BetClic - 17.000 Forint kockázatmentes fogadás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


BetClic - 17.000 HUF Kockázatmentes fogadás!

A Betclic a sportfogadás világában páratlan lehetőséget kínál új ügyfeleinek: töltsd fel a számlád, fogadj egy sporteseményre és ha veszítesz, visszakapod a téted! Mit jelent ez? Azt, hogy kockázat nélkül kipróbálhatod a sportfogadást a Betclic-en. Ha nyersz, tied a pénz és tovább játszhatsz vele, vagy kiveheted. Ha veszítesz, akkor visszakapod a téted!

Hogyan kaphatod vissza első vesztes fogadásod tétjét?

1. Tedd meg első sportfogadásod a Betclic-en, ha nincs még BetClic-számlád, regisztrálj egyet ITT. Fogadj meccs előtt bármely, három kimenetelű sporteseményre, vagy köss bármilyen élő vagy kombinált fogadást ("Jogosító fogadás")!
2. A maximum Cashback 17 000 Ft, tehát ha ennyivel fogadsz először, ennyit kaphatsz vissza!
3. Ha elveszítetted első Jogosító fogadásod, akkor a BetClic automatikusan visszaadja a tétet! Próbáld ki a Betclic-et kockázatmentesen!
4. Ha első fogadásod nem Jogosító fogadás, akkor a következő, Jogosító fogadás megkötésekor élhetsz a Cashback kockázatmentes fogadási lehetőséggel.
5. Ha első feltöltésed nem kártyával vagy banki átutalás útján történt, akkor a következő kártyás vagy banki átutalásakor, a feltöltött összeg erejéig, de maximum 17 000 Ft-ig leszel jogosult a Cashback lehetőségre, amennyiben Jogosító fogadást kötöttél.
6. A Jogosító fogadásra nincs minimum szorzó.
7. A Cashbackre az ügyfél a regisztráció dátumától függetlenül jogosult - ha még nem kötöttél Jogosító fogadást. Ugyanakkor az ügyfél csak a regisztrációja idején érvényes Cashback összegre jogosult, függetlenül attól, hogy időközben változott-e a Cashback összege.

Fogadj kockázatmentesen a BetClic-nél!

Szia!
Kezdő fogadóként szeretnék kérdezni valamit!

Regisztráltam a betclic-re, feltöltöttem 5 e Ft-ot, fogadtam egyet Különleges Fogadások, Bulvár témakörben! Úgy olvastam hogy ez nem sportfogadásnak számít, tehát én most töltök még rá, és 6000Ft ért fogadok egy sportfogadásra akkor ott érvényes lesz ez a bónusz vagy ezt már így elbuktam?

Köszi

Idézetet írta: Peti567 Dátum november 21, 2010, 10:45:37
Szia!
Kezdő fogadóként szeretnék kérdezni valamit!

Regisztráltam a betclic-re, feltöltöttem 5 e Ft-ot, fogadtam egyet Különleges Fogadások, Bulvár témakörben! Úgy olvastam hogy ez nem sportfogadásnak számít, tehát én most töltök még rá, és 6000Ft ért fogadok egy sportfogadásra akkor ott érvényes lesz ez a bónusz vagy ezt már így elbuktam?

Köszi

Szia

Számít a "Bulvár"-ban tett fogadásod is, tapasztalatból mondom, Ugyanis most hétvégén tettem, hogy Giorgio fog kiesni a megasztárból, de nem ő esett ki és a pénzem vissza is kaptam.

Köszi!
Akkor ezt buktam! Ugye? Mert elsőre kellett volna 6000-ért fogadni nem?

Az miért van hogy tegnap este fogadtam az X faktorban kiesettre, nyertem is, de még mindig nem írták jóvá a számlámon, azt írja hogy a fogadás folyamatban, pedig azt is kiírja hogy mennyit nyertem...
Azt gondoltam hogy azért mert nem küldtem el eddig a személyi másolatát, meg a bankkártyáét, de délelőtt már elküldtem, fogadták is, ki is van pipálva, és mégse írják jóvá!

Idézetet írta: Peti567 Dátum november 22, 2010, 03:03:22
Köszi!
Akkor ezt buktam! Ugye? Mert elsőre kellett volna 6000-ért fogadni nem?

Az miért van hogy tegnap este fogadtam az X faktorban kiesettre, nyertem is, de még mindig nem írták jóvá a számlámon, azt írja hogy a fogadás folyamatban, pedig azt is kiírja hogy mennyit nyertem...
Azt gondoltam hogy azért mert nem küldtem el eddig a személyi másolatát, meg a bankkártyáét, de délelőtt már elküldtem, fogadták is, ki is van pipálva, és mégse írják jóvá!


Nem kötelező 6000-ért fogadni, én se annyiért fogadtam... Amennyiért fogadtál annyit kapsz majd vissza (ha vesztes volt a fogadásod)
Az jó kérdés, hogy miért nem írták még jóvá az x-faktoros fogadásod, bár a hétvégén fogadtam sífutásra és azt most délelőtt írták jóvá... szóval néha kicsit lassúak.

Azóta már jóváírták (pár órával ezelőtt)! Nem kapkodták el...

Akkor ezt rendesen benéztem... fogadhattam volna nagyobb tétebe is, pláne így hogy nyertem is, na most már mind1!
Na de mindig tanul az ember... köszi a segítséget!

Sziasztok!

Ma kaptam egy e-mailt a ....-tol.  Ha rajtuk keresztül regelek a Betclichez 8 napon belül, akkor a Betclic alap kezdőbónusza mellé kapok tőlük egy foci és egy tenisz plusz stratégiák könyvet!

Kicsit félek az irodától, de 2 ezer forintot megéri talán kockáztatni!

Hallottatok erről valamit???


volt már ilyen akciójuk.... a lényeg, h rajtad keresnek 6000ft-t és kapsz 1 szutyok leírást, h lehetsz nyerő.... nem éri meg a részedről

Idézetet írta: danko78 Dátum november 29, 2010, 17:59:25
Sziasztok!

Ma kaptam egy e-mailt a ....-tol.  Ha rajtuk keresztül regelek a Betclichez 8 napon belül, akkor a Betclic alap kezdőbónusza mellé kapok tőlük egy foci és egy tenisz plusz stratégiák könyvet!

Kicsit félek az irodától, de 2 ezer forintot megéri talán kockáztatni!

Hallottatok erről valamit???

danko: a reklámozás tilos!

Bocs!

Nem akartam én reklámozni, csak kíváncsi voltam a véleményetekre erről a dologról!

Ezentúl figyelek

Ui: egyébként őket is ezen a weboldalon fedeztem fel valamikor egy hozzászólásban! Még egyszer bocsi!

Idézetet írta: danko78 Dátum november 30, 2010, 21:29:16
Bocs!

Nem akartam én reklámozni, csak kíváncsi voltam a véleményetekre erről a dologról!

Ezentúl figyelek

Ui: egyébként őket is ezen a weboldalon fedeztem fel valamikor egy hozzászólásban! Még egyszer bocsi!

Semmi gond: nem ellened irányult a támadás, csak sokszor olyanok regisztrálnak akik csak reklámozni szeretnének, s ezért a gyors reagálásom.

;)

Kipróbáltam én is ezt a kockázatmentes dolgot hál isten nyertem s ami a lényeg cirka 13-14  óra múlva ki is fizették a nyereményt moneybookersre  :D

Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy a 13250 Ft-os bónuszt lehet kombiba játszani vagy csak single fogadásra érvénye?!

Olvasom,hogy itt valakit 13-14 óra alatt kifizettek...
Beküldtem a személyim másolatát tegnap este,de még mindig folyamatban van a kifizetés,pedig Moneybookers-en kértem,és azon is fizettem be.
Az adataim a számla menüben már hitelesítve vannak.A kifizetés pedig folyamatban...

Mennyi a normál átfutási idő?
Az ügyfélszolgálatuk amúgy villámgyors...