1,25-1,4 odds.90%-os találati arány.Lehetne vele valamit kezdeni?Stratégia?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: GazembR Dátum október 17, 2016, 20:38:50
Nálam már ott hitelét vesztette volna az oldal, amikor meglátom hogy tippmixen nagyobb odds-ot kinálnak, mint amit kiraknak ők, egy adott eseményre.  :cya:

Nem kötelező senkinek megrakni ezeket a tippeket,ez is csak egy lehetőség amival lehet talán kezdeni valamit.
A tippmixes dolgot meg felejtsd el,nem tudom ebben mi a furcsa?Én már olyanba is belefutottam,hogy a tippmixes odds nagyobb volt mint a  bet365-ös.Nyilván ez elég ritka,de néha megesik.Nem azt mondtam,hogy az összes odds nagyob,hanem néha belelehet futni,hogy az oldalon megadják hogy pl,1,25 az odds,a tippmixen meg 1,34.És talán még annak is belehet tudni,hogy amikor kirakják,szerintem kora reggel,akkor még az az odds látható,vszinü nem frissittik utána,így ezért van az,hogy néha egy két tipp nagyobb tippmixen.De ha mondjuk jók a tippek,de mondjuk a kedvenc irodádba agol fogatsz,jók az oddsok,nem mindegy mit írnak ki az oldalra ha a tipp meg jó?

Nem megsérteni szeretnélek és nem is csak neked szól, csak röviden annyit szeretnék hozzátenni, akinek nincs saját sütni valója a sportfogadás tippekre az mit keres a sportfogadás világában? Arra várva, hogy más megsüti a pecsenyét és csak meg kell enni, az nem létezik, 100% bukásra van ítélve, kár pénz pazarolnia rá. Az ilyen oldalakban reménykedni felesleges időtöltés.
A sportfogadásban hosszabb távon eredményes résztvevők - nem 1-2 tipp eltalálása random - komoly befektetéssel érik el. Itt nem a pénzről beszélek elsősorban, hogy megteszik egy összegért a tippjüket. Alapvetően a rengeteget áldoznak az idejükből az események követésére, az információk összegyűjtése, analizálása mind melo és nem egy fb oldalról származó info.
Rögös út ez, de a pénzemet nem bíznám egy tippadó oldalra, még ha ingyen adja sem.

Bocsánat, de, nem tudok mit irni újfent , csak, azt hogy buta vagy, megkérdeztél valamit, amiben nem vagy biztos / nem tudod, ez után mindenki irja neked hogy ne bizz meg ebben, mert 100%-ig biztosan kamu az egész, erre próbálok meggyőzni a többieket hogy nem, akkor miért kérdezted ha ennyire hiszel benne ? Elmondom, ne ringasd magad álmokba, hülyeség az egész, nem értesz hozzá, és irásod szerint napi 10 - 12 tippet tesz ki, ha nem értesz hozzá s ezt gondolom abból hogy akkor magadnak keresnéd a helyes utat és nem másra hivatkoznál ( ezesetben legalább utána nem tudnál mást hibáztatni a bukta után csak magad ) hogyan választod ki a helyeset ? Ezek az oldalak csak azért léteznek, hogy, profitáljanak, hogyan ? Úgy, hogy először ingyen teszik ki a tippeket, persze meghamisitott archivummal, aztán majd pénzt kérnek, vagy szimplán csak ingyen szórják ki a tippeket hogy google-ban megjelenjenek egy-egy megkeresesésre és több látogató legyen igy többet profitálnak adwords bevételből vagyis teljesen szarnak a tipp minőségére.

