Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában



Idézetet írta: peshark Dátum november 27, 2023, 11:52:22Zöld lesz a tripla 20 a vb-n... Ezt azért emésztenem kell egy kicsit még :bash:

https://www.pdc.tv/news/2023/11/27/paddy-powers-turning-ally-pally-and-treble-20-green

Az komoly  :o Bár hülyeségnek tűnhet a gondolatom, de előfordulhat, hogy ez még magukat a játékosokat is nagy mértékben zavarni fogja. Szerintem lehet hatása ennek eleinte a meccsek kimenetelére olykor. Nem értem minek kell ilyen dolgokat megvariálni...

Idézetet írta: robmiller Dátum november 27, 2023, 18:44:48Az komoly  :o Bár hülyeségnek tűnhet a gondolatom, de előfordulhat, hogy ez még magukat a játékosokat is nagy mértékben zavarni fogja. Szerintem lehet hatása ennek eleinte a meccsek kimenetelére olykor. Nem értem minek kell ilyen dolgokat megvariálni...

Mert ilyen a PaddyPower, erről híresek.  :laugh:

Az őszinte öröm fogalma az új táblával egy képen..  ;D

Kijött a december 15-én startoló VB sorsolása:
https://www.pdc.tv/news/2023/11/27/202324-paddy-power-world-darts-championship-draw-confirmed

(1) Michael Smith v Kevin Doets/Stowe Buntz
(32) Madars Razma v Mike De Decker/Dragutin Horvat
(16) Ross Smith v Niels Zonneveld/Darren Webster
(17) Chris Dobey v William O'Connor/Bhav Patel
(8 ) Rob Cross v Mario Vandenbogaerde/Thibault Tricole
(25) Jose de Sousa v Ritchie Edhouse v Jeffrey de Graaf
(9) Jonny Clayton v Steve Lennon/Owen Bates
(24) Krzysztof Ratajski v Jamie Hughes/David Cameron
(4) Peter Wright v Jim Williams/Norman Madhoo
(29) Raymond van Barneveld v Radek Szaganski/Marko Kantele
(13) James Wade v Matt Campbell/Lourence Ilagan
(20) Andrew Gilding v Christian Kist/Luke Littler
(5) Gerwyn Price v Connor Scutt/Krzysztof Kciuk
(28) Brendan Dolan v Mickey Mansell/Xiaochen Zong
(12) Dirk van Duijvenbode v Keegan Brown/Boris Krcmar
(21) Gary Anderson v Simon Whitlock/Paolo Nebrida
(2) Michael van Gerwen v Keane Barry/Reynaldo Rivera
(31) Kim Huybrechts v Richard Veenstra/Ben Robb
(15) Dimitri Van den Bergh v Dylan Slevin/Florian Hempel
(18) Stephen Bunting v Ryan Joyce/Alex Spellman
(7) Danny Noppert v Scott Williams/Haruki Muramatsu
(26) Martin Schindler v Jermaine Wattimena/Fallon Sherrock
(10) Damon Heta v Martin Lukeman/Haupai Puha
(23) Josh Rock v Luke Woodhouse/Berry van Peer
(3) Luke Humphries v Lee Evans/Sandro Eric Sosing
(30) Callan Rydz v Ricardo Pietreczko/Mikuru Suzuki
(14) Joe Cullen v Jules van Dongen/Darren Penhall
(19) Ryan Searle v Ian White/Tomoya Goto
(6) Nathan Aspinall v Ricky Evans/Simon Adams
(27) Daryl Gurney v Steve Beaton/Wessel Nijman
(11) Dave Chisnall v Cameron Menzies/Rusty-Jake Rodriguez
(22) Gabriel Clemens v Gian van Veen/Man Lok Leung

Én rögtön rávetettem magam a kínálatra, és igazából egyelőre sajnos egy esetben találtam értéket a kimenetel terén. Matt Campbell ellen nagyon alábecsülik a bukik a fülöp-szigeteki Lourence Ilagant. A távol-keleti srác már nem egy alkalommal volt VB-n, rutinosnak mondható, ráadásul a játékstílusa is elég kellemetlen. Campbell pedig nem az a betonbiztos dobáló, aki simán hozná azokat a meccseket, amelyeken ő a favorit.
Már alapjáraton Ilagan kimenetelében is komoly érték van, de én azért +1.5-ös hendikep határon dobtam győzelmére egységnyi tétet.

