Sportfogadást segítö programok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Baseball-ra fogadók honnan tájékozódnak?

Köszi!

Idézetet írta: Rézmalac Dátum július 29, 2010, 15:37:56
Sziasztok!

Baseball-ra fogadók honnan tájékozódnak?

Köszi!


Sokan vezetnek maguknak külön kis statisztikai füzeteket, de nagyon sok infót találsz az mlb.com-on... gyakorlatilag ami statisztivál kapcsolatos igen csak minden megtalálható itt, ha mást is megakarsz tudni akkor követni, nézni kell a meccsek tömkelegét :)

Sziasztok!

Szeretném megvásárolni a Trefik nevű, cseh sportfogadási szoftvert. Az oldalon nem igazán találtam infót arról, hogy a megrendelésnél a fizetés milyen formában lehetséges. Attól kérdezném aki használja, vagy megvásárolta tud-e segíteni abban, hogy milyen formában történt a rendelés, és a fizetés (moneybookers, paypal, stb.)?

Köszönöm!

Üdv,  :cya:

Moneybookers és paypal is jó nekik úgy tudom.

Üdv!

Bet Record Longest Streak néven találtam egy ingyenes kis hasznos progit. Sorozatokat lehet vele követni.  :cya:

ide is beírom, hátha

tudtok olyan szoftverről, ami meghatározott időközönként, meghatározott piacokról olvassa le az oddsokat és valamilyen formában rögzíti azt (pl excel, vagy doc)?

Tudna esetleg ajánlani valamilyen programot, ahol a fogadások eredményeit lehet adminisztrálni, kiszámolja a ROI-t, találati arányt stb.
Köszi!

Programot nem ismerek, de saját fogadások adminisztrálására (ROI, találati arány, stb.) szerintem egy excel tábla is megfelel.

Idézetet írta: parczo Dátum május 08, 2014, 18:48:48
Programot nem ismerek, de saját fogadások adminisztrálására (ROI, találati arány, stb.) szerintem egy excel tábla is megfelel.

Pont ezért keresem, hogy ne nekem kelljen kiszámolni ezeket, tudjam irodák, sportágak szerint rendezni, számon tartani az eredményeket, szűrni mindenre, ami érdekelne...
Gondoltam már csináltak valamilyen programot, ami ezt megkönnyíti.
Az excelt én is ismerem, de azért köszi a segítséget. :)


Idézetet írta: lavolpe Dátum május 07, 2014, 21:00:33
Tudna esetleg ajánlani valamilyen programot, ahol a fogadások eredményeit lehet adminisztrálni, kiszámolja a ROI-t, találati arányt stb.
Köszi!

Ha még aktuális, akkor próbáld ki: http://www.betmagnet.com/en/
Nem hibátlan, de a célnak megfelel ;D