EBGuru 2012 - Tippek javításai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok!

A tegnapi olasz-ír meccs megint kétszer került be az elemzések közé.
Annak az 5 pontja levonásra került! Azt az 5 pontot fel tudnám még használni?!
Kérlek javítsátok, mert szeretném méh felhasználni!

Köszönöm,
Üdv.
Experte

Idézetet írta: Experte Dátum június 19, 2012, 19:27:17
Sziasztok!

A tegnapi olasz-ír meccs megint kétszer került be az elemzések közé.
Annak az 5 pontja levonásra került! Azt az 5 pontot fel tudnám még használni?!
Kérlek javítsátok, mert szeretném méh felhasználni!

Köszönöm,
Üdv.
Experte

Valószínűleg már nem oszt-nem szoroz de ha nem írható jóvá az 5 pont akkor kérlek javítsátok le 3-ról 2 pontra a svéd meccs tét nagyságát mert így véletlenül 1 ponttal átléptem a 70 potnot.

Köszönettel,
Experte


nem kell Experte szóltam már az adminok :) láttam a gondod :) remélem javítják


rosszul :(, a -23 potn jó volt, a téténél volt gebasz, 7 pont helyett 12 egységet lehetett volna felhasználnia

Hm, visszaállitottam de akkor meg nem értem melyik tétről van szó.

Olaszország - Írország   Handicap / 1 @ 2.00   5   Experte   2012/06/18   
ez volt duplán levonva...


Megvan a hiba, csak a megjelenitésnél volt baj, beküldésnél jól ellenőrizte a tétegységet, ezért tudtál még beküldeni. Most 66 van.

cseh-portugál elemzésemben, a nyolcad döntőket írtam, negyed döntők helyett, kérlek javítsátok át azokat a mondatokat, ahol a nyolcad döntő szerepel.  Köszi :)

A cseh-portugál elemzést amikor elküldtem, örömmel közölte, hogy nem vagyok bejelentkezve...

Újraküldtem, de a kapkodásban rosszul állítottam be a "nullára nyer" opciót, a portugál győzelemre tettem volna, arról is szól az elemzés. (a szorzó is ahhoz passzol)

A beküldési idő így pont 20:15 lett, valószínűleg ezzel pár mp-cel átléptem a határidőt is.

Ha figyelembe vehető a tipp, akkor légyszí javítsátok 2-esre a "nullára nyer" résznél.


Idézetet írta: Knapp Dátum június 21, 2012, 20:21:29
A cseh-portugál elemzést amikor elküldtem, örömmel közölte, hogy nem vagyok bejelentkezve...

Újraküldtem, de a kapkodásban rosszul állítottam be a "nullára nyer" opciót, a portugál győzelemre tettem volna, arról is szól az elemzés. (a szorzó is ahhoz passzol)

A beküldési idő így pont 20:15 lett, valószínűleg ezzel pár mp-cel átléptem a határidőt is.

Ha figyelembe vehető a tipp, akkor légyszí javítsátok 2-esre a "nullára nyer" résznél.

Sajnos túl későn küldted be az előzetest.

úristen...az utánpótlásban most látom, hogy a 2. elemzésnél rossz párosítást adta meg:

Spanyolország - Olaszország

természetesen az egész elemzés a franciákról szól. remélem hogy emiatt nem fogják törölni a tippemet. :(