bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 20, 2021, 10:07:46
Az egyik spanomnak olyan is volt, hogy 2 éve a Derry City beverte, cash outra rá is nyomott és ki is fizettette. A gólt utólag visszavették és nem is esett több találat. Következő feltöltésnél meglepve tapasztalta, hogy -37000-be van az egyenlege.
ezen meglepődött?

Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 20, 2021, 08:43:20
Hát az nem volt. Ellenben ma reggelre megjelent a számlámon 17.000 HUF. Az említett különbözet. Szóval abszolút igazam volt. Üzenet még nem jött. Igazából csak félelmetes, hogy így eltűnik a számládról egy összeg, mindenféle értesítés nélkül. Most ha nem figyelek, akkor apránként leeszik? :) Olyat már láttam, hogy rossz oddsal számolnak, ilyenkor visszaveszi a rendezettből, újra függőben, újra kiértékeli, még mailt is kapott. Ugyanez van, ha a VAR visszafújja, én pedig már cash outoltam. De ez nem volt. Konkrétan eltűnt a 17k a számláról. Most meg visszakaptam.
nekem szokott ilyen lenni, de ilyenkor egy adott fogadast eltesznek fuggobe, ami korabban nyertes volt, es kesobb rendezik ujra. Pl: volt egy szoglet a vegen, nyertesnek irtak, de nem rugtak le, igy vesztes lett, nyilvan ilyenkor eltunik az a penz a szamlarol.
Ha eppen nem latod, hogy fuggobe tettek ujra, akkor csak a penz eltunese latszik.
Aztan olyan is volt, hogy megis nyertes lett, es ujra megjelent a penz.

Korrektek nagyon, havi 2-3-szor van olyan is, hogy vesztesnek gondolom, mert nem irnak be egy szogletet, aztan kesobb megis nyertes lesz.

Idézetet írta: spursBSB Dátum szeptember 20, 2021, 10:24:49
Komolyan nem értem, nem csak itt, hanem az életben sehol, hogy ha valakinek van valami problémája egy szolgáltatással, akkor miért nem az instant élő chates vagy telefonos MEGOLDÁST választja ahelyett, hogy egy fórumon, vagy ismerőstől kérjen segítséget. Szerintem 3 perc alatt válaszolták volna meg a kérdést.

Akkor mi értelme ennek a fórumnak? Az ember véleményeket keres, olvas, még mielőtt harcba szállna.  ;)

Igazából az az érdekes, hogy háromszor írtam le, hogy mi történt, mégis jönnek a kérdések :)

Minden fogadás érvényesként volt elkönyelve.
Szerepelt a fogadásaim / Összesben is, nyertesként.
Nem volt függőben semmi. Sehol.
104.000 HUF volt a számlán.
Megettem 4 darab 10.000 forintos tippet és 47.000 maradt a számlámon. Már csak azért is megakadt rajta a szemem, mert hirtelen meggondoltam magam, hogy mégiscsak jó nekem ez a 100k, fenének kockáztassak :D
Végigszámoltam a legutolsó befizetéstől kezdve egyesével az összes rögzített és kiértékelt tippet, meg kellett volna, hogy legyen mind, de nem volt.
Írtam üzenetet az ügyfélszolgálatra. Nekem ők szoktak segíteni ilyenekben, eddig nem volt gond.
Aztán írtam ide, hátha valaki látott már ilyet.
Továbbra sem vontak vissza semmilyen fogadást sem.
2 óra játék után sem.
Feltornáztam 120-ra, kiutaltam az egészet. Ez olyan hajnal 1.
Ma reggel 9-kor felnézek, van +17k a számlán.

Nem tudom mit néztem be. De számomra abszolút láthatatlanul tűnt el a pénz.

Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 20, 2021, 11:39:55
láthatatlanul tűnt el a pénz.
De egyensúlyba kerültél, mert láthatatlanul tűnt el, és láthatóan érkezett meg.
Jobb így, mint fordítva  :D

Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 20, 2021, 11:39:55
Igazából az az érdekes, hogy háromszor írtam le, hogy mi történt, mégis jönnek a kérdések :)

Olyan problémát írtál le, amivel senki nem találkozott, és nem is jellemző az irodára, így racionális választ keresnek rá. Szerintem ez teljesen érthető.

#8181 október 08, 2021, 19:31:01, csacsi1899
Visara mennyi idő itt a kifizetés? Soha nem használtam még ezt a módot.
2 nap telt el, az még normális?
Illetve, hétvégén is megjöhet, vagy csak hétfőn keressem leghamarabb?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum október 08, 2021, 19:27:37
Visara mennyi idő itt a kifizetés? Soha nem használtam még ezt a módot.
2 nap telt el, az még normális?
Illetve, hétvégén is megjöhet, vagy csak hétfőn keressem leghamarabb?
A bet365 nem szokta elkapkodni, ahogy írják is, VISA-ra 1-5 munkanap, és sajnos nem egy alkalom volt, hogy ki is várták az 5 napot... Hogy hétvégén megjöhet-e, szerintem én sosem kaptam tőlük hétvégén jóváírást, de cáfoljon rám valaki. Sajna az előző 1-2 hónapban nem kértem innen ki pénzt.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum október 08, 2021, 19:27:37
Visara mennyi idő itt a kifizetés? Soha nem használtam még ezt a módot.
2 nap telt el, az még normális?
Illetve, hétvégén is megjöhet, vagy csak hétfőn keressem leghamarabb?

ha kenyérre kell a pénz ne sportfogadj. ellenkező esetben csak ki kell várni azt a pár napot míg megjön

#8184 október 08, 2021, 20:11:54, csacsi1899
Köszönöm a magas kultúráltságodról tanúskodó választ.
Bővebben nem megyek bele, mert nincs értelme, de megnyugtatlak, pont mielőtt megkérdeztem ezt, zsíroskenyeret ettem hagymával. Szóval arra még éppen futja.

Írta rektf3st Dátum 06 Ápr, 2021 12:20
3 napja kértem kifizetést, pénz még sehol. hogy van ez? kártyás kifizetés
Írta rektf3st Dátum 07 Ápr, 2021 14:26
ennyi idő alatt illene azért elutalni. de még mindig semmi

🤣🤣🤣🤣

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 08, 2021, 19:55:30
A bet365 nem szokta elkapkodni, ahogy írják is, VISA-ra 1-5 munkanap, és sajnos nem egy alkalom volt, hogy ki is várták az 5 napot... Hogy hétvégén megjöhet-e, szerintem én sosem kaptam tőlük hétvégén jóváírást, de cáfoljon rám valaki. Sajna az előző 1-2 hónapban nem kértem innen ki pénzt.

Köszi oak!
Eddig se izgultam, de ha 5 nap a hivatalos, akkor még bőven ráérnek.
Csak a netes tárcához vagyok szokva, és azt hittem ugyanolyan gyorsak minden módon.

Sziasztok.

Szeptember 26.-án indítottam egy kifizetést OTP bankszámlára, egyéb lehetőség híján. Mai napig nem érkezett meg a pénz.
Ügyfélszolgálattal beszéltem, elvileg 27.-én elindították az utalást. OTP-ben is voltam, de nem látnak függőben lévő utalást.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lett a megoldás?
Köszönöm.

Ez volt az elso kifizetesed erre a bankszámlára a bettol? Ha igen gyanítom elirhattal valamit.

Kell kerned a bet365tol egy igazolast az adatokkal a kifizetesrol. Azzal bemenni a bankba es megmondani nekik hogy a varakozo penzed valamiféle gyűjtoszamlan van

Nyilvan a banki alkalmazott akinek fogalma sincs az egeszrol a te szamladon levo függő teteleket nezte, de ha el van irva a bszamlaszam akkor az nem is odaerkezik.

Par eve volt hasonlo sztori..a penz a gyűjtoszamlan volt, es ugyanigy  el lett hajtva az illeto eloszor. De nem mert le akarta nyulni a bank, hanem mert inkompetens volt az alkalmazott.

Ez az első kifizetés, erre a számlára. Chaten leellenőrízte az operátor a számlaszámot/egyebeket és minden rendben van vele. Kértem valamiféle bizonylatot az utalásról, de nem tudott adni.

Olyan nincs hogy nem adnak.. kerd masik chatestol vagy ne a magyaroktol.. mond meg nekik hogy nem jott meg a penz, kell valami bizonylat a banknak..

Ibant adtal meg? Jo volt a swift kod?