VB Manager

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: dinakidanikj Dátum június 16, 2014, 10:24:48
Messyre mert 2 pontot kaptam ? Mikkor golt is lőt vegig jatszota a meccset , csapatkapitany is , es nyertek is .. :) ???

Gróf Messy of Lionel?

Szeretném jelezni, hogy Torosidis pontjaiból nem lett levonva a 3 kapott gól illetve az 1 kapura lövés hozzáadva. Így elvileg 2 helyett 0,75 pontjának kellene lennie.
Míg Karnezis ki sincs értékelve!

Idézetet írta: dinakidanikj Dátum június 16, 2014, 10:24:48
Messyre mert 2 pontot kaptam ? Mikkor golt is lőt vegig jatszota a meccset , csapatkapitany is , es nyertek is .. :) ???
Nálam is ez a helyzet.

Nálam is ez volt tegnap...de majd estefele megjelenik a többi pont is rendesen elszámolva

Nyugodjatok meg, a pontszámok nem véglegesek.

Első csoportkör után lesz pontosítva.  ;)

Egyébként Messi a rúgott góljára kapott 2 pontot, a többi még nincs kiértékelve.

A gólszerzők mindig előre kapják meg a pontot.

A gólokat élőben próbálom beirni, mert az a főoldalra is megy. A többi az később iródik be.

Idézetet írta: F_Kazarian Dátum június 16, 2014, 11:01:31
Szeretném jelezni, hogy Torosidis pontjaiból nem lett levonva a 3 kapott gól illetve az 1 kapura lövés hozzáadva. Így elvileg 2 helyett 0,75 pontjának kellene lennie.
Míg Karnezis ki sincs értékelve!
Karnezis ki van értékelve, nem kaptál rá pontot? Torosidisnél meg valóban nem volt beirva a 3 kapott gól. A lövés a fifa szerint nem kapura ment, igy nem jár pont (S/SG 1/0).

Közben megvan a hiba is, minusz pontokat nem mutatta a statisztikánál. Javitottam.

Ha a csapatkapitányra 2x pont jár, akkor nálam Messi-nél valami nem jó.
Játszott 2, gól 2, győzelem 2, 3 lövés 0,75, ez 6,75. Nekem 6,25 pontot írtatok jóvá. És duplázni kellene.
Sőt az első gól előtti szabadrúgás nem számít gólpassznak?? :)

Kérem nézzétek meg. Köszönöm.

Nekem is pont ugyan ez a hiba , messy a cskm stb es csak 6.25 :)  varrhato meg pont hozzadas ?

Idézetet írta: dinakidanikj Dátum június 16, 2014, 20:16:00
Nekem is pont ugyan ez a hiba , messy a cskm stb es csak 6.25 :)  varrhato meg pont hozzadas ?

Igen, várható.

#41 június 16, 2014, 21:17:50, vmlinuz
Idézetet írta: LosGabos Dátum június 16, 2014, 19:48:23
Ha a csapatkapitányra 2x pont jár, akkor nálam Messi-nél valami nem jó.
Játszott 2, gól 2, győzelem 2, 3 lövés 0,75, ez 6,75. Nekem 6,25 pontot írtatok jóvá. És duplázni kellene.
Sőt az első gól előtti szabadrúgás nem számít gólpassznak
Duplázva van az összpontszámban, csak a pontlistában nem jelenik meg duplázva.

Most módositottam a megjelenitésen.

az első és második csoportkör után 3-at igazolhatunk, a kérdés az lenne, h az játékos vétel és eladás az külön1-1 igazolásnak számít? Szal ha eladok egy játékost, akk már csak 2 igazolási lehetőségem van?

Egy eladás + egy vétel = 1 átigazolás és csak egyszerre engedi a rendszer.

naaa ez még elég jó is :) kösz az infot