csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: csabax Dátum március 12, 2014, 13:16:26
Movistar   Tirreno-Adriatico 2014 - 1. szakasz (Első 3 helyezett)   12/03/2014   Egyik sem   1.66  :great:
Movistar

#5776 március 12, 2014, 21:08:44, csabax
FTC - nők -6.0   FTC - nők v Fehérvár - nők (Hendikep)   12/03/2014   Egyik sem   1.36   :noway:

27-26

Szavazással kapcsolatban:
úgy fogalmaztál hogy mindenképpen 1,50 feletti tipp,még ha emiatt is lesz vesztes tipp.
Én 1,80-as átlagoddsokkal dolgozom,de elég gyakran 3,00 felettiek is becsúsznak.
Nem attól rossz, vagy jó egy tipp hogy milyen magas a szorzója! Az majd utána dől el ha lejátszották a meccset.
1,05-ös tipp is lehet vesztes.
Tény hogy magas oddsoknál,pláne ha meccs előtt fogadjuk, nagyobb eséllyel lesz rossz a tipp, de ebben a megfogalmazásban mindenképpen arra vezeted rá az olvasót hogy az első a rossz választás,mindenképpen a másodikra szavazzanak,hiszen az 1,50 feletti úgy is rossz lesz!  :)
Bocsi,nem kötekedés, csak én eleve ritkán fogadok 1,50 alatt, nekem onnan kezdődik az odds.

Bocs Lau de szerintem ez a megfogalmazás teljesen rendben van. Az én olvasatomban ez csak annyit jelent, hogy az 1.8-as oddsú tipp, ha nagyon kilóg a lóláb akkor csak 2/10 erősséget kap, nem 8/10-est.(van akinek ez fontos) ;)

Bár szerintem kár ezen ennyit agyalnia Csabaxnak, szerintem tök rendben van ahogy eddig csinálta.
Kis oddsal is lehet keresni ha jön a tipp, meg a nagy oddsal is lehet bukni ha nem jön.
Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mit játszik meg.

Szerintem Csabax nem akar stratégiát váltani,csak a főoldalra kerülő cikkekkel kapcsolatban kérdezi hogy az milyen szorzós legyen.
Lehet csak nekem tűnik akkor úgy hogy eleve a másodikra vezeti rá az olvasót.  ;)

Szia csabax!
Nem akarsz ma egy rendhagyó napot tartani és előre beírni az élő, magas szorzós tippjeidet?
Szerintem sokan örülnének neki, én is szívesen tanulnék belőle, hogy milyen meccsszituáció alatt teszel meg adott tippet. Tegnap például én nem nagyon láttam bele az atletico - milan meccsbe egy over 4,5-et érdekelt volna az is, hogy te mikor alapoztad meg azt a tippet.

Támogatom syl5 ötletét! Jó lenne ezeket a nagy szorzós tippeket viszonylag 'melegen' lenaplózni és akkor a többiek is profitálhatnának belőle.

Idézetet írta: laudrup Dátum március 12, 2014, 16:54:45
Szavazással kapcsolatban:
úgy fogalmaztál hogy mindenképpen 1,50 feletti tipp,még ha emiatt is lesz vesztes tipp.
Én 1,80-as átlagoddsokkal dolgozom,de elég gyakran 3,00 felettiek is becsúsznak.
Nem attól rossz, vagy jó egy tipp hogy milyen magas a szorzója! Az majd utána dől el ha lejátszották a meccset.
1,05-ös tipp is lehet vesztes.
Tény hogy magas oddsoknál,pláne ha meccs előtt fogadjuk, nagyobb eséllyel lesz rossz a tipp, de ebben a megfogalmazásban mindenképpen arra vezeted rá az olvasót hogy az első a rossz választás,mindenképpen a másodikra szavazzanak,hiszen az 1,50 feletti úgy is rossz lesz!  :)
Bocsi,nem kötekedés, csak én eleve ritkán fogadok 1,50 alatt, nekem onnan kezdődik az odds.
Tudom, hogy nem kötekedés az, amit írsz. Sőt, a szempontodból még jogos is. Ám az, hogy te nem fogadsz 1,50 alatt, nem jelenti azt, hogy más sem fogad 1,50 alatt. (Például én is.)
Nyilvánvaló, hogy a kérdésnél úgy fogalmaztam, ahogy az szerintem megfelelő volt. Egyértelmű, hogy te máshogy fogalmaznál, Jóska Pista szintén máshogy, Kolompár Eszmeralda pedig úgyszintén. Leírhatnád, kérlek, a verziódat. Kíváncsi vagyok, hogy te miként fogalmaznál. Aztán majd legfeljebb szavazunk arról, hogy szavazzunk-e. Amikor pedig újabb jó tanács érkezik, akkor majd arról is szavazhatunk. Például szavazzunk-e arról, hogy szavazhatunk-e a szavazásról.  :)
Remélhetőleg a MonkeyBet is jelentkezik a szorzókkal.
:beerchug:

