Női Kézilabda VB 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: curpy82 Dátum november 30, 2023, 18:22:11Kamerun be akar találni félidőig?

összejött a 25. percben, rögtön kettőt is ;)  elvileg 3 legjobb játékusuk hiányzik

Németek jó nagyot mákoltak ember hátrányos 59:58-as átlövés bomba Xenia Smits-től  :o

csehek már alszanak kaptak 2db kettő percet szar váltás miatt  :D



#34 november 30, 2023, 22:04:24, MessiÁs
Idézetet írta: csak1tomi Dátum november 30, 2023, 19:28:57Németek jó nagyot mákoltak ember hátrányos 59:58-as átlövés bomba Xenia Smits-től  :o

Mondjuk ezek a japok nem rosszak. Spanyolokat vertek pl.
Jobbak is mar mint korea, szerintem

Horvátok nagyon gyengék, simán verjük őket, ma meg ki is kapnak, rip money :bash:  :D

Szokás szerint a VB színvonala meg sem közelíti az EB színvonalát.

A svéd-szenegál meccset szívesen nézném, félidőben jól tartják magukat az afrikaiak. És most nem is a horvátok ellen 10 gólig jutó Camara a gólzsák, hanem Sagna jár 6-nál. Kíváncsi vagyok, hogy bírják majd a 2. félidőt.


Idézetet írta: Latzka Dátum december 03, 2023, 18:45:47A svéd-szenegál meccset szívesen nézném, félidőben jól tartják magukat az afrikaiak. És most nem is a horvátok ellen 10 gólig jutó Camara a gólzsák, hanem Sagna jár 6-nál. Kíváncsi vagyok, hogy bírják majd a 2. félidőt.

Tudom, hogy utólag nem szoktunk okoskodni, de miért nem nézted?  ???

Idézetet írta: Admin Dátum december 04, 2023, 07:53:26Tudom, hogy utólag nem szoktunk okoskodni, de miért nem nézted?  ???

Közvetítette valami? ??? M4-en szerintem a Fradi ment. De amúgy ez lényegtelen is, mert a Leverkusen-Dortmund azért milliószor jobban érdekelt. Végül volt egy megingása Szenegálnak, de így is csak 8 lett közte.

Idézetet írta: Latzka Dátum december 04, 2023, 08:03:26Közvetítette valami? ??? M4-en szerintem a Fradi ment. De amúgy ez lényegtelen is, mert a Leverkusen-Dortmund azért milliószor jobban érdekelt. Végül volt egy megingása Szenegálnak, de így is csak 8 lett közte.

Pontosan ezért kérdeztem, mert sejtettem, hogy sokan nem tudják: Unibeten követhető az összes meccs.  :ok:

Idézetet írta: Admin Dátum december 04, 2023, 08:14:07Pontosan ezért kérdeztem, mert sejtettem, hogy sokan nem tudják: Unibeten követhető az összes meccs.  :ok:

Ezt valóban nem tudtam; köszönöm szépen :ok:

@Latzka m4sport.hu az összes kézi vb-meccset közvetíti, és jó minőségben. Mondjuk kommentár nélkül, de az talán sokszor jobb is :D Jó minőségben nézheted, élőben, amelyiket akarod.

Köszi, így most már egy Grönland meccsre midnenképpen sort kerítek :beerchug: