Arbitrage próba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok, a véleményetekre vagyok kíváncsi.

Elő fogadással szeretném bebiztosítani a nyereményt, meccs közben egy excel tábla segítségével. A meccs előtt teszek egy fogadást az excel tábla alapján külön az egyik, külön a másik csapatra hogy nyer, meccs közben pedig amint az egyik csapat gólt szerez, élő fogadásnál a döntetlen megváltozott értéke amint eléri a megváltoztatott értéket ami a 002.png-n van, onnantól már csak nyerhet a fogadásunk.

példa egy holnapi meccs: alap.png

kiinduló excel tábla: 001.png

amint az egyik csapat gólt szerzett: 002.png

hátrány: ha nem esik gól a mérkőzésen, élő fogadás szükséges, folyamatosan figyelni kell

Ez nem arbitrage hiszen kockáztatod a pénzed, ha jól értem.
Régen egy betfaires reklámban láttam ilyet.
Szóval ha matchbookon layeled az x-t gólnál meg rakod, akkor ugyan ez a szitu.
Kérdés az hogy mennyit nyersz vele?
Mondok egy példát minden 10ből egy mecs 0-0.
Nem számolom ki a jpg-ket bocs  :)

#2 szeptember 13, 2014, 23:42:06, p4rtyboy92
A meccs kiválasztásán áll vagy bukik az egész, itt pont azokat a meccseket kell megrakni amik kiszámíthatatlanok, mert nindkét csapat jó és gólerős. Megmondom őszintén én nem követem a focit se semmilyen sportot, csak matematikai szempontból ez egy megoldás az olyan problémára mint pl. azolyan meccsek mint amilyen a képen is látható, Parma - Milan, az oddsok között kicsi a különbség, elég egy gól és a gólt szerző csapatnak kisebb lesz jóval az odds, a hátrányban lévő csapatnak magasabb, a döntetlen értéke meg az élő fogadás során ahogy közeledünk a meccs végefelé kúszik fölfele. Amint eléri a képen.látható olyan értéket a döntezlennek az oddsa, hogy a W, D, L-re rakott tétjeink összege kevesebb lesz mint a belőlük nyerhető nyeremény, abban a pillanatban meg kell kötni a fogadást a döntetlenre, és innentől nyert ügyünk van.