csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


#11370 október 21, 2015, 13:44:23, csabax
Arsenal - Bayern München, szerez gólt a hazai csapat  :great:

#11371 október 21, 2015, 21:46:20, csabax
Penarol - Argentino Junin 1  :great:

Idézetet írta: csabax Dátum október 20, 2015, 15:43:06
Arsenal - Bayern München, Olivier Giroud bármikor gólt szerez  :great:
77. perc, gólszerző: Olivier Giroud

Szétvet az ideg. A Leverkusen-AS Roma meccsen 2-4-es állásnál a 84. percben arra akartam fogadni, hogy döntetlen lesz a végeredmény, de sajna nem bírtam fogadni, mert jött a roló a bet365 részéről és gólt szerzett a hazai csapat.

Egyébként 4-4-es döntetlen lett a mérkőzés vége. Annyira ideges vagyok, hogy már nem is emlékszem a pontos szorzóra, csak arra, hogy nagyon magas odds volt.  :(
>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Idézetet írta: csabax Dátum október 20, 2015, 10:14:46
Dinamo Zágráb - Olimpiakosz

Tipp: Olimpiakosz  :great:
Odds: 2.70
Tét: 10
Fogadóiroda: bet365


Előrefelé kell menekülnie a görög csapatnak. Legalábbis azt gondolom én, hogy így kell tennie, ugyanis mögötte van az Arsenal és bár nagyon úgy tűnik, hogy ebben az idényben nem lesznek továbbjutók a londoniak, szerintem egyelőre inkább maradjunk még annál a verziónál, hogy az angoloktól bármi elképzelhető.

Vendéggyőzelemre tippelek. Ezt főleg azért teszem, mert úgy vélem, hogy tényleg előrefelé érdemes menekülnie az Olimpiakosznak, s ez szerencsés esetben akár vendéggyőzelmet is jelenthet. Azért is hajlok inkább a görögök győzelme felé, mert a horvát együttes már most – két BL-forduló után - bőven ott tart, ahová ideális esetben várható volt a csoportküzdelmek során. Azaz szerzett BL-pontokat és győzelmet is, az ezekért járó pénzösszeget már magáénak tudhatja, tehát már teljesítette a célt a Bajnokok Ligájában, innentől tényleg felszabadultan focizhatnak a horvát csapat tagjai, s ráadásul még a tavaszi nemzetközi kupaszereplés lehetősége sem zárható ki. Ha pedig ez a felszabadult foci könnyelműségbe fog átcsapni (ez gyakori eset a délszlávoknál) és közben a görögök lelkesen hajtani fognak a győzelemért, akkor már csak egy kis mázli kell a vendégsikerhez.

Nincs hiányzó a hazaiak keretében, de a vendégektől is csak Maniatis és Bouchalakis fognak hiányozni, azaz inkább egyik sem fognak, ugyanis már megszokott a nélkülük való játék. Talán az még némi pluszt is jelenthet a vendégek számára, hogy visszatérhet a csapatba a szerb Luka Milivojevic. Ez már csak abból a szempontból is jó hatással lehet az Olimpiakosz-játékosokra, hogy Horvátországban lesz a mérkőzés, s egy szerb számára általában fontosnak számít a horvátországi jelenés. (Ez persze fordítva, a horvátok kontra szerbek esetében is így van.)

Ha Milivojevic sikeresen tudja hangolni csapattársait a horvátok ellen, s emellett esetleg még Fortounis is jó napot fog ki, akkor szerintem akár a vártnál simábban válhat valóra a vendéggyőzelemre tett tippem.

Tipp: Olimpiakosz.

0-1



Idézetet írta: csabax Dátum október 20, 2015, 20:41:56
Arsenal - Bayern München, szerez gólt a hazai csapat  :great:
77. perc: 1-0

#11378 október 21, 2015, 18:19:06, csabax
Idézetet írta: csabax Dátum október 20, 2015, 22:55:02
Szétvet az ideg. A Leverkusen-AS Roma meccsen 2-4-es állásnál a 84. percben arra akartam fogadni, hogy döntetlen lesz a végeredmény, de sajna nem bírtam fogadni, mert jött a roló a bet365 részéről és gólt szerzett a hazai csapat.

Egyébként 4-4-es döntetlen lett a mérkőzés vége. Annyira ideges vagyok, hogy már nem is emlékszem a pontos szorzóra, csak arra, hogy nagyon magas odds volt.  :(
>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Ehhez hozzá kell tenni a következőket is:

Három lehetőségre gondoltam, mielőtt az SfGuruba írtam az Arsenal - Bayern München meccsről: 1.) győz az Arsenal; 2.) Olivier Giroud bármikor gólt szerez; 3.) 3.5 gól felett a mérkőzésen. Némi gondolkodás után elálltam az első két tipptől és a harmadikat választottam. Nos, így utólag visszatekintve és tudva, hogy győzött az Arsenal, Giroud pedig szerzett gólt és nem volt három gólnál több a meccsen, hanem 2-0-ra végződött a találkozó, már nem tűnik jó ötletnek, hogy a 3. tippet választottam.

Ezt fejeli meg az a dolog, hogy bet365 akcióján, arra fogadtam, hogy 1.5 gól alatt lesz az Arsenal - Bayern München meccsen, s a lefújás előttig nyerésre is állt a dolog (hiszen 1-0 volt az állás), ám a 90. perc utáni hosszabbítás végén (94. perc) érkezett Özil, gólt szerzett és 2-0-ra módosította az eredményt. Ez a találat azt jelentette, hogy az 1.5 gól alattira kötött fogadást is buktam.

Mindezek után talán érthető, hogy az Arsenal - Bayern München meccs után ideges voltam és a játékosoknak a közeli hozzátartozóikkal való nagyon gyakori és változatos szexuális kapcsolatok létesítését, a melegebb éghajlatra való költözést és egyéb kellemes időtöltést kívántam.
>:( >:( >:(


#11380 október 22, 2015, 10:41:59, csabax
Krajicek A. (Usa) - Michalicka M. (Cze) 1  :great:

#11381 október 21, 2015, 22:58:46, csabax
PSG - Real Madrid, 2.5 felett és mindkét csapat szerez gólt  :noway:

#11382 október 22, 2015, 11:56:36, csabax
THW Kiel - RK Celje 1  :great:
FTC - Érd 1  :great:
SG Flensburg - TBV Lemgo 1  :great:
Frisch Auf Göppingen - Füchse Berlin, Füchse Berlin +4.5 gól hendikep  :great:

Nyereményszorzó 1,40

#11383 október 21, 2015, 22:58:32, csabax
Juventus - Borussia M'gladbach 1  :noway:
Atletico Madrid - FC Astana 1  :great:

Nyereményszorzó 1,69

#11384 október 22, 2015, 13:49:00, csabax
Malmö FF - Sahtar Doneck, szerez gólt a hazai csapat  :great:
Galatasaray - Benfica, szerez gólt a hazai csapat  :great:

Nyereményszorzó 2,00