Tippmixpro - profilalkotás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szeptember 27, 2023, 11:20:24, BokiDoki
A tegnap késődélután/este folyamán érkezett - és az erre 2 napos reagálási határidőt szabott - e-maillel kapcsolatban rendelkezik-e valaki bővebb információval?
Az e-mail tartalna:
   
"Kedves Játékosunk!
 
A játékosélmény növelése érdekében a Tippmixpro hamarosan megújul. A nemsokára elérhető számos új funkció és a bővülő sportesemény-kínálat mellett ez azt is jelenti, hogy lehetőséget nyújtunk a jelenlegi belső egyenleged távszerencsejátékra fordítható szétosztásáról és az új fogadási rendszerbe történő átviteléről való rendelkezésre.

Társaságunk az új Tippmixpro rendszerbe átvihető összeget a belső egyenleged felhasználását érintő eddigi szokásaid elemzésére alapozott profilalkotás útján határozza meg és ajánlja fel számodra. Amennyiben nem szeretnéd, hogy az egyenleged megosztására vonatkozó döntésed az említett profilalkotással elősegítsük, úgy 2023. szeptember 28. 23:59-ig lehetőséged van a profilalkotással szemben tiltakozni az [email protected] e-mail címre küldött üzenettel. Ebben az esetben Társaságunk egy előre beállított - profilalkotástól mentes - 50 %-os arányt fog számodra meghatározni, amelynek értékét tetszésed szerint megváltoztathatod.

A profilalkotással érintett adatkezelésről szóló részletes adatkezelési tájékoztatónkat ide kattintva ismerheted meg.

Üdvözlettel,
Szerencsejáték Zrt."

A Tippmixpro feladta a leckét rendesen ügyfeleinek.

Nagyon szépen megfogalmazott levél, csupán kérdés, hogy hányan fogják sikeresen dekódolni az itt leírtakat.

Ami a leginkább aggasztó szövegértelmezési kérdés:
Társaságunk az új Tippmixpro rendszerbe átvihető összeget a belső egyenlegedfelhasználását érintő eddigi szokásaid elemzésére alapozott profilalkotás útján határozza megés ajánlja fel számodra.

Adott egy szituáció: az elmúlt 2 évben az átlag egyenleg forgalmad alapján X összegben játszottál, mondjuk heti 4szer. Viszont most nyertél egy nagyobb összeget, így a számládon 80X-nek megfelelő összeg van.

Amennyibben nem veszed ki a nyereményed, úgy a fentiek alapján az új rendszerbe átvitt egyenleged lehet kevesebb, mint a régi rendszerben nyilvántartott összeg. Magyarul érheti-e a felhasználót anyagi kár, mert korábban kisebb tétekkel játszott?

Az én elméletem, hogy a lottózásra és a fogadásra használt pénzt fogják elkülöníteni az eddigi minta alapján, de az baljóslatúan hangzik, hogy profilt alkotnak rólunk, mint valami bűnözőről :D  Ráadásul úgy fogalmaznak, hogy tiltakozni kellene ellene...

Bizalomkeltő, hogy bár az új időszámítás időpontja továbbra sem ismert, tiltakozni az intézkedés ellen 2 napod van... Bár még mindig jobb, mintha hajnalban megjelenne a magyar közlönyben, hogy jónapot, mától nem úgy van az... ;D
Hab a tortán, hogy a telefonos ügyfélszolgálat több, hosszú perces próbálkozás ellenére elérhetetlen...

Sziasztok!

Én is azt vettem ki a levélből, hogy a meglévő egyenleg x%-a kerül átvezetésre az új rendszerbe. Mivel ingyenes és gyors a kiutalás, igazából totál lényegtelen az egész.

Komolyan azt hitte bárki, hogy a kormány nem monitoroz minden Tippmixpro játékost ;D ;D

Mindenki birka módjára mindent megtesz nekik majd úgyis, ha vérminta kell, beküldik postán :)

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 27, 2023, 18:22:30Komolyan azt hitte bárki, hogy a kormány nem monitoroz minden Tippmixpro játékost ;D ;D

Mindenki birka módjára mindent megtesz nekik majd úgyis, ha vérminta kell, beküldik postán :)

Szerencsekártya se véletlen született, ha a lottóötös azzal készült, rögtön tudni kiadta fel ...