Mindegy is, hajthatatlan vagy, igy pár jó tanáccsal látlak el, a pénzed elvesztése előtt, inkább olyan tanáccsal, hogy minél kevesebbet veszits az oldal által, ne kombizz, teljesen felesleges, gondolom eléggé kis odds-okat tesz ki, azoknál pláne, csak is single tippeket játsz, csak is bankrollod 2-3%-val max 5%-al, egy darabig amig ki nem tapasztalod, hogy nyereséges / veszteséges, aztán tudod hogyan lépj tovább, meglátod, mik az erősségeik, mik a gyengeségeik, melyik sportágban jobbak stb. és azt a vonalat viszed tovább... ennyi, meg gazdagodni belőle nem fogsz.   :ok:

Idézetet írta: slices Dátum október 18, 2016, 08:15:22
Nem megsérteni szeretnélek és nem is csak neked szól, csak röviden annyit szeretnék hozzátenni, akinek nincs saját sütni valója a sportfogadás tippekre az mit keres a sportfogadás világában? Arra várva, hogy más megsüti a pecsenyét és csak meg kell enni, az nem létezik, 100% bukásra van ítélve, kár pénz pazarolnia rá. Az ilyen oldalakban reménykedni felesleges időtöltés.
A sportfogadásban hosszabb távon eredményes résztvevők - nem 1-2 tipp eltalálása random - komoly befektetéssel érik el. Itt nem a pénzről beszélek elsősorban, hogy megteszik egy összegért a tippjüket. Alapvetően a rengeteget áldoznak az idejükből az események követésére, az információk összegyűjtése, analizálása mind melo és nem egy fb oldalról származó info.
Rögös út ez, de a pénzemet nem bíznám egy tippadó oldalra, még ha ingyen adja sem.


Ok rendben részben igazad van,részben pedig nem.Kérdem én,ha valaki nagy sportfogadónak tartja magát,mert saját maga állítja elő a tippeket,de még sem nyereséges akkor mit ér az egész??Csak azért mert elmondhassa,hogy igen ezek az én tippjeim,de közben minuszos vagyok?Tegye a szívére a kezét akit a mérkőzés végeredménye érdekel és nem az,hogy mennyit profitál belőlle,miközben rengeteg energiát fektet bele és közben még is minuszos.Sok értelme van....
Ezen az oldalon is biztos vannak emberek akik már évek óta fogadnak,s mindeközben valamire való profitot nem tudnak felmutatni vagy akár talán minuszba is vannak.Akinek nem inge nem veszi magára.
Honnan tudod hogy én a sültgalambra várok?Az hogy ezen az oldalon mióta vagyok regisztrálva és mennyi hozzászolásom van az egy dolog.Nem sértődtem meg egyébként,de legalább most van kin köszörülni a nyelveket.

Idézetet írta: GazembR Dátum október 18, 2016, 08:29:32
Bocsánat, de, nem tudok mit irni újfent , csak, azt hogy buta vagy, megkérdeztél valamit, amiben nem vagy biztos / nem tudod, ez után mindenki irja neked hogy ne bizz meg ebben, mert 100%-ig biztosan kamu az egész, erre próbálok meggyőzni a többieket hogy nem, akkor miért kérdezted ha ennyire hiszel benne ? Elmondom, ne ringasd magad álmokba, hülyeség az egész, nem értesz hozzá, és irásod szerint napi 10 - 12 tippet tesz ki, ha nem értesz hozzá s ezt gondolom abból hogy akkor magadnak keresnéd a helyes utat és nem másra hivatkoznál ( ezesetben legalább utána nem tudnál mást hibáztatni a bukta után csak magad ) hogyan választod ki a helyeset ? Ezek az oldalak csak azért léteznek, hogy, profitáljanak, hogyan ? Úgy, hogy először ingyen teszik ki a tippeket, persze meghamisitott archivummal, aztán majd pénzt kérnek, vagy szimplán csak ingyen szórják ki a tippeket hogy google-ban megjelenjenek egy-egy megkeresesésre és több látogató legyen igy többet profitálnak adwords bevételből vagyis teljesen szarnak a tipp minőségére.

Mindegy is, hajthatatlan vagy, igy pár jó tanáccsal látlak el, a pénzed elvesztése előtt, inkább olyan tanáccsal, hogy minél kevesebbet veszits az oldal által, ne kombizz, teljesen felesleges, gondolom eléggé kis odds-okat tesz ki, azoknál pláne, csak is single tippeket játsz, csak is bankrollod 2-3%-val max 5%-al, egy darabig amig ki nem tapasztalod, hogy nyereséges / veszteséges, aztán tudod hogyan lépj tovább, meglátod, mik az erősségeik, mik a gyengeségeik, melyik sportágban jobbak stb. és azt a vonalat viszed tovább... ennyi, meg gazdagodni belőle nem fogsz.   :ok:


Na szerintem itt legyen stop!Személyeskedni szerintem nem kellene,mert én sem tettem.
A kérdésre visszatérve,én nem azt kérdeztem,hogy megbízható e vagy sem,a kérdésbe semmi ilyen nem volt.Én csak feltettem egy kérdést,hogy vajon lehetne ezekből a tippekből valamit kihozni.Azt hogy megbízható e az oldal,vagy sem,lévén felnőtt emberként eltudom dönteni.Kicsit elsiklottál a lényeg felett,a kérdésemben inkább az ilyen kis oddsokon lett volna a hangsúly.Függetlenül attól,hogy saját tippek e vagy sem.

Idézetet írta: six Dátum október 18, 2016, 09:12:32

Ok rendben részben igazad van,részben pedig nem.Kérdem én,ha valaki nagy sportfogadónak tartja magát,mert saját maga állítja elő a tippeket,de még sem nyereséges akkor mit ér az egész??Csak azért mert elmondhassa,hogy igen ezek az én tippjeim,de közben minuszos vagyok?Tegye a szívére a kezét akit a mérkőzés végeredménye érdekel és nem az,hogy mennyit profitál belőlle,miközben rengeteg energiát fektet bele és közben még is minuszos.Sok értelme van....
Ezen az oldalon is biztos vannak emberek akik már évek óta fogadnak,s mindeközben valamire való profitot nem tudnak felmutatni vagy akár talán minuszba is vannak.Akinek nem inge nem veszi magára.
Honnan tudod hogy én a sültgalambra várok?Az hogy ezen az oldalon mióta vagyok regisztrálva és mennyi hozzászolásom van az egy dolog.Nem sértődtem meg egyébként,de legalább most van kin köszörülni a nyelveket.

Ezek szerint nem ment át, mert a lényeg, aki minuszos az ne itt verje el az idejét - senki nem mondta, hogy a minuszos nagy sportfogadó-, menjen kirándulni, drága az erre fordított idő és haszontalan. Éppen szórakozásból pénzégetésből játszik, annak meg minek a "profi" tipp. ;)
Semmi személyeskedés nem volt a részemről, TE kérdeztél véleményt. Az meg, hogy veszteséges vagy, nyereséges vagy végképp nem érdekel, az a magán ügyed.
Sok zöldmezős beruházást azért.
GL

Idézetet írta: six Dátum október 18, 2016, 09:12:32

Ok rendben részben igazad van,részben pedig nem.Kérdem én,ha valaki nagy sportfogadónak tartja magát,mert saját maga állítja elő a tippeket,de még sem nyereséges akkor mit ér az egész??Csak azért mert elmondhassa,hogy igen ezek az én tippjeim,de közben minuszos vagyok?Tegye a szívére a kezét akit a mérkőzés végeredménye érdekel és nem az,hogy mennyit profitál belőlle,miközben rengeteg energiát fektet bele és közben még is minuszos.Sok értelme van....
Ezen az oldalon is biztos vannak emberek akik már évek óta fogadnak,s mindeközben valamire való profitot nem tudnak felmutatni vagy akár talán minuszba is vannak.Akinek nem inge nem veszi magára.
Honnan tudod hogy én a sültgalambra várok?Az hogy ezen az oldalon mióta vagyok regisztrálva és mennyi hozzászolásom van az egy dolog.Nem sértődtem meg egyébként,de legalább most van kin köszörülni a nyelveket.

Azért ez nem pontosan igy van ahogy te ezt le irtad, van több fajta fogadó, van aki a pénzért mint ahogy irtad a profit-ért fogad, ebből a verzióból is lehet több féle, akármennyire hihetetlen van aki csak "úgy" fogad, hogy ha elmegy a pénz amit a fogadásra szánt az sem érdekli mert belefért csak hozott neki egy kis plusz izgalmat mikőzben nézte a mérkőzést és akár lehet a kettő keveréke is együtt.

Visszatérve a másik dologra, ami a fő témája a dolognak amit kérdeztél, ugye, adott napi, sok mérkőzés amit kihánynak az oldalra, jelen esetben kb. 10 - 12, hogyan választod ki azokat a mérkőzéseket amik szerinted nyereséget fognak hozni ? Mi a kiválasztási módszered, ha semmit nem irnak hozzá csak kitesznek 12 tippet ? Ez, kb olyan mint ha, te végig futnál az eredmények.com oldalon és saját magad által kiválasztanál belőle pár eseményt amit biztosabbnak találsz, semmivel se jobb esetleg annyival, hogy álmokba tudod magad ringatni, hogy biztosan valaki olyan irta ezt ki aki sokkal többet tud tölem, aki megtalálta és megitta a nyerő szérumot és ezért biztosan nyerni fogok vele bámelyiket is választom hát, hülyeség, irtad, hogy kicsi az odds, akkor már felejtős a kombi, föleg ilyen nagy százalékú találati aránynál, aztán megint vegyük azt hogy pár eseményt kiválasztasz amég még mindig NEM biztos, válassz ki csak 3 db 3 esélyes mérkőzést, tudod mennyi esélyed van arra hogy nyerjél matematikailag ? 1:27-hez vagyis 3,7%, és igen, ennyi lesz nem több és nem kevesebb, nem lesz több ez a százalék hogy eltalád csak azért mert 3. fél által vannak az infok akikbe sok bizalmat fektetsz, ami nyerő lehet az az hogy kiválasztasz 1 db eseményt amit a legbiztosabbnak tartasz ( szóval már is felesleges az oldal hogy onnan mazsolázd ki, esetleg irj nekik e-mailt hogy te benne jobban bizol irja le neked amit Ő tart a legbiztosabbnak akkor biztos nyugodtabb leszel ) és azt teszed meg, úgy 3 esélyes mérkőzésnél 33% esélyed van 2 nél értelemszerüen 50% ezt feljebb tornázni NEM lehet max lejebb ha kombinálod az eseményeket ehhez alakitsd a bankroll-od, ha nincs ennyi kevesebb van és kevésből akarsz többet NE csináld felesleges, ha tudod ehhez alakitani a bankrollod hogy single tippként tedd őket 2 - 3%-al hogy megérje és profit is legyen, hosszabb távon akkor megéri ha nem akkor tartozz abba a táborba aki csak az izgalom miatt játszik, na mindegy, is a lényeg az, hogy attól hogy egy valaki által létrehozott oldal teszi ki a tippeket még nem azt jelenti hogy az biztosabb mint amit bárki más vagy te magad találsz sőt akkor ha még ekkora nagy szorásban is teszi mind ezt hogy 10 - 12-t.

Szia !

A vitát rövidre zárva, feldobhatnád néhány napig azt a 10-12 napi tippet, ha már ingyenenes az oldal.Mindenki látná miről van szó.Nem baj , ha ilyen oldalakat is nézegetsz, sokszor ezek az oldalak hívják fel a figyelmed egy olyan tippre, amelyre nem is gondolsz, de érdemes jobban megvizsgálni.

Mindegy is, hajthatatlan vagy, igy pár jó tanáccsal látlak el, a pénzed elvesztése előtt, inkább olyan tanáccsal, hogy minél kevesebbet veszits az oldal által, ne kombizz, teljesen felesleges, gondolom eléggé kis odds-okat tesz ki, azoknál pláne, csak is single tippeket játsz, csak is bankrollod 2-3%-val max 5%-al, egy darabig amig ki nem tapasztalod, hogy nyereséges / veszteséges, aztán tudod hogyan lépj tovább, meglátod, mik az erősségeik, mik a gyengeségeik, melyik sportágban jobbak stb. és azt a vonalat viszed tovább... ennyi, meg gazdagodni belőle nem fogsz.   :ok:


2/3 kombiba 2-es oddsokat összelehet hozni.Single tippekre én is gondoltam,de 1.3-es 1.4-es oddsoknak van értelme?Pl tegyük fel,felrakok napi 1000 ft-ot 1,4 körüli oddsra,3 napig nem jön be,akkor vagy 6-szor kell zsinorba nyernem,hogy behozzam az elvesztett összeget.Márpedig sokszor mennek el az ilyen kis oddsok.Sok "profi" sportfogadónak láttam,látom hogy a "tuti" kielemzett tippjei és a feltett pénze erre a kukába landol.Miközben minden a csapat mellett szól és nem ellene.

Idézetet írta: GazembR Dátum október 18, 2016, 09:42:50
Azért ez nem pontosan igy van ahogy te ezt le irtad, van több fajta fogadó, van aki a pénzért mint ahogy irtad a profit-ért fogad, ebből a verzióból is lehet több féle, akármennyire hihetetlen van aki csak "úgy" fogad, hogy ha elmegy a pénz amit a fogadásra szánt az sem érdekli mert belefért csak hozott neki egy kis plusz izgalmat mikőzben nézte a mérkőzést és akár lehet a kettő keveréke is együtt.

Visszatérve a másik dologra, ami a fő témája a dolognak amit kérdeztél, ugye, adott napi, sok mérkőzés amit kihánynak az oldalra, jelen esetben kb. 10 - 12, hogyan választod ki azokat a mérkőzéseket amik szerinted nyereséget fognak hozni ? Mi a kiválasztási módszered, ha semmit
nem irnak hozzá csak kitesznek 12 tippet ? Ez, kb olyan mint ha, te végig futnál az eredmények.com oldalon és saját magad által kiválasztanál belőle pár eseményt amit biztosabbnak találsz, semmivel se jobb esetleg annyival, hogy álmokba tudod magad ringatni, hogy biztosan valaki olyan irta ezt ki aki sokkal többet tud tölem, aki megtalálta és megitta a nyerő szérumot és ezért biztosan nyerni fogok vele bámelyiket is választom hát, hülyeség, irtad, hogy kicsi az odds, akkor már felejtős a kombi, föleg ilyen nagy százalékú találati aránynál, aztán megint vegyük azt hogy pár eseményt kiválasztasz amég még mindig NEM biztos, válassz ki csak 3 db 3 esélyes mérkőzést, tudod mennyi esélyed van arra hogy nyerjél matematikailag ? 1:27-hez vagyis 3,7%, és igen, ennyi lesz nem több és nem kevesebb, nem lesz több ez a százalék hogy eltalád csak azért mert 3. fél által vannak az infok akikbe sok bizalmat fektetsz, ami nyerő lehet az az hogy kiválasztasz 1 db eseményt amit a legbiztosabbnak tartasz ( szóval már is felesleges az oldal hogy onnan mazsolázd ki, esetleg irj nekik e-mailt hogy te benne jobban bizol irja le neked amit Ő tart a legbiztosabbnak akkor biztos nyugodtabb leszel ) és azt teszed meg, úgy 3 esélyes mérkőzésnél 33% esélyed van 2 nél értelemszerüen 50% ezt feljebb tornázni NEM lehet max lejebb ha kombinálod az eseményeket ehhez alakitsd a bankroll-od, ha nincs ennyi kevesebb van és kevésből akarsz többet NE csináld felesleges, ha tudod ehhez alakitani a bankrollod hogy single tippként tedd őket 2 - 3%-al hogy megérje és profit is legyen, hosszabb távon akkor megéri ha nem akkor tartozz abba a táborba aki csak az izgalom miatt játszik, na mindegy, is a lényeg az, hogy attól hogy egy valaki által létrehozott oldal teszi ki a tippeket még nem azt jelenti hogy az biztosabb mint amit bárki más vagy te magad találsz sőt akkor ha még ekkora nagy szorásban is teszi mind ezt hogy 10 - 12-t.

Azért nem csak random választanám ki,mint írtam megfigyelésem azt mutatja,hogy az 1X és under 3,5 tippjeik egész jól jönnek nekik.Mindenképpen úgy raknám meg a tippeket,hogy azért utánna néznék,hogy van e alapja a tippnek.Több oldal is van,amin figyelni szoktam a statisztikákat.

Idézetet írta: nim Dátum október 18, 2016, 09:44:41
Szia !

A vitát rövidre zárva, feldobhatnád néhány napig azt a 10-12 napi tippet, ha már ingyenenes az oldal.Mindenki látná miről van szó.Nem baj , ha ilyen oldalakat is nézegetsz, sokszor ezek az oldalak hívják fel a figyelmed egy olyan tippre, amelyre nem is gondolsz, de érdemes jobban megvizsgálni.

