Foci EB - Napi Tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Igaz h nem engem idéztél de..Nem tilos...  :ok:
Viszont ha elsőnek tippelsz (mint pl ma én) akkor nagy valószínűséggel mind1 mi lesz az eredmény egyszerűen nem nyerhetsz mert sok ugyanolyan tippsor lesz. Meg akkor már figyelgethetek.  Ha utolsónak tippelsz mondjuk? Szintén ottvan a sok uo. tippsor amit kigondoltál hogy bepróbálsz, és akkor vagy szerencséd van és meccs előtt nőttek az oddsok vagy megint az esélytelenek nyugalmával indulsz  ;)

Az előző megoldás sztem is jobb volt, viszont már szerencsére csak 3 meccs van hátra ebből a hihetetlen jó EB-ből.  :cya:

#166 június 25, 2012, 09:43:32, csacsa44
Idézetet írta: syl5 Dátum június 24, 2012, 22:26:28
Ennyi...Ez egy hatalmas faszság, nem játék!

Meg hol vannak a napi nyertesek?

Az a faszság, ahogy azt előadod!  :noway:

Szerintem nagyon egyszerűen el lehet dönteni és szelektálni a tippsorokat....aki nem írta oda hogy honnan szedte (melyik irodától) az odds-okat, azt élből törölni kellene!!!! És máris a 80%-a tippelőknek kiesne!!! Hiszen oda van irva a szabályzatban, hogy az oddsok valósak kell, hogy legyenek...én kb. 15 tippelőtársammal vettük a fáradtságot és odairtuk, hogy abban a pillanatban mikor kiirtuk a tippeket, honnan is vettük azokat az oddsokat, egyrészt azért mivel oda van irva a szabályzatban hogy VALÓS oddsok kellenek, másrészt igy könnyebben visszakereshető...na már most hasra én is tudok olyan oddsot irni hogy ha bejön a tipp akkor én nyerjek és ehhez elég akár 0,01-el nagyobb oddsot irni mint az előttem tippelők közül a legnagyobb oddsot "tippelő"....tehát az elég igazságtalan lenne ha nem lennének kizárva azok akik nem irják oda az irodát ahonnan az odds van, hiszen akkor milyen VALÓS oddsról beszélünk, ha csak egy szám van odairva...számot bárki odairhat hasra, de az nem tipp, pláne ha VALÓS oddsokról beszélünk!!!!!



ui.: elég érdekes pl hogy a félidei döntetlen szinte minden irodánál 2,00 odds alatt volt és erre 2,00 oddsokat is láttam, persze iroda kiirása nélkül...hmmm vagy a fi/vége D/D tippnél jó ha talált az ember 4,30-as oddsot és erre láttam pár olyat aki 4,60-as oddsot irt ki!!! Hát ez is hmmm....na mindegy........AZOK KÖZÜL LEGYEN A NYERTES AKI SZÉPEN ODAIRTA A VALÓS ODDS MELLÉ AZ IRODA NEVÉT MERT AZ IGY LENNE FER MINDENKIVEL SZEMBEN!!!!!!

Köszi!!   :ok:   :cya:

Engem speciel nem érint, mert nem játszottam mostanában, de miért kellene kizárni azokat, akik nem írták oda az irodát? A valós oddsok nem egyenlő a forrás meghatározásával. Valós oddsok alatt azt értették Milanék, hogy a fogadó ne hasraütésszerűen írjon be egy oddsot, hanem nézzen utána, és úgy írja be. Lehivatkozásról szó sem volt. Szóval nem érzem jogosnak a felháborodásodat.

Pár hozzászólással előbb írta Milan hogy nem kell irodát közölni,de nem gond ;)

Idézetet írta: Lord Dátum június 25, 2012, 12:35:27
Engem speciel nem érint, mert nem játszottam mostanában, de miért kellene kizárni azokat, akik nem írták oda az irodát? A valós oddsok nem egyenlő a forrás meghatározásával. Valós oddsok alatt azt értették Milanék, hogy a fogadó ne hasraütésszerűen írjon be egy oddsot, hanem nézzen utána, és úgy írja be. Lehivatkozásról szó sem volt. Szóval nem érzem jogosnak a felháborodásodat.


Értem szóval nem egyenlő  a forrás meghatározásával....oké, akkor legközelebb valami irtózatós oddsokat fogok beirni pl. mondjuk spanyol tovább megy a portugálokon lesz 1,30 körül, én meg beirok iroda nélkül 1,80-at és hoppá máris az enyém a nyerő odds amennyiben a spanyolok jutnak tovább aztán rendesjátékidőben kb 1,90 odds lesz nekik én irok majd 2,30-at és hoppá itt is valószinű én leszek a nyerő és igazoltam hogy honnan van az odds?!! NEM!!!!! tehát egy fals oddsal nyertem és jogosan lennék kizárva....ennyit erről!!!!

