bwin segítség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: tommy_boy88 Dátum október 07, 2007, 22:19:41
Köszi Milan, értem, de a legeslegelső kifizetésnél is ilyen gyorsan megy minden? Úgy értem ha elküldöm a személyim fénymásolatát nekik akkor másnap már utalják is át a pénzt mb-re?

A fenymasolatot csak akkor kuld ha kerik.

Értem és köszi. Amúgy te melyik irodánál játszol? És neked is kérték a fénymásolatot?

Idézetet írta: tommy_boy88 Dátum október 08, 2007, 16:57:12
Értem és köszi. Amúgy te melyik irodánál játszol? És neked is kérték a fénymásolatot?

Nekem több irodánál van nyitott számlám, s elég sok helyen kérték már a fénymásolatokat. A Bwin eddig nem kérte.

Üdv.
Nem tudja vki, hogy akkor mit kell csinálni, hogyha a bwin az elözöleg megadott idöpontot megadva (2 - 5 nap) nem utalta át
a pénzt..?
ill. ez normális..? vagy csak én nem kaptam meg...?

a válaszokat elöre is t.H.x

Idézetet írta: Just Dátum október 09, 2007, 20:07:16
Üdv.
Nem tudja vki, hogy akkor mit kell csinálni, hogyha a bwin az elözöleg megadott idöpontot megadva (2 - 5 nap) nem utalta át
a pénzt..?
ill. ez normális..? vagy csak én nem kaptam meg...?

a válaszokat elöre is t.H.x

Helló,

Pontosan mennyi idő is telt el amióta igényelted a pénzösszeget?

#20 október 09, 2007, 20:33:41, Just
Pontosan 9 nap. ill az igénylés az már joo 2hete elment, 9napja küldtek 1 mailt, h 2-5 napon belül
kiküldik a pénzt, de azota semmi...

SZIASZTOK!!!!
SENKI,SOHA NE JÁTSSZON A BWINNÉL,nekem a SAJÁT pénzemet nem adják VISSZA!!!!!!
zárolják a számlám!
Elképesztő tolvaj banda!!!!!
köcsög osztrákok

Idézetet írta: chevanton Dátum október 09, 2007, 20:36:45
SZIASZTOK!!!!
SENKI,SOHA NE JÁTSSZON A BWINNÉL,nekem a SAJÁT pénzemet nem adják VISSZA!!!!!!
zárolják a számlám!
Elképesztő tolvaj banda!!!!!
köcsög osztrákok

Chevanton, elhiszem, hogy ideges vagy, de nem igy kell ezt kinyilvánitani.
Privát üzenetben megirtam, hogy mit csinálj. Eleinte várd meg a válaszukat.

Én egyáltalán nem pártolok senkit, de úgy a helyes ha mindkét fél verzióját tudjuk, s ne támadjunk egyből...

Megértésedet köszönöm.

Sziasztok. Segítsen már légyszíves valaki! Most szeretnék először pénzt levenni bwin-ről körülbelül 200€-t, de az utóbbi napokban csak rosszat hallok az irodáról. Valaki pl. azt írta hogy meglop, nem fizetik ki még azt a pénzt sem, amit beraktál. Mondjuk szerintem akkor nem lenne annyi felhasználója ha ilyeneket csinálna! Szerintem. Írjon már valaki pls & nyugtasson meg hogy kifizetnek!!!!!!  :D

Idézetet írta: tommy_boy88 Dátum október 10, 2007, 16:31:35
Sziasztok. Segítsen már légyszíves valaki! Most szeretnék először pénzt levenni bwin-ről körülbelül 200€-t, de az utóbbi napokban csak rosszat hallok az irodáról. Valaki pl. azt írta hogy meglop, nem fizetik ki még azt a pénzt sem, amit beraktál. Mondjuk szerintem akkor nem lenne annyi felhasználója ha ilyeneket csinálna! Szerintem. Írjon már valaki pls & nyugtasson meg hogy kifizetnek!!!!!!  :D

Egy fogadóirodáról mindig vannak negativ, meg pozitiv vélemények.
Nem minden esetben bánnak úgy a fogadóirodák a kliensekkel ahogy kellene, ezért természetesen felháborodnak az emberek, s ilyenkor minden kijön...megértendő ez is.

Igényeld csak nyugodtan a pénzt, ha gond van, akkor meg irsz nekik.

Értem. Köszi szépen mindent Milan!  :ok:

hello!
az az igazság,h 2 napja még csak nem is válaszolnak...
ÉN betartottam az általános szerződési feltételeket!!!!!
ők meg nem,és válaszra sem méltatnak!!!!
reráadásul kölcsön kell kérnem,h ne omoljon össze az életem...oh igen
köszönöm bwin

Ez nem mai probléma, ez sajnos már egy jó ideje igy van, hogy az ügyfélszolgálatuk a Bwineseknek elég gyenge, meg lassú.

Beállok a sorba!
Két hete kifizetésrol semmi nyom....support e-mailekre nem válaszol....Milan nincs esetleg vmi belsosod?:D

Idézetet írta: zolkaszd Dátum október 11, 2007, 12:08:47
Beállok a sorba!
Két hete kifizetésrol semmi nyom....support e-mailekre nem válaszol....Milan nincs esetleg vmi belsosod?:D

Hm...sajnos nincs ismerosom a Bwin-nel, de most mar engem is zavar.