Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Cross: "Nothing is impossible"....Taylor mellett róla is lehetne filmet forgatni, ha ezt behúzza! Első profi évében rögtön világbajnok? Ilyet sem csinált még senki az életben. Baszki a példája hatalmas motiváció lehet mindenki számára! Tényleg nincs lehetetlen, csak akarni kell és hinni benne!

Nem tudom melyiknek szurkoljak jobban hétfő este....dilemma.

Idézetet írta: robmiller Dátum december 31, 2017, 01:21:15
Cross: "Nothing is impossible"....Taylor mellett róla is lehetne filmet forgatni, ha ezt behúzza! Első profi évében rögtön világbajnok? Ilyet sem csinált még senki az életben. Baszki a példája hatalmas motiváció lehet mindenki számára! Tényleg nincs lehetetlen, csak akarni kell és hinni benne!

Nem tudom melyiknek szurkoljak jobban hétfő este....dilemma.

és vajon milyen szorzókkal állnak elő a bukik? :)

Idézetet írta: jólTippelek??? Dátum december 31, 2017, 01:28:00
és vajon milyen szorzókkal állnak elő a bukik? :)

Hát ez jó kérdés. Ha észnél vannak Cross lesz a favorit, és meglepődnék, ha 1.50 felett lenne az odds-a. Afelett nekem value a kopasz!

Idézetet írta: robmiller Dátum december 31, 2017, 01:31:37
Hát ez jó kérdés. Ha észnél vannak Cross lesz a favorit, és meglepődnék, ha 1.50 felett lenne az odds-a. Afelett nekem value a kopasz!
Bet már ki is dobta... 2-es a kopasz, és 1.8 az öreg... :)

Idézetet írta: jólTippelek??? Dátum december 31, 2017, 01:33:54
Bet már ki is dobta... 2-es a kopasz, és 1.8 az öreg... :)

Már rakom is! Objektíven kell néznem, és Cross amit leművelt ezen a VB-n...kiejti Smith-t, aki brutál erős volt. Kiejti van den Berghet, aki megint nagy formában érkezett. És kiüti Gerwent is! Taylor felé húz a szívem, de a forma az a fiatal angol mellett szól.

Holnap délelőtt írom a főoldalit, kíváncsi vagyok addig mennyit zuhan az odds Crossra :D  ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum december 31, 2017, 01:34:24
Már rakom is! Objektíven kell néznem, és Cross amit leművelt ezen a VB-n...kiejti Smith-t, aki brutál erős volt. Kiejti van den Berghet, aki megint nagy formában érkezett. És kiüti Gerwent is! Taylor felé húz a szívem, de a forma az a fiatal angol mellett szól.

Nekem pedig egyértelműen Cross felé húz a szívem, de nagyon attól tartok, hogy pont a döntőben fog elfogyni. Ilyen meccs után nem lehet még egyszer ezt a formát hozni... de persze remélem, hogy rosszul tippelek! :D

Idézetet írta: jólTippelek??? Dátum december 31, 2017, 01:38:40
Nekem pedig egyértelműen Cross felé húz a szívem, de nagyon attól tartok, hogy pont a döntőben fog elfogyni. Ilyen meccs után nem lehet még egyszer ezt a formát hozni... de persze remélem, hogy rosszul tippelek! :D

;D ;D ;D Kiderül!

Idézetet írta: robmiller Dátum december 31, 2017, 01:34:24
Már rakom is! Objektíven kell néznem, és Cross amit leművelt ezen a VB-n...kiejti Smith-t, aki brutál erős volt. Kiejti van den Berghet, aki megint nagy formában érkezett. És kiüti Gerwent is! Taylor felé húz a szívem, de a forma az a fiatal angol mellett szól.

Hatalmas, emlékezetes meccset toltak Gerwennel, én még most sem tértem magamhoz belőle. És ez a fickó valami másfél éve gyakorlatilag amatőr volt, a semmiből jött, most meg vb-döntőt játszik.
Én a Powert nagyon bírom, főleg mikor fiatalabb volt még akkor meg csak igazán, de most Crossnak fogok szurkolni, tenném is ha nem tettem volna már rá a végsőt a Gerwen meccs közben.
A képlet szerintem egyszerű, ha Cross hozza a döntőben is amit eddig akkor nyerni fog azt gondolom, Taylor még mindig nagyon jó, de azért már nem a 8-10 évvel ezelőtti Taylor, azt nem verné Cross, a mostanit verheti.
A kérdés az ugye, mint gyakran dartsban, hogy hozza-e. Lewist láttuk, hogy összeroppant a teher alatt Taylor ellen, pedig bőven lett volna esélye. Cross viszont teljesen máshogy jött ki az elődöntőre, rajta azt láttam fel van dobva, mint aki úgy jött ki, hogy én itt ma csak "nyerhetek", ha veszítek akkor is. És szárnyalt, aztán a végén már megremegett többször ő is persze, de hát Gerwen is ( de még hogy a legvégén ).
Szóval ha Cross ugyanilyen attitűddel jön ki a döntőre is akkor nyerhet. Meg az a döntő hosszú lehet ám és az szerintem inkább Crossnak kedvezne, korából adódóan is.

Darts-vb: Véletlenek nincsenek?

Hétfőn este rendezik a 25. PDC világbajnokság döntőjét a londoni Alexandra Palaceban! Már most elmondható, hogy több szempontból is rendhagyó, egyedülálló finálénak nézünk elébe! Phil Taylort utoljára láthatjuk a tábla előtt, hiszen a mérkőzés után a darts kétlábonjáró legendája visszavonul végleg! Ellenfele, egyben honfitársa, Rob Cross pedig a semmiből feltűnve, első világbajnokságán rögtön győzelemre hajt! Hihetetlen lesz látni majd, ahogy az egyik Nap lenyugszik, hogy átadja helyét egy újnak! Olvasd tovább ITT!



Én azt mondom, hogy Cross nyer, de kicsit olyan vagyok dartsban, mint Fülöp Laci, amit mondok, annak az ellenkezőjét kell behúzni  ;D

Tegnap amúgy Lewis kiszállóknál mit összebambáskodott, nem hiszem, hogy Cross annyi esélyt ad majd Taylornak, de hát meglátjuk. Valami kis aprót teszek Crossra, csak hogy ne legyek dühös magamra, ha valóban nyer. De ha Taylor nyer, hát nyerjen ő. Amúgy nem vagyok Taylor-fan, de hiányozni fog, mint Magdi anyus a Barátok köztből

Hú, hát nem semmi volt ez a két kopasz mérkőzése, tegnap este néztem vissza felvételről, de az eredményt nem tudtam, elég izgalmas volt így azért... :D

Döntőben szerintem Cross a favorit, az oddsok alapján nem, de a játék alapján meg igen, hogy az égbe lehet 2 év alatt így feljönni a legszűkebb elitbe, azt elmagyarázhatná..  :bash:  Szerintem a döntőben hasonló meccset láthatunk majd, mint az elődöntőben, bár valamiért úgy érzem, hogy simábban fog nyerni Rob Cross, egy ilyen 7-4-et gondolok. VISZONT! Az ellenfél Phil Taylor, senkinek nem kell bemutatni, a legnagyobb darts játékos, pont ezért nem fogadok semmit a meccsre, mert úgy élvezhetetlen lenne ez a csoda amit szerintem látni fogunk. Nézzétek inkább ezt, úgy sokkal élvezetesebb lesz... ;D

Eddig piszok sima Crossnak...

Idézetet írta: robmiller Dátum január 01, 2018, 21:47:49
Eddig piszok sima Crossnak...

Ez egy állat, még egy nagyon sima meccs is lehet belőle..

Idézetet írta: robmiller Dátum január 01, 2018, 21:47:49
Eddig piszok sima Crossnak...

7-0 lesz ha így folytatódik....  :D :D :D