Foci EBGuru Utánpótlás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Szigo Dátum július 03, 2012, 21:06:16
Foci EBGuru Utánpótlás - Végeredmény:

1. patyi 31,60 pont
2. Cabhelo 20,30 pont
3. csatarid 9,50 pont
4. RedMunchen2010 0,00 pont
5. csabber -5,00 pont

Nyeremények:

1.hely: patyi - 25€ Skrillen keresztül
2.hely: Cabhelo - 15€ Skrillen keresztül
3.hely: csatarid - 10€ Skrillen keresztül
4.hely: RedMunchen2010 - 5€ Skrillen keresztül
5.hely: csabber - 5€ Skrillen keresztül

Gratula! :ok:


Gratulálok.

Nagy jelentősége nincsen, de saját számításaim szerint 0,4 ponttal zártam.

ahhoz képest, hogy a csoportkört egy laza -40-el kezdtem  :D a döntő előtt már +5 pontom volt. :D Köszi a játékot, legközelebb jobb lesz (remélhetőleg már a felnőtt játékban).

a skrill ID-t hová és kinek kell küldeni? vagy felveszitek a kapcsolatot majd, ha eljön az ideje?

Először is gratulálok a helyezetteknek!    :ok:

Azért érdekes, hogy ennyire az olaszok hatása alá került mindenki...   :)

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum július 03, 2012, 22:36:05
Na most nagyon megfájdult a szívem az eredmények láttán...megmondom őszintén kicsit igazságtalannak is érzem, hogy -5 és 0 ponttal 5-5 €-t lehet nyerni, gyakorlatilag én meg 4 helyes tippel kiestem az első körben. Persze tudom, a szabály az szabály, le is szögezném, hogy elsősorban magamat hibáztatom! De ha lehet, akkor tennék egy-két javaslatot a játékkal kapcsolatban, mert tényleg nyomja a lelkem, hogy a hülyeség miatt esek ki, és -5 ponttal meg lehet nyerni...(nem kritizálni akarom a győzteseket, félreértés ne esssék) ://
Felvázolnám a helyzetet, hogy ne kelljen visszanézegetni mindent:
Összeszámoltam, hogy 4/4 helyes tippel az első fordulóban 40-41 pontom lett volna, de ugyebár kettőt nem fogadtatok el, egyébként jogosan(egyiket pár perccel meccskezdés előtt írtam, másik rossz fogadóiroda). Ezt meg is értem, nem voltam elég figyelmes, mikor az előzeteseket küldtem be, nem olvastam át újra a szabályzatot a tipp beírása előtt. Oké. Ugyebár három előzetest kellett írni, különben kiesés. Mivel kettő nem lett elfogadva, ezért maradt két jó előzetesem, kiestem. Na most nem arról volt szó, hogy 3 előzetest írtam és kicentiztem a dolgot, direkt írtam még egyet, nehogy baj legyen. Ez sem lett sajnos elég, ami még természetesen mindig az én hibám. Javasolnám azonban, hogy legközelebb legyen lehetőség ilyenkor valamiféle javításra, és ne a forduló végén derüljön ki, hogy hoppá nem jó ez így. Tévedni emberi dolog, kétszer tévedni már lehet, hogy nem, de ettől függetlenül kiestem. Tegyük fel, hogy minden csoportkör után ki lettek volna értékelve a tippek, akkor pl még lett volna 4x2=8 meccs arra, hogy írjak egy új előzetest. Ezt nem tettem meg, hiszen ki a franc gondolta, hogy nem jók az előzeteseim? Szóval szerintem mindenképpen jó ötlet lenne, ha az ilyen játékokon, ahol fordulók vannak, nem csak a forduló végén közölnétek az eredményt, vagy értékelnétek ki az előzeteseket, hanem folyamatosan. Már ha van erre energia meg idő. Tudom, hogy rengeteg munkátok van ezekben a játékokban és az EB alatt nem az utánpótlás volt a legfontosabb játék, de ha már van egy játék, akkor ezt a többszöri frissítést fordulónként be lehet iktatni mindenképpen. Remélem, hogy fontolóra veszitek ezt az észrevételt, segítve ezzel a játékosokat. Én meg igyekszem majd figyelmesebb lenni, tanultam ebből is rendesen, hiszen elég érzékenyen érintett a kiesésem.
Csak azért mondom, hogy szerintem ez jobb lenne így, mert nem csak az én (vagy más játékosok?) játékkedve lankadhat így kis időre, de másokat is megfoszthatunk pl jó kis előzetesektől.
Köszönöm annak aki ezt végigolvasta, és még egyszer hangsúlyoznám, hogy nem hibáztatok senkit (magamon kívül), csak azért írtam mindezt le, hogy segíthessem a további munkátokat! A győzteseknek meg kicsit keserű szájízzel gratulálok, de azt hiszem ez érthető.