Szia!

Erre én is gondoltam már,lehet meg is fogom valósítani.Úgy képzelném el,hogy felrakom a napi 12 tippet vagy éppen amennyit aznap feltesznek,és azt a 3-at amit szűrés alapján kiválasztok ezek közül és meg is játszom.Napi 3 tipp kiválasztására gondoltam.Még az az eldöntendő,hogy milyen típusban fogadjam meg.A kérdésem fő témája is ez lett volna.

Six: Kezd el, vágj bele nyugodtan, legalább tapasztalsz.

Többiek megpróbáltak megóvni attól, hogy bukjál. Feleslegesen. Látszik az írásaidon, hogy egyre inkább hajthatatlan vagy. Rengeteg buktatója van a dolognak. Például:
- Kombiban fogadás... Hosszútávon abszolút bukás
- Kis oddszok fogadása kombiban..
- Hiteltelen és ismeretlen helyről vett fogadások..

Az alapkövei a "stratégiának" bukásra vannak ítélve, szóval vágj bele. Az se lenne rossz, ha egy naplót vezetnél róla itt a fórumon, hogy lássuk, hogyan is halad a dolog. Legalább te is tudni fogod, hogy hányadán állsz vele. Ha nem akarsz kommentelőket a naplódba, lezárod mindig, miután beírtad a napi tippeket.

Szinte minden sikeres sportfogadó a saját kárán tanult először. Így jött rá dolgokra, ami nembaj. Legalább legközelebb jobban megóvod a pénzed. Az is lehet, hogy megtaláltad a Szent Grált. 2/3-as kombiba tökéletes ez a stratégia.


Vágj bele, űzzed hajtsad!   :great:




u.i.: Felesleges ebbe a topicba tovább szaporítani a hsz-t szerintem.

Idézetet írta: Pozzato Dátum október 18, 2016, 10:13:53
Six: Kezd el, vágj bele nyugodtan, legalább tapasztalsz.

Többiek megpróbáltak megóvni attól, hogy bukjál. Feleslegesen. Látszik az írásaidon, hogy egyre inkább hajthatatlan vagy. Rengeteg buktatója van a dolognak. Például:
- Kombiban fogadás... Hosszútávon abszolút bukás
- Kis oddszok fogadása kombiban..
- Hiteltelen és ismeretlen helyről vett fogadások..

Az alapkövei a "stratégiának" bukásra vannak ítélve, szóval vágj bele. Az se lenne rossz, ha egy naplót vezetnél róla itt a fórumon, hogy lássuk, hogyan is halad a dolog. Legalább te is tudni fogod, hogy hányadán állsz vele. Ha nem akarsz kommentelőket a naplódba, lezárod mindig, miután beírtad a napi tippeket.

Szinte minden sikeres sportfogadó a saját kárán tanult először. Így jött rá dolgokra, ami nembaj. Legalább legközelebb jobban megóvod a pénzed. Az is lehet, hogy megtaláltad a Szent Grált. 2/3-as kombiba tökéletes ez a stratégia.


Vágj bele, űzzed hajtsad!   :great:

Egy szóval nem mondtam,hogy megtaláltam a Szent Grált és felfedeztem a profi sportfogadó stratégiát amitől dől a lé.


u.i.: Felesleges ebbe a topicba tovább szaporítani a hsz-t szerintem.


Nezzetek, en csak par dolgot szeretnek, altalanosan. Egy szavahiheto oldal, tipszter, free vagy fizetett az oldalan, a tippjei mellett leirja nemcsak azt hogy mit, de azt is hogy. Mellette termeszetesen tetek, roi. Ennyi. Ha tortat akarsz venni es a cukrasz oda teszi eled a lisztet tojast cukrot etcsokit, hat elkuldod a pba... pedig ott van minden, csak azon tord a fejed mit kezdjel veluk. Masik fontos dolog. Ha valakit figyelsz, nincs mazsolyazas, valogatas, mas tippjeivel osszekeveres. Kulon bank minden figyelt tippelore. Csak ugy tiszta a kep, csak ugy tudod visszamenoleg is analizalni...