Nagyon vártam, hogy az újdonsült ifjúsági-világbajnok Luke Littlerre milyen szorzót dobnak ki, de az irodák észnél voltak, s a kelleténél inkább túlfavorizálják az angolt, így egyelőre letettem a megfogadásáról.
Hasonló a helyzet Niels Zonnevelddel, aki a Players Championship Finalsön hétvégén igen jól dobált, ám az utóbbi években eltűnő Darren Webster ellen nála is a béka segge alatt van a nyitó-odds.

December 15-ig mondjuk bőven van idő a teljes kínálatot jobban átböngészni, én pusztán a kimeneteles szorzókon rohantam át, mielőtt a fogadó megszállnák a piacot.

A beszedtema azert megvolt.. ;D

Túlzásba estek a bullshittel, valahogy kompenzálni kellett  ;D

Idézetet írta: Admin Dátum november 27, 2023, 19:06:34Mert ilyen a PaddyPower, erről híresek.  :laugh:

Most mondjam, ne mondjam?  ;D

#1853 január 07, 2024, 09:50:50, robmiller
Idézetet írta: robmiller Dátum március 03, 2023, 14:40:04Nézem az UK Opent és meg kell állapítani, hogy kőkeményen jön az újabb darts-nemzedék. Josh Rock ugye adott, de ez a Luke Littler se semmi. Elvileg amatőr a srác, de a második körben úgy ette meg a fiatalabb Rodriguez srácot, hogy csak pislogtam.
Azontúl, hogy 97-es átlagot dobott a mindössze 16 éves srác, jött neki 4 db 180 is. 1:4-es állás után alig volt kedve befejezni a meccset az osztráknak... ::) Ha jól értettem a Skysportos kommentátort, akkor a 3. körben Ritchie Edhouse-zal tolja majd. Na az érdekes lesz, lehet hendikepes piacon bejátszom a kissrácot. Márha lesz rá fogadási kínálat.

szerk. meg is csapta Edhouse-t 6:5-re. Nem tettem a meccsre, mert nem volt ázsiai hendis piac rendelve hozzá sajnos.

Itt az első említése Luke Littlernek 2023. március 3-áról. :D

Littler 9 nyilast dobott Aspinallnak a Bahrain Mastersen... :redchug:

Idézetet írta: robmiller Dátum január 19, 2024, 18:39:47Littler 9 nyilast dobott Aspinallnak a Bahrain Mastersen... :redchug:

Gyengen kezdte a meccset igen.. ;D

Darts Premier League 2024 menetrend: dátumok, eredmények, táblázat és résztvevők

Nyolc játékos, 17 játéknap, 17 helyszín hét országban és egymillió fontnyi díjazási alap - ezek a PDC Darts Premier League 2024 alkotóelemei. Olvasd tovább


Littlerbol egy oriasi arrogans fasz lesz ahogy latom... ;D Nem lenne pedig muszaj elszurnia a jelenlegi helyzetet a dartsban, de szerinfem sikerulni fog..

Darts Premier League 2024: Csütörtöki tippek és élő közvetítés

Február első napján kezdetét veszi a 16 héten át tartó darts Premier League idei szezonja. A nyitóforduló helyszíne a walesi Cardiff lesz. Olvasd tovább


Darts Premier League 2024: Február 8-ai tippek és élő közvetítés

Az idei darts Premier League szezon második játéknapját Berlinben rendezik. Olvasd tovább