KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Tud esetleg valaki olyan irodáról, ahol kriptovaluták jövőbeli árfolyamára lehet fogadni? Egyedül Ladbrokeson találtam, de ott is csak BTC-re lehet, illetve Betfairen van több piac is, de kizárólag az exchange oldalon.

Hi!
Átszámítás törtről decimálisra hol találok ilyen táblázatot v oldalt?

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum március 03, 2018, 00:34:10
Hi!
Átszámítás törtről decimálisra hol találok ilyen táblázatot v oldalt?

http://oddsconverter.co.uk/


Szerintetek a következőnél mire megy a fogadás "PSG vs Real Madrid - BTS No Draw @ 1,75"
mindkét csapat szerez gólt de nem lesz döntetlen vagy csak egyik csapat lő gólt?

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum március 06, 2018, 16:07:40
mindkét csapat szerez gólt de nem lesz döntetlen
Viszont ha leikszelnek akkor bukod a teted.

Sziasztok!

Wizzair-nel nem tudjatok, hogy a banki atutalast mennyi idon belul dolgozzak fel? Nem igazan talalok ugyfelszolgalati elerhetoseget, azonkivul, hogy fehivom oket es lehet feszamolnak egy 4850 Ft-os telefonos tranzit dijat ::) ;D

Idézetet írta: peshark Dátum március 09, 2018, 21:16:42
Sziasztok!

Wizzair-nel nem tudjatok, hogy a banki atutalast mennyi idon belul dolgozzak fel? Nem igazan talalok ugyfelszolgalati elerhetoseget, azonkivul, hogy fehivom oket es lehet feszamolnak egy 4850 Ft-os telefonos tranzit dijat ::) ;D
Nekem 2 nap volt, de a foglalásokat fenntartják ugyanazon az áron amig beérkezik az átutalás. 
Lehet is vele egy kicsit játszani úgy hogy lefoglalod átutalással és ha nem vagy biztos benne hogy kell a hely, akkor nem utalsz, ha kell akkor másnap küldöd a pénzt nekik

Idézetet írta: ede Dátum március 10, 2018, 10:27:03
Nekem 2 nap volt, de a foglalásokat fenntartják ugyanazon az áron amig beérkezik az átutalás. 
Lehet is vele egy kicsit játszani úgy hogy lefoglalod átutalással és ha nem vagy biztos benne hogy kell a hely, akkor nem utalsz, ha kell akkor másnap küldöd a pénzt nekik

Pont ezen "játék" miatt választottam a banki utalást a kártyás fizetés helyett, mert egyre fogytak a helyek a repülőre, viszont még nem voltam biztos benne, hogy tudok jegyet szerezni a programra, ahová menni kell... :P Na köszönöm az infót, akkor túlzottan még nem aggódok, hogy tegnap nem igazolták vissza egyből, jövőhét elejére gondolom sikerül majd. :great:

Sziasztok!
Arra kérnélek titeket, hogy:
sokan sok helyről írunk, ezért bízom benne, hogy sokan tudtok segíteni nekem.

Szóval csak arról lenne szó, hogy aki jár focimeccsre, vagy tudja azt, hogy a településén mennyibe kerül egy felnőtt belépő, az leírja. Leginkább megyei csapatok érdekelnek megye 1-2-3, de érdekel NBIII II és I is, bár utóbbit ki lehet keresni

Csak annyi lenne, hogy például xy beírja, hogy
milyen település, milyen osztályban szerepel a csapat, és a jegyár
Tehát pl. Tiszavasvári, megye I, 500 Ft (ezt most csak így példaként írtam)

írjátok privát üziben, ne terheljük ezt a topicot

Nagyon szépen köszönöm előre is

(ill. még annyit, hogy határon túliak is írhatnak, illetve azok is, ahol netán ingyenes)

köszi szépen


Idézetet írta: oakland23 Dátum március 12, 2018, 09:34:09
Sziasztok!
Arra kérnélek titeket, hogy:
sokan sok helyről írunk, ezért bízom benne, hogy sokan tudtok segíteni nekem.

Szóval csak arról lenne szó, hogy aki jár focimeccsre, vagy tudja azt, hogy a településén mennyibe kerül egy felnőtt belépő, az leírja. Leginkább megyei csapatok érdekelnek megye 1-2-3, de érdekel NBIII II és I is, bár utóbbit ki lehet keresni

Csak annyi lenne, hogy például xy beírja, hogy
milyen település, milyen osztályban szerepel a csapat, és a jegyár
Tehát pl. Tiszavasvári, megye I, 500 Ft (ezt most csak így példaként írtam)

írjátok privát üziben, ne terheljük ezt a topicot

Nagyon szépen köszönöm előre is

(ill. még annyit, hogy határon túliak is írhatnak, illetve azok is, ahol netán ingyenes)

köszi szépen

Szabolcs megye...megye 3.
Az egyik csapatnál egy éves bérlet ha jól tudom 5000.ft.

(Ja..most látom.hogy privibe kérted...rem.eljutott így is)

Idézetet írta: Oroxy Dátum március 26, 2018, 03:16:16
Van itt a fórumon olyan topic, ahol kizárólag teniszről megy folytonos diskurálás (nem napi 2-3 hsz-re gondolok) vagy ha nincs, akkor valaki tud ilyen fórumot?

Tudsz te ajánlani valami tuti fórumot?

Nem tudok ajánlani egy jó alkalmazást mobilra /android/ahol tudok élőben focit nézni és nincs tele felugró reklámokkal.?

Hazavágta a gépemet egy bányász-vírus, így újra kellett raknom mindent. Letöltöttem a póker klienseket ismét, de telepítés után folyamatosan leállnak/lefagynak. Miután az a Win került ismét a gépre, amit a noti a boltban kapott, így nem tudom mire vélni a dolgot. Szerintetek mit hiányolhat a gép?

Idézetet írta: petercrouch Dátum április 26, 2018, 15:02:19
Hazavágta a gépemet egy bányász-vírus, így újra kellett raknom mindent. Letöltöttem a póker klienseket ismét, de telepítés után folyamatosan leállnak/lefagynak. Miután az a Win került ismét a gépre, amit a noti a boltban kapott, így nem tudom mire vélni a dolgot. Szerintetek mit hiányolhat a gép?

Szia!

Ahova telepítetted a klienst ott keress valami olyan fájlt, ami logolásra utal. Ki kellene deríteni, hogy melyik stádiumban áll le a program vagy éppen milyen metódust vagy hívást végez, amikor leáll. Érdemes lehet a notepad++ letölteni előtte, hogy minden fájlt megtudj nyitni szövegesként is, mert nem mindig lehet minden sima jegyzettömbbel megnyitni.
Esetleg beszélj a Support-kal, hogy ez a probléma és betudnak-e kapcsolni neked valami + logolást.