Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: peshark Dátum január 02, 2018, 08:23:59
Whitlock tenyleg max a terjeszkedes miatt van benne, de a masik 9 ember az eros lesz, bar a varazslo is elorukkolhat neha egy paradeval, de nem hiszem hogy folyamatosan tudja majd hozni.

Ezt nem tudtam, de az latszott Tayloron hogy ez egy galameccs volt inkabb neki.

Firga! Legalabb jol megkinaltad Voltage gyozelmet?? ;D

Hát, nem eléggé:-) 8x oddsszon ment élőben a betfairen mikor Gerwennel 2-2-re álltak az elődöntőben, sokkal nem mertem, ráadásul kiszálltam mikor 5-1-re vezetett Cross a döntőben, dartsban soha nem tudni:-) Itt van:



Egyébként zseniális volt ez a vb. A döntő meg a megkoronázása. A Power egyáltalán nem játszott rosszul, de nem tudsz mit kezdeni valakivel aki 107-es átalgot dob és így kiszállózik. Cross tegnap még a fénykorában lévő Taylort is verte volna szerintem. A britek meg örülhetnek, itt az új király aki eséllyel száll harcba Gerwennel.
Azt hiszem a Power elmondhatta tegnap: előttem az utódom. De majd megnézem mit nyilatkozott, tuti valami ilyesmit.
Az biztos, hogy az év egyik legnagyobb sztorija ez ami történt, villanyszerelőből világbajnok 1 év alatt:-)

A villanyszerelők és a gázszerelők tündérmeséje volt a 2017-es esztendő!  ::) ::)  :D

Valaki tudja esetleg hogy ismetli e a tv es hogy mikor?  ::)

2018.01.02.

Sport1
14:15
Darts (sportműsor) (ism.)
PDC-világbajnokság, 15. nap, döntő

Sport2
19:00
Darts (sportműsor) (ism.)
PDC-világbajnokság, 15. nap, döntő

Idézetet írta: butyi Dátum január 02, 2018, 10:55:32
2018.01.02.

Sport1
14:15
Darts (sportműsor) (ism.)
PDC-világbajnokság, 15. nap, döntő

Sport2
19:00
Darts (sportműsor) (ism.)
PDC-világbajnokság, 15. nap, döntő

Kosz butyi!    :redchug: :ok:

Lehet én maradtam le a bejelentésről?? Vagy megint a bukik tudnak előre valamit? Mindenesetre, ha nem tévednek, átigazolása a PDC-hez jó döntés részéről! ....és igen, már most nézegetem a jövő évi vb oddsait!  ;D ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum január 02, 2018, 13:01:49
Lehet én maradtam le a bejelentésről?? Vagy megint a bukik tudnak előre valamit? Mindenesetre, ha nem tévednek, átigazolása a PDC-hez jó döntés részéről! ....és igen, már most nézegetem a jövő évi vb oddsait!  ;D ;D

:o Ugye azt nyilatkozta Glen, hogy ha adnak neki egy Pro Tour kártyát, akkor nagyon szívesen elindul a PDC-ben, én örülnék neki, és ez alapján (mivel az iroda mindig minden jobban tud ::) ;D) bízok is benne, hogy még erősebbé teszi a mezőnyt Durrant érkezése.  :great:

The Masters: Indul a darts-szezon

Szűk egy hónap pihenő után ismét beindul a darts-élet! Hagyományosan január utolsó hétvégéjén nyitja meg az új naptári évet a PDC, s a Masters elnevezésű tornán a világbajnokságot követően kialakult ranglista első tizenhat helyezettje nyer automatikus kvalifikációt! Olvasd tovább ITT!


Rob Cross king of the oche 2,38 (a meccset nálam tuti nyeri, 180-akban ha elkapja, akkor az is sima, kiszállókat meg megmutatta miket tud, Whitetól meg pont nem ezt szoktuk meg, nálam ez óriási tipp lehet... :beerchug:)

(Ugyanez az opció Gerwyn Price-ra 11-es oddson szintén kecsegtető, bár az inkább álomszerű, mert nyernie sem lesz egyszerű, meg ugye Gurney keni a 180-akat, valami ütős kis kombiba azért lehet belerakom :redchug:)

Barney - Chizzy meccsen szerintem Chizzy felpörög végre egy kicsit, szoros meccs lesz, overben gondolkoznék, a 16.5 fölött pont a necc határa, de 1,80-as oddson bepróbálható.

Suljo - Smith, itt valamiért nekem Smith nyer, indokolni nem tudom, amúgy full 50-50, az oddsokból is látszik, Smith 1,90.

Crosséknál ahogy írtam már, king of the oche Cross 2,38 remek tipp lehet!!

Wright - Norris meg nobet, lehet 10-0 is, meg 6-10 is, totál passz a meccs, Wright majd megint dobásonként cserélgeti a nyilakat, ha nem megy, Norrisnak meg szétpukkan a feje az idegtől, ezen inkább szórakozni kell majd, nem fogadni  :D

Na, tegnap Cross tippje nagyot szólt, 167-et bekeverte mosolyogva, ahogy szokta, a meccset lesimázta, a 180-akban, meg 5-tel jobb volt, mint ellenfele.. :great:

Nézzük a mait:

Whitlock - Wade, a mai nobet meccs, két mostanában formán kívül és tudásán alul játszó dartsos, még egy jó meccs is lehetne belőle, ha kicsit emelnek a színvonalon, de fogadás szempontjából kerülendő.

Gurney - Price, ez már nagy csata lesz, mindketten jól tolták már tavaly, a vb-n talán Price teljesített jobban, itt sem esélytelen most nálam, +2.5-es hendijét 1,61-en adják, szoros meccs lesz ez, az érték a leg overekben és a 180-akban lehet szerintem, legek száma 16.5 felett 1,80 az bőven rakható, a 180-akat felvitték 1-el, szerintem nem az fog dönteni, 10.5 feletti 180 2,10, mindketten elkaphatják és szórhatják a maximumokat...

Gary - Benito, itt ez sima hazai lesz véleményem szerint, -3.5es hendi 1,61-en, nem hinném, hogy Benito 6-nál több leget nyerne.

MvG - Huybrechts, fogadásilag értéktelen, valószínűleg Gerwen simázni fog, de hogy mennyire, meg mennyire enged majd el egy-egy leget mondjuk 5-1-nél, azt nem lehet tudni, nálam ez is nobet.

Durván ülnek az elemzések. Nem is tudom mi van, nálam is a főoldaliban, ahol konkrét ötletet írtam a szövegben, nem volt még piros tipp...bár ilyen lenne az egész év  ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum január 27, 2018, 21:55:57
Durván ülnek az elemzések. Nem is tudom mi van, nálam is a főoldaliban, ahol konkrét ötletet írtam a szövegben, nem volt még piros tipp...bár ilyen lenne az egész év  ;D

Bezony, szepen jonnek a kiemelt tippek, lehet olvassak ok is, es a kedvunk szerint jatszanak ::) ;D 

Azért az figyelemreméltó volt, ahogy 9-1-ről Huybrechts hozott valami 5 leget zsinórban. Csak a belgát nem tudom hova tenni, nagyon hullámzó a játéka.

Idézetet írta: peshark Dátum január 27, 2018, 18:10:21
Na, tegnap Cross tippje nagyot szólt, 167-et bekeverte mosolyogva, ahogy szokta, a meccset lesimázta, a 180-akban, meg 5-tel jobb volt, mint ellenfele.. :great:

Nézzük a mait:

Whitlock - Wade, a mai nobet meccs, két mostanában formán kívül és tudásán alul játszó dartsos, még egy jó meccs is lehetne belőle, ha kicsit emelnek a színvonalon, de fogadás szempontjából kerülendő.

Gurney - Price, ez már nagy csata lesz, mindketten jól tolták már tavaly, a vb-n talán Price teljesített jobban, itt sem esélytelen most nálam, +2.5-es hendijét 1,61-en adják, szoros meccs lesz ez, az érték a leg overekben és a 180-akban lehet szerintem, legek száma 16.5 felett 1,80 az bőven rakható, a 180-akat felvitték 1-el, szerintem nem az fog dönteni, 10.5 feletti 180 2,10, mindketten elkaphatják és szórhatják a maximumokat...

Gary - Benito, itt ez sima hazai lesz véleményem szerint, -3.5es hendi 1,61-en, nem hinném, hogy Benito 6-nál több leget nyerne.

MvG - Huybrechts, fogadásilag értéktelen, valószínűleg Gerwen simázni fog, de hogy mennyire, meg mennyire enged majd el egy-egy leget mondjuk 5-1-nél, azt nem lehet tudni, nálam ez is nobet.

Premier League: A fő program csütörtök esténként

Február első napján minden darts-kedvelő izgalommal dörzsölheti a tenyerét, ugyanis csütörtök esténként egészen május közepéig hetente láthatjuk a PDC tíz elitjátékosát a tévéképernyők előtt! Az idei Premier League rendhagyónak tűnik, ugyanis az elmúlt évhez képest drasztikusan átalakult a mezőny! Olvasd tovább ITT!