Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Hopp egy 9-es Price... ;D


Azt megfigyeltétek, hogy Smith szegény mekkora peches? Az első három fordulót mindig az a játékos nyerte meg, aki őt kiejtette rögtön az elején...Wright-Clayton-Price. Kivel is tolja majd március elején? :D

Idézetet írta: Őrült Király Dátum február 17, 2022, 23:40:272

Nagyon beteg volt Price tegnap, hihetetlen tud lenni a pali.

Idézetet írta: robmiller Dátum február 18, 2022, 07:54:10Azt megfigyeltétek, hogy Smith szegény mekkora peches? Az első három fordulót mindig az a játékos nyerte meg, aki őt kiejtette rögtön az elején...Wright-Clayton-Price. Kivel is tolja majd március elején? :D

Cullennel jatszik majd... :D

Bár terveztem főoldali cikket írni a torna kapcsán, kellő információk hiányában elengedtem. A lényeg: az előttünk álló hétvégén rendezik a németországi Riesában az idei European Tour első állomásának versenyét. Ami a legnagyobb szó, hogy a kelet-európai selejtezőt megnyerve, Végső János (Morzsi) kvalifikálni tudta magát a tornára! Biztos, hogy pénteken - valószínűleg a délutáni etapban kezdi meg szereplését, de még nem tudni ki ellen.
Kíváncsi leszek, hogy vajon most sikerül-e az, ami magyar dartsosnak még soha, nevezetesen bejutni a szombati 32-es főtáblára, ahol már kiemelt ellenfél jönne vele szembe! Pici az esély, de hátha a sorsolásnál egy verhető kategóriájú ellenféllel néz majd szembe!

Ha jól látom és sikerülne az első körön túljutni, akkor akár  van Gerwen, Price vagy Wright is jöhetne...  :ok:

Az öreg Mervyn az ellenfél, sok jót nem jósolok így... ;D

Idézetet írta: peshark Dátum február 24, 2022, 19:43:54Az öreg Mervyn az ellenfél, sok jót nem jósolok így... ;D
Hát igen, kész csoda lenne... Azt hiszem az 5.00-ös odds reális.
Akit érdekel: 19.30-kor lesz a meccs, a bet365-ön van live streaming.

Oriasi eddig a meccs... ;D  ;D  mindenki megjegyzi Morzsit hamar ;D

Idézetet írta: peshark Dátum február 25, 2022, 19:44:05Oriasi eddig a meccs... ;D  ;D  mindenki megjegyzi Morzsit hamar ;D

Mi volt? Nem láttam...! >:(

Idézetet írta: robmiller Dátum február 25, 2022, 22:30:01Mi volt? Nem láttam...! >:(
Sajnos én is lemaradtam, 6-3 lett a vége 😐

Folyamatosan a dobo teruleten jott vissza Vegso es hiaba szolt neki King kb 5x, majd Russ Bray is, utana is sikerult azert sokszor belul visszajonni es a vegen meg o magyarazott Kingnek, hogy miert zavarta ot az hol jon.. ;D

Idézetet írta: peshark Dátum február 26, 2022, 08:42:51Folyamatosan a dobo teruleten jott vissza Vegso es hiaba szolt neki King kb 5x, majd Russ Bray is, utana is sikerult azert sokszor belul visszajonni es a vegen meg o magyarazott Kingnek, hogy miert zavarta ot az hol jon.. ;D

[email protected]ök jó, hogy ilyenekről jegyzik meg. Azt hittem már annyira jól tolta, bár voltak kétségeim, amikor ránéztem utólag a statokra. Morzsi 81, és King sem brillírozott a maga 88 körülijével...jó utóbbi, ha pipa volt a magyarra, akkor nem csodálom. Nagyon hiányzik ennek az országnak egy nemzetközi szinten is jó dartsos...de senki sincs, még csak a kanyarban sem.

Idézetet írta: robmiller Dátum február 26, 2022, 10:39:53[email protected]ök jó, hogy ilyenekről jegyzik meg. Azt hittem már annyira jól tolta, bár voltak kétségeim, amikor ránéztem utólag a statokra. Morzsi 81, és King sem brillírozott a maga 88 körülijével...jó utóbbi, ha pipa volt a magyarra, akkor nem csodálom. Nagyon hiányzik ennek az országnak egy nemzetközi szinten is jó dartsos...de senki sincs, még csak a kanyarban sem.

Soha sem késő elkezdeni Robi!  :ok:

Idézetet írta: Admin Dátum február 26, 2022, 10:44:30Soha sem késő elkezdeni Robi!  :ok:

Aahh kishal vagyok én! Tolom már évek óta, de sajnos kevés az időm, ehhez pedig rengeteg gyakorlás kellene! Persze azért álomszinten menő lenne kijutni egyszer egy ilyenre. Tuti jelezném, hogy igényelnék SPF.orgos logót szponzorként a mezre!  ;)  :beerchug: