Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: bah Dátum február 14, 2012, 13:27:56
Mérkőzés elején tegyél meg ellenfogadást , majd használd a cash-in-t, úgy hogy minél jobban megérje a számodra. Csak egy tipp..... Nem nagyon számoltam ennek még utána.  ??? ???

Ja, látom már kiveséztétek! Hajrá :)

úgy döntöttem hogy a szerencse kezébe bízom a meccset és nem teszek ellenfogadást .... Hát meg is lett az eredménye, a számlámon most egy jó kövér 0 van :) De azért köszönöm a segítségeteket rendesek vagytok, hogy ilyen gyorsan reagáltatok pukk,bah, ab aevo.

üdv !
valaki megtudná nekem írni hogy a poker számláról átvezettet összeget, lehet spórfogadásra fordítani-ugyanis az egyik freeroll versenyt megnyertem és érdekelne fel lehet-e használni.
választ előre is köszönöm

Idézetet írta: András Dátum február 14, 2012, 22:31:24
üdv !
valaki megtudná nekem írni hogy a poker számláról átvezettet összeget, lehet spórfogadásra fordítani-ugyanis az egyik freeroll versenyt megnyertem és érdekelne fel lehet-e használni.
választ előre is köszönöm

Természetesen  :ok:


Unibet színvonala utóbbi időkben eléggé esik lefelé , ahogy észrevettem.

Mai hírlevelükben, "dzsekpot" az náluk új szó? vagy micsoda?   ;D

Idézetet írta: Stevan87 Dátum február 23, 2012, 16:57:49
Unibet színvonala utóbbi időkben eléggé esik lefelé , ahogy észrevettem.

Mai hírlevelükben, "dzsekpot" az náluk új szó? vagy micsoda?   ;D

Szerintem csak a spam mappát próbálják elkerülni! Zseniális! :great: szerintem!

Idézetet írta: bah Dátum február 23, 2012, 20:08:32
Szerintem csak a spam mappát próbálják elkerülni! Zseniális! :great: szerintem!

Gmail még így is spamba tette,szóval sikertelen próbálkozás, hogy ha ez volt a céljuk, hogy ilyen szép szavakat gyártanak :)

Idézetet írta: Stevan87 Dátum február 24, 2012, 11:13:08
Gmail még így is spamba tette,szóval sikertelen próbálkozás, hogy ha ez volt a céljuk, hogy ilyen szép szavakat gyártanak :)

Nekem a freemail betette normál levélnek...

Nálam a gmail átengedte a dzsekpotot!  :D

Inkább ,Zsákpot  :o

Unibeten összegyűlt egy kisebb-nagyobb nyereményem, amit szeretnék kifizetni a bankszlámra. Ma voltam is bent a bankomnál, ahol kiadták az IBAN azonosítómat. Viszont most nézem, hogy a kiadott IBAN kódom minden egyes száma eltér a bankszámlaszámom számaitól. Ilyen lehetséges?
Kaptam egy kis lapot, ahol így adták meg a kódjaimat:
Számlaszám 1147....-
A megadott számlaszám 1147...
IBAN elektronikus forma HU441147...stb.
IBAN nyomtatott forma HU441147...stb.
Viszont ezzel meg annyi a problémám, hogy a bankszámlaszámom totál nem így néz ki. 5212-vel kezdődik, és minden egyes száma eltér a kis lapon található számoktól. Lehet hogy más adatait adták volna ki nekem? Vagy a lapon szereplő számlaszám nem ugyanaz a bankkártyámon szereplő számlaszámmal?

Idézetet írta: Botika Dátum március 13, 2012, 14:05:19
Unibeten összegyűlt egy kisebb-nagyobb nyereményem, amit szeretnék kifizetni a bankszlámra. Ma voltam is bent a bankomnál, ahol kiadták az IBAN azonosítómat. Viszont most nézem, hogy a kiadott IBAN kódom minden egyes száma eltér a bankszámlaszámom számaitól. Ilyen lehetséges?
Kaptam egy kis lapot, ahol így adták meg a kódjaimat:
Számlaszám 1147....-
A megadott számlaszám 1147...
IBAN elektronikus forma HU441147...stb.
IBAN nyomtatott forma HU441147...stb.
Viszont ezzel meg annyi a problémám, hogy a bankszámlaszámom totál nem így néz ki. 5212-vel kezdődik, és minden egyes száma eltér a kis lapon található számoktól. Lehet hogy más adatait adták volna ki nekem? Vagy a lapon szereplő számlaszám nem ugyanaz a bankkártyámon szereplő számlaszámmal?

Szerintem kevered a kártyaszámot (ami vélhetően az 5212-vel kezdődő) a bankszámlaszámoddal. Utóbbi nincs rajta a bankkártyádon.

Idézetet írta: Botika Dátum március 13, 2012, 14:05:19
Unibeten összegyűlt egy kisebb-nagyobb nyereményem, amit szeretnék kifizetni a bankszlámra. Ma voltam is bent a bankomnál, ahol kiadták az IBAN azonosítómat. Viszont most nézem, hogy a kiadott IBAN kódom minden egyes száma eltér a bankszámlaszámom számaitól. Ilyen lehetséges?
Kaptam egy kis lapot, ahol így adták meg a kódjaimat:
Számlaszám 1147....-
A megadott számlaszám 1147...
IBAN elektronikus forma HU441147...stb.
IBAN nyomtatott forma HU441147...stb.
Viszont ezzel meg annyi a problémám, hogy a bankszámlaszámom totál nem így néz ki. 5212-vel kezdődik, és minden egyes száma eltér a kis lapon található számoktól. Lehet hogy más adatait adták volna ki nekem? Vagy a lapon szereplő számlaszám nem ugyanaz a bankkártyámon szereplő számlaszámmal?

Teljesen jó, amit kiadtak. Neked a HU44 kellett, ami utána van az a Te számlaszámod.

Ó, értem! Igazad van! Keverem a kettőt. Viszont akkor még egy kérdésem van. Kifizetéskor az Unibet kéri a a Bank nevét, BIC és Swift kódot, valamint a Számla nevet, Számlaszámot. A számlaszámhoz a bankkártyámon szereplő számokat írkáljam be, vagy oda is a ma kiadott bankszámlám számát pötyögjem le nekik? Gondolom az utóbbit. (Csak azért furcsa, mert a többi fogadóiroda a Számla nevét, Kártyaszámot, hátoldali Ellenőrző kódot szokta elkérni...)