SfGuru ROW Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SfGuru ROW Aréna

Itt lehet beszélgetni, kérdezgetni, javaslatot írni az SfGuru ROW-val kapcsolatban.

Sok sikert mindenkinek!  :great:

Valaki írjon már a City-Stokera Lécci-lécci  :D Tökre érdekelne, esélyek, formák, stb. Akarok rá tenni valamit, de hát jó rég nem láttam őket.

Idézetet írta: csatarid Dátum június 04, 2011, 18:12:15
Real Valladolid - Alcorcon
2011. 06. 04. 20:00, Liga Adelante, Spanyolország

Tipp: Valladolid -1,5 gól (2vel nyer minimum)
odds: 2,52
[10b]10bet[/10b]
tét: 10

[e]Jó kis oddsot adnak erre az eshetőségre, egy próbát ismét csak megér. A spanyol 2.liga utolsó fordulója következik, ahol a 3. feljutást érő hely még gazdára vár. Ugye előbb a playoff-ba kell bekerülni a csapatoknak (3.-6.hely) ahol aztán kilehet harcolni a Primera Divisiont szereplést. Egész jó eséllyel pályáznak az egyik ilyen pozícióra miután a rivális Celta Vigo érthetetlen módon benyomta a STOP gombot és az utolsó 10 meccséből csak egyszer tudtak mindhárom bajnoki pontnak örülni. Igaz hogy még ezzel sem úszott el semmi mert egész szép előnyt harcoltak ki maguknak a bajnokság első felében, viszont hiába jutnának be a playoff 4 csapata közé, szerintem kihullanának már az első körben.. A Valladolidnak hazai pályán a már tét nélkül játszó középmeuőnyben végző Alcorcont kell megütni (idegenben pocsék 3-4-13 -as mérleg), hát nem lesz egy nehéz feladat, majd szurkolni a Cartagena pontszerzéséért. Rajtuk szerintem nem fog múlni a dolog, könnyedén több góllal fognak nyerni. Nagyon jó formában vannak, rajtuk bizony látszik hogy nagyon szeretnék azt a feljutást. Utolsó 4 meccsüket hozták hazai pályán, veretlenségük pedig még hosszabbra nyúlik vissza. Hazai mérlegük mellesleg az egyik legjobb a ligában 14-3-3. Nincs tovább miről beszélni, megteszik amit megkövetel a haza majd izgatottan várják a másik pályáról a híreket..  Tipp: 3-0[/e]

Elnézést, már kissé elkésett is, de csak az előbb olvastam az elemzést és nem bírom ki, hogy ne írjam le. :D Szóval mivel a Barca B nem juthat fel a spanyol első ligába (milyen kár, pedig de jó lenne két Barca meccset nézni minden fordulóban), így ők hiába végeztek a másodosztály harmadik helyén nem indulhatnak már a rájátszásban sem, így a Celta Vigo már egy körrel a bajnokság vége előtt biztos résztvevője volt a rájátszásnak, míg a Valladolidnak ehhez az Alcorcón ellen csak egy pontra lett volna szüksége, de arra is csak akkor, ha nyer a mögöttük álló Xerez az Elche otthonában. Ez a magyarázata annak, hogy ilyen magas volt a Valladolid oddsa. A tipped végül jött, grat hozzá, de nem azért, ami az indokolásban szerepel. ::)

Mégegyszer bocs, hogy belekontárkodtam! :cya:

Semmi gond, köszi hogy szóltál ez tényleg elkerülte a figyelmem.

" A következőek lennének a teendőid:

1. feldolgozni a tippeket naponta
..."

Ez nincs teljesítve szóval ez a hét bukta.. Nem tudni hogyan áll az ember, így mégis csak egy nagyon rossz tipp volt  :crazy2:

Idézetet írta: csatarid Dátum június 05, 2011, 18:01:02
Semmi gond, köszi hogy szóltál ez tényleg elkerülte a figyelmem.

" A következőek lennének a teendőid:

1. feldolgozni a tippeket naponta
..."

Ez nincs teljesítve szóval ez a hét bukta.. Nem tudni hogyan áll az ember, így mégis csak egy nagyon rossz tipp volt  :crazy2:


Vezetheted saját magadnak az aktuális állást, nem kell a feldolgozókra várni.

Abban igaza van csataridnak, hogy nem mindegy, hogy egy tippet hogyan értékel ki a javító, tehát jelen esetben ezért az aktuális tippért levonja-e az ember a felét, avagy sem. Nem minden esetben tudom vállalni a napi javítást, ezt a ROW-ban szereplőknek el kell fogadniuk, avagy leszavaznak, és új javítót keresnek...


Idézetet írta: Szigo Dátum június 07, 2011, 20:05:35
Abban igaza van csataridnak, hogy nem mindegy, hogy egy tippet hogyan értékel ki a javító, tehát jelen esetben ezért az aktuális tippért levonja-e az ember a felét, avagy sem. Nem minden esetben tudom vállalni a napi javítást, ezt a ROW-ban szereplőknek el kell fogadniuk, avagy leszavaznak, és új javítót keresnek...



Semmi gond amúgy vele, havonta 1x akad ilyen probléma...  Milán: Írom én az akt. állást minden héten, azonnal a meccsek után frissülnek a tabellák, de akadhatnak ilyen esetek amikor hiába   :laugh:

Értesítés!
A ROW-ban játszóknak jelzem, hogy a Frankfurt-St. Pauli elemzésem érvénytelenként lesz értékelve, mivel a Ladbrokitól nem lehet oddsot választani.


Idézetet írta: oakland23 Dátum július 25, 2011, 21:12:35
Értesítés!
A ROW-ban játszóknak jelzem, hogy a Frankfurt-St. Pauli elemzésem érvénytelenként lesz értékelve, mivel a Ladbrokitól nem lehet oddsot választani.


A tipp ennek ellenére jött!  :ok:

Azt tudja valaki, hogy a múlt heti ROW-ban (július 25-31) kik végeztek az első két helyen?

Idézetet írta: rosco Dátum augusztus 04, 2011, 13:59:53
Azt tudja valaki, hogy a múlt heti ROW-ban (július 25-31) kik végeztek az első két helyen?

Alexthebest nyerte és Micuka ha jól emlékszem.

Red München sztem neked van egy elmaradt Colo Colo overed, lehet hogy arra várunk?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum augusztus 04, 2011, 14:11:04
Alexthebest nyerte és Micuka ha jól emlékszem.

Köszönöm a választ! :ok:

Hearts-Paks előzeteshez helyesbítés:
...elől pedig érkezik Vayer Nem érkezik, elvileg sok a sárga lapja, így úgy tudom, el sem utazott.

Így van! Most néztem ezt én is! Magasföldi beteszi a dugót Vayer helyett!  :ok: