Expekt kifizetés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Az lenne a kérdésem ,hogy Otp-s visa electron kártyáról utaltam az expektre amit el is fogadott de kifizetni nem tudok bankkártyára, azt irja hogy az ön országába v pénznemébe nem tudnak utalni, bankszámlára úgyfest működik legalábbis za összeget leemelte
Válaszotokat előre is köszönöm!

Ha végül kikérted bankszámlára, akkor megkapod úgy. Lehet a bank nem enged visszafizetést a kártyádra, vagy az Expekt tranzakciókezelő cége nem fogadja el a kártyát kifizetésre. Ennél többet én sem értek a kártyás fizetésekhez, valahogy nem találok semmi pontos leirást a kártyás kifizetések működéséről (pedig érdekel a téma).

A bank tuti engedi bwin-nél működött hát majd meglátjuk. Írtam egy  leveelt a supportnak majd ma talán válaszolnak.

 hello!
ez engem is érdekelne mert épp most akarok beregelni expektre és nekemis otp visa electron kártyám van hogy ha kifizetésnél gubanc van azt jó lenne tudni!!!bár még nem olyan biztos hogy ki is fogok majd venni belőle de hátha  ;D

Butcher ha megkaptad a lóvét jelezz már ide egy levelet!!!!előre is kösziii     ;D

Ja, és még 1 kérdés.
Ha az IBAN kódot adom meg az ugye HU2dbszám, a számlaszámom, meg 8db 0 nálam a 0-kat is be kell írni? már csak azért mert megjött a visszaigazolás mailben ahol a számlaszámom már nem tartalmazza a HU2dbszámot viszont a 8db 0 fel van tüntetve utána.

Hmm k. Úgyfest az a 8db 0 csak "töltelék".

Sziasztok!

Mint rendszeres Expekt játékos a következőket mondhatom. Évekkel ezelőtt volt lehetőség bankkártyára kérni a pénzt, de ez valami oknál fogva megszünt. Nem is baj, mert a bankszámlára történő igénylés tapasztalataim szerint gyorsabb. Igénylésnél ki kell tölteni minden adatot kompletten ( én a 8db 0-át is beírtam), ezt a rendszerük elmenti, ha kéred és innen kezdve minden egyes új igénylésednél már csak a lehívni kívánt összeget kell beírnod. Nálam nagyon jól működik ez a rendszer, volt már rá példa, hogy 24 órán belül megkaptam az ígényelt nyereményemet! Én oda-vissza alapon nagyon korrekt kapcsolatot alakítottam ki az Expekt fogadóirodával minden tekintetben és mondhatom, hogy eddig még nem csalódtam bennük! Szerintem Ti sem fogtok bennük csalódni, de ha valami gond merülne fel keressetek meg, az elmúlt évek tapasztalatai alapján hátha tudok segíteni.

:cya:

Egyet értek Várda64 hozzászólásával, általában nekem is 1-2 nap alatt megérkezik a kiutalt összeg  ;)

Nagyon korrekt terem!

ÚJÍTÁS! Úgy látom az Expektnél ismételten lehet kártyára ígényelni a nyereményt. Következő lehívásomnál rápróbálok, kíváncsi vagyok mennyi idő alatt érkezik meg a pénz ebben a formában.

Idézetet írta: Várda64 Dátum április 16, 2009, 11:44:46
ÚJÍTÁS! Úgy látom az Expektnél ismételten lehet kártyára ígényelni a nyereményt. Következő lehívásomnál rápróbálok, kíváncsi vagyok mennyi idő alatt érkezik meg a pénz ebben a formában.
Sikerült? :cya:

Régebben pont ezt hiányoltam ennél a fogadóirodánál,így mostmár  áttérek a banki átutalásról a bankkártyás kifizetésre ;D

Nem teljesen értem. Milyen különbséget láttok a bankszámlára és a bankkártyára történő kifizetésen? Hisz ha kikérem bankszámlára és megjön, akkor azt egyben rögtön használhatom a kártyámmal.
Sportinbetnél tudok példát mondani; bankszámlára 2 nap alatt megjön a pénz, míg bankkártyára 5-6 nap talán. De ha megjön a számlára, akkor a kártyámmal azonnal használhatom. Hibázik valami a gondolatmenetemben?

Valaki meg tudja mondani, hogyha expekten banki kifizetést kérek oda, hogy "sort code" mit kell írni?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 25, 2009, 19:12:32
Valaki meg tudja mondani, hogyha expekten banki kifizetést kérek oda, hogy "sort code" mit kell írni?
Sort code-ot én ott nem látok. Magyar felületen nekem SWIFT kód feliratom van csak (IBAN-os bankszámlasor és az összeg között), amiben kód szó szerepel.

Egyébként ez a Bank rövid neve. Számlán vagy bank oldalán biztos rajta van. (otp=OTPVHUHB)

Idézetet írta: His Dátum május 25, 2009, 20:17:13
Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 25, 2009, 19:12:32
Valaki meg tudja mondani, hogyha expekten banki kifizetést kérek oda, hogy "sort code" mit kell írni?
Sort code-ot én ott nem látok. Magyar felületen nekem SWIFT kód feliratom van csak (IBAN-os bankszámlasor és az összeg között), amiben kód szó szerepel.

Egyébként ez a Bank rövid neve. Számlán vagy bank oldalán biztos rajta van. (otp=OTPVHUHB)

nekem ott sort code-t ír, de ez kell legyen a swift kód, nem is tudom, hogy nem jutott eszembe. köszi.