William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én a bingóhoz nyertem 2 fontot, de nem tudom felhasználni, nem is jelzi sehol meg semmi..

Ha belépsz valamelyik bingó terembe ott a felső sorban középtájon váltogatja egymást a game bonuses meg a bingo bonuses, ha ott nulla akkor még nem írták jóvá...

Én még nem kaptam meg eddig a nyereményem

Kaptál róla belső üzenetet is??

Én nem kaptam semmit sem róla.

Beléptem a játékba ahova nyertem,de még mindig sehol semmi...Ha kijön a mai promó,és akkor se lesz semmi,megyek a chatre reklamálni...

Idézetet írta: luckyzoz Dátum június 23, 2014, 12:28:40
Ha belépsz valamelyik bingó terembe ott a felső sorban középtájon váltogatja egymást a game bonuses meg a bingo bonuses, ha ott nulla akkor még nem írták jóvá...

Nekem még mindig nulla... Remélem, hogy lassan megjön  :-\

Nekem meg pont annál a játéknál ír szerver errort amire nyertem. Mentem a chatre nem tudják mi a hiba, de még ma valamikor jóváírják a bónuszt...

Nàlam se megy a games részbe a jàték adobe flash playert frissitettem mert az unibet legalàbb kiirta hogy az a gondugyanezzel a jàtékkal és meg is oldòdott na de itt...

Szerintetek ma is lesz pörgetési lehetőség?

Nekem az első 2 fontos bingo bónuszt egy levéllel kísérve másnap beírták. A tegnapelőtti 20 fontos élő kaszinó meg a tegnapi 5 fontos Vegas bónuszról nem kaptam semmi értesítést ezidáig. Viszont elkezdtem a termekben körülnézni, hátha találok valamit és közben a számlámhoz íródott 7.5 euro. Szerintem a Vegas bónuszt kaptam meg ilyen formában, minden fajta forgatási kötelezettség nélkül, mert egyből a sportfogadás számlára került.

"Hülye angolok, angol hülyék" (Monthy Python)

Úgy van, ahogy gondoltam, megnéztem az account historyt. Érdekesen oldották meg, de nem fogok reklamálni.

23 Jun 14 / 12:29    Bonus Payment    Manual Adjustment   + €1.00   
23 Jun 14 / 12:20    Bonus    Manual Adjustment   + €6.25

Hihetetlen,hogy én mindig a leghülyébb supportot kapom meg,ha felmegyek chatre...Fogalma sincs miről beszélek..Magyaroknál is lehet reklamálni ez ügyben??

Én is sikeresen megkaptam az 1$-os nyereményemet. A főegyenleghez került, felhasználható bármire.