Látom van itt baj rendesen..  :D

Én nyertem és kész. :D Amúgy nem jár több melóval, ha utólag kell leellenőrizgetni a tippeket, meg az oddsokat?
Meg vissza kellene térni az "A" verzióra, sztem az jó volt :)


Idézetet írta: Ghastly Dátum június 25, 2012, 12:36:34
Pár hozzászólással előbb írta Milan hogy nem kell irodát közölni,de nem gond ;)

Az is elég gond, ha már oddsokat irnak egyesek, akkor arra nem veszik a fáradtságot, hogy odairják honnan van....elég szomorú hogy Milan ilyet irt, hiszen a szabályzatban kerek-perec fel van tűntetve, hogy VALÓS ODDS kell....valós odds csak úgy lehet ha egy olyan oddsot ir ki valaki amit már valaki előtte meghatározott és rögzitett és ehhez feltétlenül kell egy fogadóiroda amely meghatározza azt a bizonyos oddsot és egy VALÓS ODDS, csak úgy lehet érvényes ha egy VALÓS iroda áll mögötte és nem egy "hasra" beirt odds ami érdekes módón jóval nagyobb mint az átlagos odds arra tippre bárhol nézve!!!!! HMMMMMMMMMMMMMM...... :noway:

Idézetet írta: jorgi05 Dátum június 25, 2012, 12:46:49
Az is elég gond, ha már oddsokat irnak egyesek, akkor arra nem veszik a fáradtságot, hogy odairják honnan van....elég szomorú hogy Milan ilyet irt, hiszen a szabályzatban kerek-perec fel van tűntetve, hogy VALÓS ODDS kell....valós odds csak úgy lehet ha egy olyan oddsot ir ki valaki amit már valaki előtte meghatározott és rögzitett és ehhez feltétlenül kell egy fogadóiroda amely meghatározza azt a bizonyos oddsot és egy VALÓS ODDS, csak úgy lehet érvényes ha egy VALÓS iroda áll mögötte és nem egy "hasra" beirt odds ami érdekes módón jóval nagyobb mint az átlagos odds arra tippre bárhol nézve!!!!! HMMMMMMMMMMMMMM...... :noway:

Én megértelek,a Spanyol meccsen sikerült telitalálatot elérnem,de mivel elsők között írtam,az utánam lévők már nagyobb oddsal játszották meg ugyan azt,így valószínűleg nem én nyertem,de remélem az első 4-be beférek :)
Ez van,ezt kell szeretni, én így is örülök hogy ilyenre van lehetőség!:)

Idézetet írta: jorgi05 Dátum június 25, 2012, 12:40:01

Értem szóval nem egyenlő  a forrás meghatározásával....oké, akkor legközelebb valami irtózatós oddsokat fogok beirni pl. mondjuk spanyol tovább megy a portugálokon lesz 1,30 körül, én meg beirok iroda nélkül 1,80-at és hoppá máris az enyém a nyerő odds amennyiben a spanyolok jutnak tovább aztán rendesjátékidőben kb 1,90 odds lesz nekik én irok majd 2,30-at és hoppá itt is valószinű én leszek a nyerő és igazoltam hogy honnan van az odds?!! NEM!!!!! tehát egy fals oddsal nyertem és jogosan lennék kizárva....ennyit erről!!!!

Ha így tennél, ki lennél zárva a játékból, mert NEM VALÓSAK az oddsait. Erről ennyit.

Idézetet írta: jorgi05 Dátum június 25, 2012, 12:46:49
Az is elég gond, ha már oddsokat irnak egyesek, akkor arra nem veszik a fáradtságot, hogy odairják honnan van....elég szomorú hogy Milan ilyet irt, hiszen a szabályzatban kerek-perec fel van tűntetve, hogy VALÓS ODDS kell....valós odds csak úgy lehet ha egy olyan oddsot ir ki valaki amit már valaki előtte meghatározott és rögzitett és ehhez feltétlenül kell egy fogadóiroda amely meghatározza azt a bizonyos oddsot és egy VALÓS ODDS, csak úgy lehet érvényes ha egy VALÓS iroda áll mögötte és nem egy "hasra" beirt odds ami érdekes módón jóval nagyobb mint az átlagos odds arra tippre bárhol nézve!!!!! HMMMMMMMMMMMMMM...... :noway:

Nem tudom, hallottál-e már az odds-összehasonlító oldalakról, ahol akár visszamenőleg is leellenőrízhetők az oddsok, sőt még azok változása is. Ha igen, akkor nem értem a felháborodásodat, ha nem, akkor nézz utána légyszi!

Az is hülyeség, hogy valami csak akkor valós, ha oda van írva az iroda...mert ha én anélkül írom oda, akkor az már nem is valós? ???

Tippeljetek a Portugália - Spanyolország elődöntőre! A főnyeremény 50€!

Összdíjazás: 100€

A tippeket ide írjátok: Foci EB, Portugália - Spanyolország

Kezdetben olvassátok viszont el a szabályzatot: Foci EB Tippjáték

Sok sikert kívánunk!  :beerchug:

Figyelem: a két elődöntő, illetve a döntő alkalmából visszatérünk a korábbi tippelős rendszerre.

Részletek ITT!