BetRedKings

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ferencváros - Videoton ingyenes élő fogadás

http://hungarian.betredkings.com/promotions/newseason.html

Elég jó ajánlat, érdemes kihasználni!  :ok:

Idézetet írta: benson Dátum április 19, 2013, 22:59:26
Tegnap reggelre csak megküldték. 72 órán túl, de a lényeg hogy megadták.

A visszatérített összeget bónuszként írták jóvá vagy szabadon felhasználható volt?
Köszi előre is!

Free bet formájában adták. Egy összegben kellett feltenni valamire, és csak a nyereményt fizették ki. Ázsiai hendikepe nem lehet felhasználni.

De nem a mai, hanem a vasárnapi meccsre vonatkozik a promó. Rákérdeztem emailben.

Már a Ferencváros - Videoton ingyenes élő fogadás.

Ezt benéztem, de szerencsére jött a mai meccsen az élő fogadásom. :)
Köszi hogy szóltál!

Idézetet írta: Irtis Dátum április 24, 2013, 14:47:05
Ferencváros - Videoton ingyenes élő fogadás

http://hungarian.betredkings.com/promotions/newseason.html

Elég jó ajánlat, érdemes kihasználni!  :ok:

Itt nincs moneybookers befizetés kizárva?!
Mert folyamatosan olyan ajánlataik vannak, ennél meg nem látom...

Én úgy tudom, hogy nincs. Ahol a moneybookers ki van zárva, azt  a kiírásban meg szokták írni. Nekem eddig semmi gondom nem volt ezekkel a promókkal. De most az Mu-Arsenal, Videoton-Fradi, pláne élőben, ami eddig nem volt jellemző rájuk, és ekkora összegben, egy kicsit szokatlan tőlük.

Végül is mindkét vasárnapi meccsre igénybe vehető a promó?

Mail-t nem kaptak róluk, ti sem?  (bár vasárnap délutáni mindkettő, addig még jöhet)

Ezek nem befizetéshez kötődő promók. Teljesen mindegy hogy fizetsz be, az a lényeg, hogy legyen pénz a számládon fogadni.
Én sem kaptam mailt tőlük, de attól még érvényesek az ajánlatok (a korábbiakról sem mindig kaptam).

#55 április 28, 2013, 09:58:48, davixxx
A meccs elötti fogadás lehet akár 1.01 es odds is igaz ?

ja és még annyi, hogy mennyi a min. kifizetés?

Igen, lehet 1,01 is.
A minimum kifizetés Srillre 10€.

Idézetet írta: Irtis Dátum április 28, 2013, 13:46:58
Igen, lehet 1,01 is.
A minimum kifizetés Srillre 10€.

Mind egy mert nekem csak a Banki utalás lenne a jó az meg 100$ a min..

Nálam alapból angol nyelven jön be az oldal (hiába állítom át), a Fradi-Vidi meccs promója csak a magyar nyelvű verzióban látszódott, az Arsenal-MU mindkét nyelven...

Végül mindkét élő fogadásom náluk nyert, úgyhogy nem fogom megtudni, visszaadták volna-e a tétet.
Régen és egyetlen egyszer volt tőlük kifizetésem, azt látom, hogy a póker számlára át kell tolni a kiutalás előtt a pénzt.
Mennyi ideig szokott tartani náluk Skrillre a kifizetés? Mikor érdemes reklamálni? hehe
Csak mert 2 napot írnak...

Az is érdekes, hogy a dollár összegben a tizedeket mintha nem látná, mert átutalásnál tört értéket nem adhattam meg.
Beírtam a kerekített összeget, ugyanakkor az a pár tíz cent is eltűnt a számlámról, amit nem látok indokoltnak... 


Idézetet írta: Knapp Dátum április 28, 2013, 20:49:46
Nálam alapból angol nyelven jön be az oldal (hiába állítom át), a Fradi-Vidi meccs promója csak a magyar nyelvű verzióban látszódott, az Arsenal-MU mindkét nyelven...

Végül mindkét élő fogadásom náluk nyert, úgyhogy nem fogom megtudni, visszaadták volna-e a tétet.
Régen és egyetlen egyszer volt tőlük kifizetésem, azt látom, hogy a póker számlára át kell tolni a kiutalás előtt a pénzt.
Mennyi ideig szokott tartani náluk Skrillre a kifizetés? Mikor érdemes reklamálni? hehe
Csak mert 2 napot írnak...

Az is érdekes, hogy a dollár összegben a tizedeket mintha nem látná, mert átutalásnál tört értéket nem adhattam meg.
Beírtam a kerekített összeget, ugyanakkor az a pár tíz cent is eltűnt a számlámról, amit nem látok indokoltnak...

Nekem februárban és márciusban volt egy-egy kifizetésem Skrillre, mindkét alkalommal szombat délután kértem ki és hétfőn kaptam meg, az egyiket délelőtt, a másikat délután(2 napon belüli volt mindkettő)
Én is azt tapasztaltam, hogy csak egész összegeket lehet kikérni, de azt a pár centet, ami a póker számládon maradt azt vissza tudod utalni a sportfogadás számládra: a kifizetés oldalon van olyan, hogy póker átutalás, ott kiválasztod, hogy pókerből sportfogadásba utalsz. Úgy emlékszek, hogy pontot kell tenni az összeg közé(a tizedesvesszőt nem veszi be), de lehet pont fordítva van, a lényeg, hogy vissza tudod utalni.