Új probálkozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


U Craiova ismét a bajnoki címet célozta meg, errefel az utolsó hat meccsét mindegyiket ikszre leadta, jelenleg úgy állnak, hogy 8 pontra van az első hely, viszont a Play-off kezdetén a pontfeleződésnek köszönhetően ez a hátrány is felére csökkenhet, tehát még nincs veszve semmi, szimplán el kell kezdeni a 3 pontokat gyüjtögetni, és nem az 1-1 pontokat. Erre tökéletes ellenfél lehet a ramaty formában lévő épp edzőváltáson átesett Poli Iasi csapata.

Poli Iasi - U Craiova
vendég   @1,56

tét: 5 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 02, 2021, 14:38:32
U Craiova ismét a bajnoki címet célozta meg, errefel az utolsó hat meccsét mindegyiket ikszre leadta, jelenleg úgy állnak, hogy 8 pontra van az első hely, viszont a Play-off kezdetén a pontfeleződésnek köszönhetően ez a hátrány is felére csökkenhet, tehát még nincs veszve semmi, szimplán el kell kezdeni a 3 pontokat gyüjtögetni, és nem az 1-1 pontokat. Erre tökéletes ellenfél lehet a ramaty formában lévő épp edzőváltáson átesett Poli Iasi csapata.

Poli Iasi - U Craiova
vendég   @1,56

tét: 5 egység

sikerült megszakítsa rossz sorozatát Craiova, sima zöld
+2,8 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 02, 2021, 14:30:02
Nehézkes meccsre számítok este MU szempontból, erről irtam pár sort a Guruba is :D

MU - Soton
AH +1,5 vendég @1,62

tét: 4 egység

iiiii ebbe a Sotonnal együtt én is beleszaladtam, hatalmas baklövés  :bash:
egyenleg: +49,87 egység

Este ismét Pool meccs, és eléggé izgulva és baljós előjelekkel ülök le majd meccset nézni, erre is fogok tippelni, Guruba több infó a meccsről.

Pool - Brighton
+2,5 AH vendég @1,23
tét:  10 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 03, 2021, 17:06:02
Este ismét Pool meccs, és eléggé izgulva és baljós előjelekkel ülök le majd meccset nézni, erre is fogok tippelni, Guruba több infó a meccsről.

Pool - Brighton
+2,5 AH vendég @1,23
tét:  10 egység

sajnos, nem sajnos, ez bántóan simán jött
Egyenleg: +52,17 egység

Sepsinél felütte a fejét a vírus és elég komoly problémákba ütköznek jelen pillanatban, ezt probálom kihasználni, ahogy a GURUban is írtam. El is indult lefele az odds, én 2.20nál tudtam megtenni, most 1,7-1,8 körül van.

Sepsi OSK - Poli Iasi
x2 @2,20
tét: 8 egység

Nem hiszem írtam volna valaha is ennyit egy mérkőzésről, mint most a hétvégi PL rangadóról, aki szeretné elolvasni, ezen a linken megtalálja: https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/481280  :beerchug:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 05, 2021, 06:33:40
Sepsinél felütte a fejét a vírus és elég komoly problémákba ütköznek jelen pillanatban, ezt probálom kihasználni, ahogy a GURUban is írtam. El is indult lefele az odds, én 2.20nál tudtam megtenni, most 1,7-1,8 körül van.

Sepsi OSK - Poli Iasi
x2 @2,20
tét: 8 egység

pfuuu, hát ez normális esetben egy szar 0-0-ás meccs amelyiken nem izgulni, errefel amiből valamiféle helyzetecske alakult ki, az gól is lett, így viszonylag nagy mákkal a 95. percben jött le a tipp!
Egyenleg: 61,77 egység

Mai első PL meccsen az 1x is nagyon tetszik illetve a GG is. Martinez az utóbbi időben bele-bele nyúl egy-egy rosszabb meccsbe, illetve Arsenalnál visszatérhet Auba végre, viszont hátul Leno és David Luiz hiánya sokat számithat, így maradok a biztosabbnak tűnő GG mellett.

Aston Villa - Arsenal
GG @1,62
tét: 5 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 06, 2021, 09:48:35
Mai első PL meccsen az 1x is nagyon tetszik illetve a GG is. Martinez az utóbbi időben bele-bele nyúl egy-egy rosszabb meccsbe, illetve Arsenalnál visszatérhet Auba végre, viszont hátul Leno és David Luiz hiánya sokat számithat, így maradok a biztosabbnak tűnő GG mellett.

Aston Villa - Arsenal
GG @1,62
tét: 5 egység

jobb lett volna maradni a sima 1xnél, bár a gyors Aston Villa gól után azt hittem lesz egy jó kis adok-kapok meccs, de ez sajna elmaradt, -5 egység

Főoldali cikk az olasz 2-ből meggyőzőtt, hogy bár ez a Monza feljutást célozta meg a nagy meccseken rendre gyengén teljesítenek, s mivel az Empoli első helyen áll, jó lesz nekik az iksz is, ezért rámegyek az x2-re azon a meccsen.

Monza - Empoli
x2 @1,70

tét: 4 egység

Huesca tök utolsó csapat, fél lábbal már a másodosztályban, a Real nem hiszem két meccset hozna le győzelem nélkül, és tovább gyülekeznének Zidane felett a felhők, ma szerintem behúzzák.

Huesca - Real Madrid
vendég @1,56
tét: 4 egység

Láthattuk az elmúlt két meccsén, hogy bőven top10-es csapat játéktudásban ez a Brighton, csak eddig roppant balszerencsések voltak, most átszakadni látszik ez, és önbizalomtól duzzadva mehetnek neki a Burnleynek.
Burnley - Brighton
x2 @1,30

tét: 10 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 06, 2021, 15:40:33
Főoldali cikk az olasz 2-ből meggyőzőtt, hogy bár ez a Monza feljutást célozta meg a nagy meccseken rendre gyengén teljesítenek, s mivel az Empoli első helyen áll, jó lesz nekik az iksz is, ezért rámegyek az x2-re azon a meccsen.

Monza - Empoli
x2 @1,70

tét: 4 egység

:ok:+2,8 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 06, 2021, 15:42:00
Huesca tök utolsó csapat, fél lábbal már a másodosztályban, a Real nem hiszem két meccset hozna le győzelem nélkül, és tovább gyülekeznének Zidane felett a felhők, ma szerintem behúzzák.

Huesca - Real Madrid
vendég @1,56
tét: 4 egység
:ok: +2,24 egység