Idézetet írta: laudrup Dátum március 12, 2014, 17:11:39
Szerintem Csabax nem akar stratégiát váltani,csak a főoldalra kerülő cikkekkel kapcsolatban kérdezi hogy az milyen szorzós legyen.
Lehet csak nekem tűnik akkor úgy hogy eleve a másodikra vezeti rá az olvasót.  ;)
Természetesen nem akarok stratégiát váltani, hiszen nagyon elégedett vagyok a jelenlegivel. Viszonylag egyszerű a stratégiám: sokkal többször akarok nyerni, mint veszíteni. Ennyi.
:beerchug:

Idézetet írta: syl5 Dátum március 12, 2014, 19:50:48
Szia csabax!
Nem akarsz ma egy rendhagyó napot tartani és előre beírni az élő, magas szorzós tippjeidet?
Szerintem sokan örülnének neki, én is szívesen tanulnék belőle, hogy milyen meccsszituáció alatt teszel meg adott tippet. Tegnap például én nem nagyon láttam bele az atletico - milan meccsbe egy over 4,5-et érdekelt volna az is, hogy te mikor alapoztad meg azt a tippet.
Szia!
Sajnos nem arról van szó, hogy akarok-e vagy nem rendhagyó napot tartani a magas szorzós tippekről. Mint te is jól írtad, ezek élő fogadások. Az a helyzet, hogy meccs közbeni, élő fogadásokat nem tudok meccs előtt közölni. Ha te tudsz ilyet tenni, akkor kérlek, oszd meg a naplóm olvasóival is, szerintem sokakat érdekelhet a dolog.
Tegnap mire alapoztam a tippet? Semmi különös nincs ebben: megérzés.
:beerchug:

#5785 március 12, 2014, 20:52:20, csabax
PSG - nem   PSG v Bayer Leverkusen (Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést)   12/03/2014   Egyik sem   1.57  :great:

Idézetet írta: csabax Dátum március 12, 2014, 20:27:08
Leírhatnád, kérlek, a verziódat. Kíváncsi vagyok, hogy te miként fogalmaznál.
:beerchug:
1,50 feletti szorzók érdekelnek jobban (nagyobb rizikó,nagyobb hozam)
1,50 alatti (kisebb rizikó,kisebb hozam)

de teljesen igazad van,hogy mindenki másképpen fogalmazna, és mivel ez a te naplód, és a te szavazásod, ez csupán csendes megjegyzés volt.
Nekem "magasszorzós csávónak" kapásból az jött le hogy nem akarsz nagy oddsokról elemzést írni.
Ezzel nincs is baj, nem ezt várjuk tőled!  ;)

Idézetet írta: csabax Dátum március 12, 2014, 20:46:17
PSG - nem   PSG v Bayer Leverkusen (Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést)   12/03/2014   Egyik sem   1.57  :great:
6. perc: 0-1.

#5788 március 12, 2014, 21:40:53, syl5
Idézetet írta: csabax Dátum március 12, 2014, 20:40:56
Szia!
Sajnos nem arról van szó, hogy akarok-e vagy nem rendhagyó napot tartani a magas szorzós tippekről. Mint te is jól írtad, ezek élő fogadások. Az a helyzet, hogy meccs közbeni, élő fogadásokat nem tudok meccs előtt közölni. Ha te tudsz ilyet tenni, akkor kérlek, oszd meg a naplóm olvasóival is, szerintem sokakat érdekelhet a dolog.
Tegnap mire alapoztam a tippet? Semmi különös nincs ebben: megérzés.
:beerchug:

Szia!
Nem a meccs előtt gondoltuk, hanem a tipp kimenetelének ismerete előtt.
Élő tippeket nyilván nem tudsz meccs előtt beírni,  de attól még itt is van - jó esetben - eltelt idő a tipp megtétele, és annak eredménye között.
Neked ez nem kerülne semmibe, másnak viszont igen hasznos lenne.
Én pl. most nagyon gondolnék egy sima barcelon győzelmet, akár 1 gólos hendikeppel is. Te mit gondolsz?

Idézetet írta: csabax Dátum március 12, 2014, 11:57:34
Barcelona - nem   Barcelona v Man City (Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést)   12/03/2014   Egyik sem   1.40  :great:
2-1