Bwin - b'inside

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


sziasztok! hogy kell regélni ide: B'inside!!?? Küldjetek már e-mailt lécci!! előre is köszönöm! sziasztok, további szép napot!! :) ;) 8)

Bwin számla kell hozzá és kész.

de akkor se tudok!!! :S

nem tudja valaki, hogy milyen időközönként adják a free bet kódot?? :D

Idézetet írta: joco1989 Dátum november 26, 2012, 08:17:05
sziasztok! hogy kell regélni ide: B'inside!!?? Küldjetek már e-mailt lécci!! előre is köszönöm! sziasztok, további szép napot!! :) ;) 8)

Hogyan lehetsz tag?

Az első befizetéstől jogosult vagy a b'inside használatára. Nem kell mást tenned csak a bwin jobb felső sarkán rákattintsz a b`inside linkre. A bejelentkezés ingyenes.

Sziasztok valaki meg tudná mondani hogy aktuális-e még ez a pontozás? Sportfogadások:

- minimális tét: 0,5 euró

Egyszeri - 3 pont
2-es kombinált - 6 pont
3-es kombinált - 9 pont
4-es kombinált - 12 pont
5-es kombinált - 15 pont
6-es kombinált - 17 pont
7-es kombinált - 20 pont
8-es kombinált - 22 pont
9-es kombinált - 22 pont
10-es kombinált - 22 pont
11-es kombinált - 22 pont
12-es kombinált - 22 pont
Vagy már teljesen máshogy van a pontrendszer? :)

weednote:

Teljesen más.

Kár érte pedig, esetleg valaki tud a jelenlegi pontozásról valamit? Semmit nem találtam a bwin oldalán..

Idézetet írta: weednote Dátum július 01, 2014, 12:35:27
Kár érte pedig, esetleg valaki tud a jelenlegi pontozásról valamit? Semmit nem találtam a bwin oldalán..

A b'inside / Program menüben van a pontozás, lényegében minél magasabb szorzóval fogadsz, annál több pontot kapsz.

https://www.bwin.com/hu/loyalty/collect

Valószínűleg azt akarták elérni, hogy ne lehessen 1,01-es szorzókkal pontokat gyűjtögetni, de kicsit átestek a ló túloldalára...

Idézetet írta: Knapp Dátum július 01, 2014, 18:31:00
A b'inside / Program menüben van a pontozás, lényegében minél magasabb szorzóval fogadsz, annál több pontot kapsz.

https://www.bwin.com/hu/loyalty/collect

Valószínűleg azt akarták elérni, hogy ne lehessen 1,01-es szorzókkal pontokat gyűjtögetni, de kicsit átestek a ló túloldalára...
Hát igen... Pontokat fogadással nagyon nehéz szerezni. Amikor én játszottam itt, szinte az összes pontom pókerrel jött....

A legjobb,amikor mondjuk 3-as oddson egy 5000-es fogadás után se ad még 1 árva pontot se...
Értelme nincs az egésznek. :noway: