BetClic - 17.000 Forint kockázatmentes fogadás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Helo. ma a BL-ben ismét él ez a 17.000 ft os pénzvisszafizetesi dolog. az lenne a kérdésem hogy ha bukom a 17ezret akkor valoban visszaadjak a pénzt és rögtön le is tudom venni azt a számlámról anélkül hogy bármilyen más bonusz feltételét tejesiteném? Ja és még azt szeretném kérdezni hogy egyébként ennél az irodánál mennyi a minimum kifizetés?. köszi előre is

szerk: közben visszaolvastam és korábban ahogy kifizettek kivehetted a pénzt ha nyertél ha nem.

Betclic 17. 000 cash back?
Sziasztok
azt szeretném megtudni hogy a Betclic 17.000 cash back ére bele tartozik e ez a fogadó szelvény ez csak egy példa:
http://kepfeltoltes.hu/131212/fogad_s_www.kepfeltoltes.hu_.png
az össztét nem haladja meg a 17e érvényesnek kéne lennie csak nem tudom hogy nincs e ki kötve hogy hány meccsre fogathatok a cash back során?
előre is köszönöm a válaszokat :)

Idézetet írta: sztanko Dátum december 13, 2013, 20:05:01
Betclic 17. 000 cash back?
Sziasztok
azt szeretném megtudni hogy a Betclic 17.000 cash back ére bele tartozik e ez a fogadó szelvény ez csak egy példa:
http://kepfeltoltes.hu/131212/fogad_s_www.kepfeltoltes.hu_.png
az össztét nem haladja meg a 17e érvényesnek kéne lennie csak nem tudom hogy nincs e ki kötve hogy hány meccsre fogathatok a cash back során?
előre is köszönöm a válaszokat :)

Az első fogadásodra jár a visszatérítés, ha veszítesz.
Itt én 18 db fogadást látok... (17 egyszeres + 1 kombinált)

Az, hogy egyszerre küldöd be, csak a technikai lehetőségeknek köszönhető, ezek attól még teljesen különálló fogadások.
Nem tudom, ilyen esetre hogyan szól a szabályzatuk, de szerintem valamelyiket (a legalacsonyabb sorszámút) veszi majd első fogadásodnak és arra lesz érvényes a visszatérítés.


szerinted akkor jobban járok ha 17e megrakok csak egyet.Már irtam a support nak is csak nem érkezet válasz megvárom mit irnak és ugy fogadok.

Idézetet írta: sztanko Dátum december 14, 2013, 08:24:20
szerinted akkor jobban járok ha 17e megrakok csak egyet.Már irtam a support nak is csak nem érkezet válasz megvárom mit irnak és ugy fogadok.

Attól függ.  :)
Akkor jársz a legjobban, ha nyersz a tippeddel, vagy ha "esetleg" lefedezed máshol a fogadásodat.
Pl. felteszed egy x-re a Betclicnél, az 1-es és 2-es kimenetelt pedig megjátszod máshol.
Így biztosan nyersz rajta 10-12 000 ft-ot. (csak elég sok pénzt kell felpakolni máshol is)


ez tegyük fel megfelel a feltételeknek?

Tottenham - Liverpool
Dupla esély : Döntetlen vagy Liverpool

Chelsea - Crystal Palace
Hendikep : Cry. +4

Manchester City - Arsenal
Hendikep : Ars. +2

előre is köszönöm a válaszokat ;)

Üdv
Biztos már ezren megkérdezték, de itt a Betclic-en ha elbukom az első 17ezeres fogadásomat egy háromkimenetelű eseményen, akkor azt visszakapom és akár egyből ki is utalhatom, vagy meg kell még párszor pörgetni, hogy rendesen jóváirodjon?

Sziasztok! Azt szeretnem kerdezni hogy el meg az a fogadas hogy ha teszek egy meccsre, es ha vesztes kimenetelu lesz akkor visszakapom a tetet? Illetve ha elsore elmegy a fogadasom, de visszakapom a tetet, azt a tetet feltehetem ujbol? Illetve ha bejon a fogadasom tegyuk fel 15 ezer forinttal megjatszom az adott oddsot es bejon nyerek pl 32 ezer forintot, azt egybol ki fogom tudni utalni vagy van meg valami dolgom ? Valaki irhatna egy kis felvilagositast uzebetben vagy itt is! Megkoszonnem ! :)


Idézetet írta: soptei.gergo Dátum február 05, 2014, 20:14:20
Sziasztok! Azt szeretnem kerdezni hogy el meg az a fogadas hogy ha teszek egy meccsre, es ha vesztes kimenetelu lesz akkor visszakapom a tetet? Illetve ha elsore elmegy a fogadasom, de visszakapom a tetet, azt a tetet feltehetem ujbol? Illetve ha bejon a fogadasom tegyuk fel 15 ezer forinttal megjatszom az adott oddsot es bejon nyerek pl 32 ezer forintot, azt egybol ki fogom tudni utalni vagy van meg valami dolgom ? Valaki irhatna egy kis felvilagositast uzebetben vagy itt is! Megkoszonnem ! :)

Ha bejön a fogadásod, nem kapsz bónuszt, tehát az simán a saját pénzed lesz és azt csinálsz vele, amit akarsz. (fogadsz vele vagy ki is veheted)
Ebben az esetben a betclic ajánlata úgy szól, hogy ha ők visszaadják a vesztes téted, akkor is kiveheted a pénzt az azonosítás után, mindenféle kötelezettség nélkül.
Ha csak azóta nem változott valami.  :)

A cikk kezdetenel 11 ezer forontig van tet visszafozetes...a forimban pedog 17 ezerig ...a cikkben pedig 6 ezerig...most akkor mivan? Valaki elmaguarazna normalisan?

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum február 05, 2014, 23:23:42
A cikk kezdetenel 11 ezer forontig van tet visszafozetes...a forimban pedog 17 ezerig ...a cikkben pedig 6 ezerig...most akkor mivan? Valaki elmaguarazna normalisan?

A Betclic oldalán mi van?
Csak az számít, bármit is magyarázunk.  :)

A feltételek változnak, a sportfogadas.org örök.   ;D

Valakinek ha van ideje segithetne egy ket dologban...irna valaki uzenetet aki elt mar ezzel a lehetoseggel? Megkoszonnem!

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum február 06, 2014, 18:38:55
Valakinek ha van ideje segithetne egy ket dologban...irna valaki uzenetet aki elt mar ezzel a lehetoseggel? Megkoszonnem!
17,000 HUF