézni,hisz ez olyan,mintha egy foci vb-t azért nem néznénk mivel nincsenek ott a magyarok.Másrészt pedig ez a világelit,parádés meccsek várhatók,én 85től sosem hagytam ki egy A csoportos vb-t sem,annak ellenére sem,hogy a szlovák csapatot is anno visszasorolták a c-csoportba a két ország különválása miatt.Ugyhogy nekem az örök szerelem a cseh és szlovák hoki,mert ugye 17éves koromig együtt szerepeltek és a közös államban élhettem.

Mai nap:
B csoport-Helsinki:    11.15: Franciaország–Ausztria
                               15.15: Németország–Oroszország
                               19.15: Lettország–Egyesült Államok
A csoport-Stockholm:12.15: Fehéroroszország–Szlovénia
                               16.15: Svájc–Kanada
                               20.15: Norvégia–Dánia

Tegnapi tippek is jöttek.Szlovák-Finn meccsen nagyon jó volt az első harmad,rengeteg helyzetet kihagytak a szlovákok.Oroszok esélyeshez méltóan kiütötték a letteket,nemhiába Ők a cimvédők és a legesélyesebbek az aranyra most is.A finn és svéd válogatott pedig a 2gyengébb ellenfél elleni kinlódás után,nyertek a 2erősebb ellenfél ellen.
Mai napra Fehérorosz-Szlovén 1x-et,Usa-Lett 1-est és Norvég-Dán 1x-et várok.Persze kis téttel,hisz a felsoroltak közül egyik csapat sem tartozik az elit kategóriába-Usat kivéve,de Ők sokszor bohóckodtak már el meccseket,pl tegnap is majdnem-0:2ről forditottak.A többiek meg azért játszanak,hogy bentmaradjanak,szerencséjük,hogy csak 2csapat esik ki.Fehérorosz meccsre még megjátszottam Meleshko D.lő gólt-4szorzó-opciót is.
Várom a véleményeket továbbra is. :beerchug:

nálam ma a nyerők USA,Kanada, az osztrákokat megraktam +1,5 hendibe

Idézetet írta: natforce Dátum május 05, 2013, 09:07:12
nálam ma a nyerők USA,Kanada, az osztrákokat megraktam +1,5 hendibe
Az osztrák-francia meccs egyféle kiesési rangadó,ha itt valaki veszit az könnyen lehet,hogy búcsúzik is az élvonaltól.Itt én nem tudnék mit tippelni.A többi jó,bár én Kanadát kihagyom,én holnap játszom a svájciak ellen,hisz a csehek ellen játszanak és nálunk Szlovákiában 1,58as van most a csehekre,szlovákokra-németek ellen meg 1,67.Nálam a holnapi főtipp.


Idézetet írta: fili76 Dátum május 05, 2013, 09:27:26
Az osztrák-francia meccs egyféle kiesési rangadó,ha itt valaki veszit az könnyen lehet,hogy búcsúzik is az élvonaltól.Itt én nem tudnék mit tippelni.A többi jó,bár én Kanadát kihagyom,én holnap játszom a svájciak ellen,hisz a csehek ellen játszanak és nálunk Szlovákiában 1,58as van most a csehekre,szlovákokra-németek ellen meg 1,67.Nálam a holnapi főtipp.
Osztrákok odacsapnak ma a csigazabálóknak majd figyeld meg. 2 feletti szorzóért én biztosan rakom valami kis kombiban.

Idézetet írta: NĐaw Dátum május 05, 2013, 09:54:13
Osztrákok odacsapnak ma a csigazabálóknak majd figyeld meg. 2 feletti szorzóért én biztosan rakom valami kis kombiban.
Majd meglátjuk.Én nem tudnám eldönteni itt mire rakjak,mindkét csapat gyenge,ha tippelnék akkor megpróbálkoznék Fleury gólt lő-3,8 illetve Vanek gólt lő-2,2 opcióval.Sok szerencsét a tippedhez. :ok:

Idézetet írta: fili76 Dátum május 05, 2013, 10:35:05
Majd meglátjuk.Én nem tudnám eldönteni itt mire rakjak,mindkét csapat gyenge,ha tippelnék akkor megpróbálkoznék Fleury gólt lő-3,8 illetve Vanek gólt lő-2,2 opcióval.Sok szerencsét a tippedhez. :ok:
Hát igen...Fleury és Vanek is lőtt gólt,igy el is találtam a góllövőket,franciák nyertek.Amiket tegnap tettem az mind bejött megint szerencsére,bár nem kellett volna 2eséllyel megjátszanom se a fehéroroszokat sem a norvégokat,de igy is jó lett.Usa meg hozta ahogy vártam.Tegnap mázlim volt,mert Bastiansent is és Thoresent is tettem,hogy lőnek gólt,igy jött az is.Egyedül Meleshkot nem találtam el,de azt az 50centet nem sajnálom,mig Bastiansent 2euroval tettem meg az bőven hozott. :ok: