Hogyan feltölteni a bwin számlámat a moneybookersről?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Meg tudná nekem magyarázni valaki hogyan tudom a moneybookers számlámról a pénzem átutalni a bwinhez? Ha beirom az emailcimet a bwinre(ugyanaz mint a moneybookersnél) állandóan azt a választ kapom,hogy válasszak más befizetési módot! Lépésről lépésre hogy is megy ez? Öreg vagyok,lassan mondjátok!

Idézetet írta: dr.dako Dátum október 16, 2007, 21:00:38
Meg tudná nekem magyarázni valaki hogyan tudom a moneybookers számlámról a pénzem átutalni a bwinhez? Ha beirom az emailcimet a bwinre(ugyanaz mint a moneybookersnél) állandóan azt a választ kapom,hogy válasszak más befizetési módot! Lépésről lépésre hogy is megy ez? Öreg vagyok,lassan mondjátok!

Normális körülmények közt a befizetés a Bwin-re, a Moneybookers által igy kellene, hogy lezajlodjon:

Bejelentkezel a bwin-es számládra, jobb felső sarokba ráklikkelsz a be/kifizetésre, a következő oldalon peddig megjelennek a befizetési lehetőségek.
Itt kiválasztod a Moneybookers-os befizetést, s megadod a Moneybookers-nél használd e-mail cimedet, valamint beirod a feltöltendő összeget, ami minimum 10 euró kell legyen.
Befizetés gombra kattintva meg kellene jelenljen az összeg a számládon.

Nomost,pontosan igy csináltam én is,és ennek ellenére nem megy...Az jön ki feszt hogy a biztonsági beállitások nem teszik lehtővé a befizetést,válasszak más megoldást.Milyen beállitásokon kéne változtatnom?

Idézetet írta: dr.dako Dátum október 17, 2007, 08:29:56
Nomost,pontosan igy csináltam én is,és ennek ellenére nem megy...Az jön ki feszt hogy a biztonsági beállitások nem teszik lehtővé a befizetést,válasszak más megoldást.Milyen beállitásokon kéne változtatnom?

Probálj meg más böngészőt használni.

Igazad lehet.. Egyébként mozillával dolgozok. Az is eszembe jutott próbáljanak ők más kuncsaftot keresni!Nem hittem volna h.ilyen körülményes lesz egyáltalán a számlámat feltölteni. Gondolom a pénzem kivenni az a probléma a köbön.Irják itt hogy az is elég meredek kaland tud lenni.Neked viszont köszönöm a segitséget!

Kipróbáltam az internetexplorert,meg az operát is,a válaszok minden esteben:,,A biztonsági beállítások miatt befizetését sajnos nem tudtuk jóváírni. Kérjük válasszon egy másik befizetési módot!,,
Mit lehet még kipróbálni szerintetek?

Esetleg írni a bwin-nek egy e-mailt, hogy mi is a probléma.

Tegnap irtam nekik,egyszercsak majd válaszolnak,azt irják....Az lenne velem a gubanc hogy Szerbiából próbálkozom,ami ki is derül rögtön az e-mail cimemből.Lehet üldözési mániám van?

Válaszoltak. Ezt:Köszönjük az emailt!

A Moneybookers pénzátutalási megbízását nem tudtuk teljesíteni, mivel biztonsági rendszerünk nem fogadta el a befizetést.

Kérjük válassza ki a további befizetési lehetőségek egyikét, melyek számláján a Befizetések/Kifizetések menüpont alatt találhatóak.

Elnézést kérünk a kellemetlenségért!


Üdvözlettel:

a bwin Ügyfélszolgálat csapata

Bróbálkoztam már vagy 4-5 féle hitel,illetve debitkártyával(visa,mastercard),ugyanezt válaszolták más alkalmakkor is. A gondom az,akkor miért tüntetik fel mint létező lehetőséget a felsorolt befizetési lehetőségeket,ha innen Szerbiából egyik se működik.
Ja van még egy lehetőség,a banki átutalás,15-20%-os kezelési költséggel...

Idézetet írta: dr.dako Dátum október 18, 2007, 08:05:45
Tegnap irtam nekik,egyszercsak majd válaszolnak,azt irják....Az lenne velem a gubanc hogy Szerbiából próbálkozom,ami ki is derül rögtön az e-mail cimemből.Lehet üldözési mániám van?

Én is Szerbiából játszok ezért lenne egy kérdésem, hogy hogyan küldtél pénzt a Moneybookersra?

Egy barátomnak van moneybookers számlája,neki odaadtam a készpénzt+provizió,és ő átutalta nekem gond nélkül.Nomost ugye nem is ez a kérdés,hanem hogy a barátomnak hogyan van moneybookers számlája.Nos rendelkezik magyarországi bankszámlával,vagy hitelkártyáról utalta át? Nem tudom.Itt valahol azt olvastam hogy a cib bankban(Magyarország)lehet a moneybookers számlát feltölteni.

Hozzsanna! A Sportingbett elfogadta a befizetésemet a mastercardról! Csak ezek a fasiszták kapcáskodnak továbbra is a bwinnél!

Nem csak neked volt gond a MB-es befizetéssel! Nekem nem teljesítették és azóta le is cseréltem őket!!!!!

Sziasztok!

Én Pay Pal használok, nem vagyok képbe a moneybookers használatával, a  regisztráció után, hogy tudok pénzt feltölteni?

Köszönöm, előre is !

Ez a bwin már csak ilyen én fél éve nem tudok se bankkártyáról, se moneyról feltölteni, csak a bank hivatalos oldaláról referencia számmal utalni, és sajna ez a "Biztonsági beállitásos dolog" több ismerősőmnél gond, sajna  a bwin, ha pl. jómagam két bankkártyáról is tölöttem fel anno, és felhívtam őket, és azt mondta ott bent egy csicska diszpécser, h a rendszerük tiltja az ilyesmit, és ezért nem engedélyezi a feltöltést! Csak az a komoly, h itthon ez a cég futott be elsőnek, de más cégek ne reklámozzaam, de interwetten, sportingbeten meg semmi gond az ilyesmivel!  :uglystupid2: :crazy: :segg:

Üdv,
Shepherd