bet365 befizetések és kifizetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv!

Mostanában nem volt hozzászólás. Ez azt jelenti újra működik a banki utalásos kifizetés? Nekem szeptember 15.-én volt egy kifizetésem de azóta se jött meg és a bet365 számlára se került vissza.

Idézetet írta: Huntics90 Dátum október 04, 2023, 10:56:20Üdv!

Mostanában nem volt hozzászólás. Ez azt jelenti újra működik a banki utalásos kifizetés? Nekem szeptember 15.-én volt egy kifizetésem de azóta se jött meg és a bet365 számlára se került vissza.

Egyszerű a képlet: bemész a bankba, és megmondod nekik, hogy vagy most azonnal megemelik a zsíros seggüket és ráteszik a számládra a pénzt ami náluk csücsül (90%, hogy így van), vagy visszaküldik oda ahonnan jött. Ha meg majd visszakerül akkor eldöntöd, hogy hogyan tovább.

#197 október 05, 2023, 20:06:45, precike123
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy az MBH bank nem fogadta a kiutalást, ezért beszéltem a bet365 supporttal chaten, aki azt javasolta, hogy fizessek be minimális összeget astropay-el és oda majd ki tudom utalni a bet számlán lévő összeget. Befizettem astropay-el, de a kifizetésnél csak a banki utalás lehetőség van. Felkerestem újra a supportot, ahol arra hivatkozott, hogy astropay-es befizetéssel csakis banki utalás a kifizetési lehetőség (ez náluk a policy 2023, június óta), viszont ismerősöm szintén befizetett astropay-el és nála ott van a kifizetési lehetőség astropay e-wallettre. Tehát, hogy lehet hogy ott működik nálam pedig más a bet szabályzata? Tudna valaki esetleg segíteni ebben?
Szerk.: Minden áron ragaszkodnak, hogy csak banki átutalással fizethetek ki, azon gondolkoztam még hogy esetleg az MBH bankkal lehet valami? Mert másnak pl. OTP-vel működött.


Idézetet írta: precike123 Dátum október 05, 2023, 19:46:59Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy az MBH bank nem fogadta a kiutalást, ezért beszéltem a bet365 supporttal chaten, aki azt javasolta, hogy fizessek be minimális összeget astropay-el és oda majd ki tudom utalni a bet számlán lévő összeget. Befizettem astropay-el, de a kifizetésnél csak a banki utalás lehetőség van. Felkerestem újra a supportot, ahol arra hivatkozott, hogy astropay-es befizetéssel csakis banki utalás a kifizetési lehetőség (ez náluk a policy 2023, június óta), viszont ismerősöm szintén befizetett astropay-el és nála ott van a kifizetési lehetőség astropay e-wallettre. Tehát, hogy lehet hogy ott működik nálam pedig más a bet szabályzata? Tudna valaki esetleg segíteni ebben?
Szerk.: Minden áron ragaszkodnak, hogy csak banki átutalással fizethetek ki, azon gondolkoztam még hogy esetleg az MBH bankkal lehet valami? Mert másnak pl. OTP-vel működött.



Gyanitom keveri a paysafecarddal.
Mindenképpen írj nekik megint, lehet elég ha egy kompetensebb ügyintézőhöz kerülsz

#199 október 05, 2023, 20:33:26, precike123
Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 05, 2023, 20:14:38Gyanitom keveri a paysafecarddal.
Mindenképpen írj nekik megint, lehet elég ha egy kompetensebb ügyintézőhöz kerülsz

Már beszéltem 4 különböző ügyintézővel. Mindenáron azt akarják, hogy a bankkal beszéljek, mert nem utalhatok ki másik módszerrel. Kivéve az elsőt, aki azt hitte engedik az astropayt...Az meg valamit állítgatott, mert legalább előtte ott volt opcióként a paysafecard kifizetés, csak azzal nem akartam foglalkozni, mert max. 70k a kifizetés azzal az opcióval.

Idézetet írta: precike123 Dátum október 05, 2023, 19:46:59Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy az MBH bank nem fogadta a kiutalást, ezért beszéltem a bet365 supporttal chaten, aki azt javasolta, hogy fizessek be minimális összeget astropay-el és oda majd ki tudom utalni a bet számlán lévő összeget. Befizettem astropay-el, de a kifizetésnél csak a banki utalás lehetőség van. Felkerestem újra a supportot, ahol arra hivatkozott, hogy astropay-es befizetéssel csakis banki utalás a kifizetési lehetőség (ez náluk a policy 2023, június óta), viszont ismerősöm szintén befizetett astropay-el és nála ott van a kifizetési lehetőség astropay e-wallettre. Tehát, hogy lehet hogy ott működik nálam pedig más a bet szabályzata? Tudna valaki esetleg segíteni ebben?
Szerk.: Minden áron ragaszkodnak, hogy csak banki átutalással fizethetek ki, azon gondolkoztam még hogy esetleg az MBH bankkal lehet valami? Mert másnak pl. OTP-vel működött.



Mikor történt a Lölö-bankba való pénzigénylés? Milyen dátumon?

Idézetet írta: Milán Dátum október 05, 2023, 20:41:14Mikor történt a Lölö-bankba való pénzigénylés? Milyen dátumon?

Múlthéten végén, azt visszadobta, de utána néztem hogy bankszünnap van és lehet nem fogadják és arra fogadtam, hogy visszaküldték. Majd most szerdán indítottam másodjára, mert már nem tartott a szünnap és már ma délelőtt jelezte a bet e-mailben, hogy visszaérkezett a pénz, tehát elég gyorsan visszakerült.

#202 október 07, 2023, 10:09:08, DeedPool
A héten megvolt az azonoításom Skrill-nél. Végig olvastam a topicot és még mindig nem világos hogy most akkor lehet e Skrillről feltölteni Bet365-re vagy se. Már csak az alábbi miatt is elbizonytalanodtam. Fel se töltöttem az összeget addig amíg nem tud valaki valami boztosat modani.


Idézetet írta: DeedPool Dátum október 07, 2023, 10:06:36A héten megvolt az azonoításom Skrill-nél. Végig olvastam a topicot és még mindig nem világos hogy most akkor lehet e Skrillről feltölteni Bet365-re vagy se. Már csak az alábbi miatt is elbizonytalanodtam. Fel se töltöttem az összeget addig amíg nem tud valaki valami boztosat modani.



Lehet,de nem közvetlenül. Ha ezt befizeted, akkor úgynevezett nongambling státuszú lesz az összeg. Tehát kell vele valamit csinálni hogy feloldódjon. Vagy átváltod más pénznemre vagy utaztatod az összeget egy haverral az ő számlájára és vissza.(Van aki azt mondja lehet a skrillnek ez annyira nem tetszik, és ez állhat néhány korlátozás/felfüggesztés között, de nekem minden gond nélkül működik ez, hónapok óta. Mondjuk az én számlám 15+éves) Ez mind költéges. Az odavissza küldés olcsóbb picit.

Másik opció, ha mindenképpen skrillt használnál, hogy csinálsz egy paysafecard accot, és a kártyáddal náluk veszel vouchert(vagy feltöltöd a számládat). Ezt már 5%ért feltolhatod a skrilledre és szabadon használható.
Ez a legdrágább mód. A 15kdból 14250érne a skrillre. De ez a legbiztonságosabb mód. Erre biztos nem ugranak a skrillnél.

"Másik opció, ha mindenképpen skrillt használnál, hogy csinálsz egy paysafecard accot, és a kártyáddal náluk veszel vouchert(vagy feltöltöd a számládat). Ezt már 5%ért feltolhatod a skrilledre és szabadon használható.
Ez a legdrágább mód. A 15kdból 14250érne a skrillre. De ez a legbiztonságosabb mód. Erre biztos nem ugranak a skrillnél."

Ezt nem értem. Mi az hogy "csinálsz egy paysafecard accot, és a kártyáddal náluk veszel vouchert"? Nekem jó ez is, csak írd le hogy ez mi, mert ebből nem értek semmit. Kszöi :)

paysafecard.com/hu

Reg, verifikáció. Van applikáció de böngészőben is használható.


Ez a topikja a fórumon. https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=9430.225

Idézetet írta: Milán Dátum október 05, 2023, 20:41:14Mikor történt a Lölö-bankba való pénzigénylés? Milyen dátumon?

Miután harmadjára is visszaküldte a bank, csoda folytán a kifizetésnél megjelent, hogy az astropay ewallett-be fizessem ki a pénzt. Szóval most reménykedem, hogy az egész oda érkezik meg. Pedig nagyon furcsa, mert esküdtek hogy június óta astropay befizetés utáni nyereményt csak bankszámlára utalhatnak ki...

Idézetet írta: DeedPool Dátum október 07, 2023, 10:06:36A héten megvolt az azonoításom Skrill-nél. Végig olvastam a topicot és még mindig nem világos hogy most akkor lehet e Skrillről feltölteni Bet365-re vagy se. Már csak az alábbi miatt is elbizonytalanodtam. Fel se töltöttem az összeget addig amíg nem tud valaki valami boztosat modani.



Ez érdekes. Nálam a Visás feltöltésnél nem dob ilyet, csak MC-nál.

Ha van Revolutod, lehet ingyen beutalni is, azzal se szórakozik utána. Munkanap 1-2 órán belül jóváírják az utalást is.

Idézetet írta: DeedPool Dátum október 07, 2023, 10:06:36A héten megvolt az azonoításom Skrill-nél. Végig olvastam a topicot és még mindig nem világos hogy most akkor lehet e Skrillről feltölteni Bet365-re vagy se. Már csak az alábbi miatt is elbizonytalanodtam. Fel se töltöttem az összeget addig amíg nem tud valaki valami boztosat modani.



Én a múlt héten fizettem be skrill-lel a bet-hez, ami simán sikerült, majd később próbáltam volna pár ezrest skrill-en keresztül, de saját kártyáról, ez utóbbit viszont nem engedte.

#209 október 10, 2023, 21:30:46, mate93
na az elmult hetekben csak banki atutalas volt lehetosegkent a Bet365 szamlamon, de ez ma atvaltott AstroPayre. reggel 10 korul el is inditottam a kiutalast a Bet365 accountomrol az Astropayre, ami este 9 korul megerkezett az Astropayre.
onnan meginditottam a kartyamra a kiutalast, eddig meg fel ora alatt nem erkezett meg. van valakinek barmilyen tapasztalata, hogy mennyi ido AstroPayrol kiutalni penzt?

szerk:
2/2-szer visszautasitotta az AstroPay a kifizetest...
"Sikertelen
Unfortunately there was an error while processing your transaction"

tud valaki tanacsot adni?