Ha nincsenek folyamatosan kiértékelve a tippek, az azoknak jelent előnyt, akik követik a játékot és hajlandóak az ellenfelek tippjeit is kiértékelni "önszorgalomból".
Ehhez persze ismerni kell a szabályokat.   ;)
Na most csak azért elvárni a folyamatos frissítést, hogy a szabályokat nem betartó játékokosok észrevegyék magukat és visszajöhessenek a versenybe, kicsit fura elvárás...

Ráadásul ha később sem vetted észre, hogy rossz tippeket adtál le, akkor nem is figyelted a szabályokat és igazából mázli, hogy egyáltalán a másik két tipped érvényes lett.   :)
Ezek után nem tudom, mennyire lett volna igazságos, ha a pénzdíjasok között van a neved a végén.
(elismerve persze, hogy 4-ből 4 jó tipp nagyon szép teljesítmény! Egyébként a Guruban is volt, aki 3 jó tippel nyitott, aztán mégsem élte túl a csoportkört sem, tehát a jó kezdésre sem jár önmagában pénzdíj.)




Idézetet írta: Knapp Dátum július 04, 2012, 15:24:04
Ha nincsenek folyamatosan kiértékelve a tippek, az azoknak jelent előnyt, akik követik a játékot és hajlandóak az ellenfelek tippjeit is kiértékelni "önszorgalomból".
Ehhez persze ismerni kell a szabályokat.   ;)
Na most csak azért elvárni a folyamatos frissítést, hogy a szabályokat nem betartó játékokosok észrevegyék magukat és visszajöhessenek a versenybe, kicsit fura elvárás...

Ráadásul ha később sem vetted észre, hogy rossz tippeket adtál le, akkor nem is figyelted a szabályokat és igazából mázli, hogy egyáltalán a másik két tipped érvényes lett.   :)
Ezek után nem tudom, mennyire lett volna igazságos, ha a pénzdíjasok között van a neved a végén.
(elismerve persze, hogy 4-ből 4 jó tipp nagyon szép teljesítmény! Egyébként a Guruban is volt, aki 3 jó tippel nyitott, aztán mégsem élte túl a csoportkört sem, tehát a jó kezdésre sem jár önmagában pénzdíj.)
Először is köszi a választ! Az, hogy nem is figyeltem a szabályokat, rossz feltételezés a részedről. Sajnos inkább figyelmetlenségből és kapkodásból jött a két rossz előzetes. A játék elején természetesen elolvastam a szabályzatot többször is, a tippek írása előtt viszont sajnos nem. Ez a negatív tapasztalat mondjuk megtanított arra, hogy mostantól minden tipp előtt is át fogom olvasni alaposan a szabályzatot! Na meg azért nem mázli, hogy a másik két tippem érvényes lett!:))
Tényleg nem szeretném, ha azt hinnétek, hogy szartam az egészre és csak írogattam hülyeségeket. Szerintem elég igényes előzeteseket is írtam. Talán annak tudható be a két hibám is, hogy még viszonylag új vagyok itt. Ettől függetlenül megpróbáltam az előzeteseket legjobb tudásom szerint írni. Ez a továbbiakban is így lesz természetesen, kiegészülve egy kicsit nagyobb odafigyeléssel. Mint mondtam előző hozzászólásomban, hibázni emberi dolog. Nem várok el semmiféle folyamatos frissítést, csak egy felvetést tettem és nem a szabályokat be nem tartó játékosokat akarom visszahozni ezzel a versenybe. Persze így is meg lehet közelíteni, de úgy is meg lehet, hogy a véletlenül hibázó játékosokat segítsük ennyivel. Innen jut eszembe az alábbi mondat: "A játékok lényege nem csak a verseny, s a harc a díjakért, hanem az is, hogy a tippek/előzetesek által a többi sportfogadón segítsünk" Ez is azt mondja, hogy egymást is segíteni kell. Attól, hogy bet365 helyett Betfair-t írtam, még segítettem másokon az előzetesemmel. Más kérdés, hogy le volt írva magyarul, hogy melyik fogadóirodákból lehet válogatni. Nem egy világ végi fogadóiroda, meg sem fordult a fejemben, hogy melyek ajánlataiból lehet válogatni, ettől függetlenül ez nem ment fel a szabályok betartása alól. Ez a része az én hibám, egyértelmű. Talán nem feltétlenül kellene kiesni viszont a játékból pl egy ilyen hiba miatt. És ezen lehet segíteni. Igen, úgy, hogy mindenki betartja a szabályokat! Viszont ha véletlenül hibázik valaki, kiértékelik, látja, hogy nem jó, tud javítani. Ez a másik megoldás. Egyértelműen kaphat 0 pontot az előzetes, de még mindig tud javítani az illető. Szerintem ez a felvetés nem kivitelezhetetlen, és azokat az elveket támogatja, hogy ennek a közösségnek a feladata egymás segítése a sportfogadásban.  :)