Idézetet írta: BokiDoki Dátum szeptember 27, 2023, 11:56:28Ami a leginkább aggasztó szövegértelmezési kérdés:
Társaságunk az új Tippmixpro rendszerbe átvihető összeget a belső egyenlegedfelhasználását érintő eddigi szokásaid elemzésére alapozott profilalkotás útján határozza megés ajánlja fel számodra.

Adott egy szituáció: az elmúlt 2 évben az átlag egyenleg forgalmad alapján X összegben játszottál, mondjuk heti 4szer. Viszont most nyertél egy nagyobb összeget, így a számládon 80X-nek megfelelő összeg van.

Amennyibben nem veszed ki a nyereményed, úgy a fentiek alapján az új rendszerbe átvitt egyenleged lehet kevesebb, mint a régi rendszerben nyilvántartott összeg. Magyarul érheti-e a felhasználót anyagi kár, mert korábban kisebb tétekkel játszott?

Nem hiszem, hogy erről lenne szó, jóval inkább egyenleg átcsoportosításról. Tegyük fel most van 10.000 Ft-od Tippmixen, és ezt ketté osztják: 5000 Ft megy az új rendszerre, 5000 Ft meg marad a régin.

Voltak rá példák a szerencsejáték iparban, amikor játékosegyenlegeket transzferáltak ide oda (Sportingbet - Sportingbull).

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 27, 2023, 21:34:37Nem hiszem, hogy erről lenne szó, jóval inkább egyenleg átcsoportosításról. Tegyük fel most van 10.000 Ft-od Tippmixen, és ezt ketté osztják: 5000 Ft megy az új rendszerre, 5000 Ft meg marad a régin.

Voltak rá példák a szerencsejáték iparban, amikor játékosegyenlegeket transzferáltak ide oda (Sportingbet - Sportingbull).

Szerintem ez inkább ahhoz hasonló, amikor egyes irodáknál, pl. bet365 ilyen volt, (most nem tudom, ilyen-e még, jövő hónapig önkitiltásban vagyok), winmasters stb., hogy belépve ha pl. kaszinózni akarok, akkor az egyenleget a sport pénztárcából a kaszinóba át kellett külön vezetni, vagy vissza.
A Sportingbet-Sportingbull az teljesen más volt, ott kérdezés nélkül mindent átnyomtak egy másik irodába.

Ha a Tippmixpro is mondjuk 50-50 %-ban szétosztja majd, valószínű, hogy egy mozdulattal bárki odateheti az egészet, ahová ő akarja.

Idézetet írta: flamman Dátum szeptember 28, 2023, 08:31:19Szerintem ez inkább ahhoz hasonló, amikor egyes irodáknál, pl. bet365 ilyen volt, (most nem tudom, ilyen-e még, jövő hónapig önkitiltásban vagyok), winmasters stb., hogy belépve ha pl. kaszinózni akarok, akkor az egyenleget a sport pénztárcából a kaszinóba át kellett külön vezetni, vagy vissza.
A Sportingbet-Sportingbull az teljesen más volt, ott kérdezés nélkül mindent átnyomtak egy másik irodába.

Ha a Tippmixpro is mondjuk 50-50 %-ban szétosztja majd, valószínű, hogy egy mozdulattal bárki odateheti az egészet, ahová ő akarja.

Igen, a különbség, hogy ők értesítettek róla, és adtak 2 napot dönteni, meg reklamálni egy olyan dologról amit 99,99%-a az ügyfeleknek azt sem tudja, hogy mi az. Csak feltételezni lehet.

De igen, lehet akár egy olyan megoldás is, hogy lesz a klasszikus Tippmixpro, meg az új részleg, és ezek közt szeretnék szétosztani a pénzt. Csak szólok, hogy a Szerencsejáték Zrt. az Everymatrixtól kaszinó fejlesztést is vásárolt, kérdés, hogy mit kezdenek vele.

Ezek inkább ne csinálnának semmit, minden egyes mozdulatuk vagy üzenetük után megjön a kedvem emigrálni.

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 28, 2023, 09:42:37Csak szólok, hogy a Szerencsejáték Zrt. az Everymatrixtól kaszinó fejlesztést is vásárolt, kérdés, hogy mit kezdenek vele.

Itt a piros hol a piros valami kolompár dealerrel?


Mindenki kapott erről emailt?
Én sehol nem találom, spamet is megnéztem