A tippeddel segíthettél a többieknek a sportfogadásban, hisz megjelent az oldalon az elemzésed.   :)
Az, hogy nem felelt meg a játék szabályainak, az megint más kérdés.

Egyébként a két rossz tippel 3 "szabálysértést" is elkövettél (rossz iroda, későn beküldött tipp, érvénytelen fogadástípus), ennyi erővel több tipped is lehetett volna értékelhetetlen, ha nagyobb a hibáid szórása.   :)
És hát egy héttel a beküldés után sem vetted észre, hogy rossz irodát választottál az egyik tipphez, pedig nem csak a javításkor és nem csak a javító veheti ezt észre, hanem visszaolvasva akár te is...

Én is csesztem el idén tippet - későn ért be - fájt is, mert mint kiderült, nyertes lett volna és ugye a "munkám" is kárba veszett, de ezzel együtt kell tudni élni.   ;D
Ráadásul ugyanazok a szabályok - vagy késlekedés a javításban -, amik most úgy érzed, téged sújtottak, máskor másokat fognak. (hosszú távon meg azt kapjuk, amit megérdemlünk. hehe)
A selejtezők alatt is csúszásban volt a javítás, pont ezért a legjobban tippelők mellett azok jutottak tovább, akik vették a fáradtságot, és számolgatták a többiek pontszámát is.

Ha meg úgy érzed, hogy ez neked veszteség, akkor "sztrájkolás" helyett írj néhány szabályos előzetest az év közben is zajló gurukra és nyerd vissza azt a pénzt, amit itt elbuktál!   ;)

Idézetet írta: Knapp Dátum július 05, 2012, 13:22:35
A tippeddel segíthettél a többieknek a sportfogadásban, hisz megjelent az oldalon az elemzésed.   :)
Az, hogy nem felelt meg a játék szabályainak, az megint más kérdés.

Egyébként a két rossz tippel 3 "szabálysértést" is elkövettél (rossz iroda, későn beküldött tipp, érvénytelen fogadástípus), ennyi erővel több tipped is lehetett volna értékelhetetlen, ha nagyobb a hibáid szórása.   :)
És hát egy héttel a beküldés után sem vetted észre, hogy rossz irodát választottál az egyik tipphez, pedig nem csak a javításkor és nem csak a javító veheti ezt észre, hanem visszaolvasva akár te is...

Én is csesztem el idén tippet - későn ért be - fájt is, mert mint kiderült, nyertes lett volna és ugye a "munkám" is kárba veszett, de ezzel együtt kell tudni élni.   ;D
Ráadásul ugyanazok a szabályok - vagy késlekedés a javításban -, amik most úgy érzed, téged sújtottak, máskor másokat fognak. (hosszú távon meg azt kapjuk, amit megérdemlünk. hehe)
A selejtezők alatt is csúszásban volt a javítás, pont ezért a legjobban tippelők mellett azok jutottak tovább, akik vették a fáradtságot, és számolgatták a többiek pontszámát is.

Ha meg úgy érzed, hogy ez neked veszteség, akkor "sztrájkolás" helyett írj néhány szabályos előzetest az év közben is zajló gurukra és nyerd vissza azt a pénzt, amit itt elbuktál!   ;)
Köszi a választ, mindenképpen azon leszek! Most teniszből mondjuk kimaradok, mert soha nem nagyon értettem hozzá, bár hét közben pont eltaláltam egy Murray - Ferrer 3:1-et, de máskor az 1.10ek is elmennek nekem teniszben. Csak félrevezetnék mindenkit kb:D Na de majd figyelem a játékokat és bizonyítok!  :great: