Triobet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Magát az oldalt nem ismerem, csak régebben regisztráltam ide. Ma jött egy e-mail, hogy van adventi kalendárium, de csak befizetőknek érhető el. A minimum befizetés 10 euró.

Megéri ide is regisztrálni, tegnap min 5 eurós fogadás után 10 euró bónuszt adtak.(PL meccsekre kellett tenni 3as kötésben, viszont nincs odds megkötés)

Idézetet írta: ricsi110 Dátum december 04, 2014, 18:05:56
Megéri ide is regisztrálni, tegnap min 5 eurós fogadás után 10 euró bónuszt adtak.(PL meccsekre kellett tenni 3as kötésben, viszont nincs odds megkötés)

Magyarok is megkapták?

Idézetet írta: drogos Dátum december 04, 2014, 18:44:02
Magyarok is megkapták?

Igen, bár reklamálnom kellett. ;D Chaten 2 perc alatt jóváírták sűrű elnézések mellett. :)

Nekem automatikusan beírták.
A feltételekben kifejezetten szerepel, hogy magyarok is jogosultak a naptárban szereplő bónuszokra!

A mai bónuszt megnézi nekem valaki?  :beerchug:

Idézetet írta: Attla$ Dátum december 04, 2014, 20:31:46
A mai bónuszt megnézi nekem valaki?  :beerchug:

100%-os kaszinó feltöltési bónusz 100 euróig.
A forgatási feltétel nincs feltüntetve, gondolom az általános 35-szörös érvényes.

Két napja befizettem 10 eurót a 10 euró bónuszuk miatt, a befizetést is csak kaszinóban engedte eljátszani, valószínűleg itt sem fogod tudni sportfogadásra használni, hiába van "közös" számla.

A karácsonyi naptárban ma 25 eurós fogadásbiztosítás van az esti Southampton-MU meccsre.
Bónuszkód: XMAS123  (fogadás előtt meg kell adni)

A mai promó alapján 10 ingyenpörgetést adnak a mobil felületen a Jackpot 6000-re, csakhogy én ezt a slotot a mobil oldalon nem találom. Csak én nem találtam meg, vagy tényleg olyan slotra adják a pörgetéseket, ami a mobil felületen nem érhető el?  :o

Idézetet írta: Tigris Dátum december 14, 2014, 10:16:28
A mai promó alapján 10 ingyenpörgetést adnak a mobil felületen a Jackpot 6000-re, csakhogy én ezt a slotot a mobil oldalon nem találom. Csak én nem találtam meg, vagy tényleg olyan slotra adják a pörgetéseket, ami a mobil felületen nem érhető el?  :o

Már tárgytalan, azóta berakták a mobil felületre is.

Befizettem a 10 freespins miatt, de a 4.1-es Androiddal menő tellerre is hibát írt ki. Nálatok megy ez a hulladék? A trio mobilfelületén sem engedélyezi a pörgetést  :noway:

Idézetet írta: Tigris Dátum december 14, 2014, 15:00:37
Már tárgytalan, azóta berakták a mobil felületre is.

Nekem is ez volt a problémám hajnalban...
Jó sok időt elcsesztem a keresgélésével, főleg azért, mert nagyon lassan tölt be nálam.

Idézetet írta: drogos Dátum december 14, 2014, 16:49:13
Befizettem a 10 freespins miatt, de a 4.1-es Androiddal menő tellerre is hibát írt ki. Nálatok megy ez a hulladék? A trio mobilfelületén sem engedélyezi a pörgetést  :noway:

Tableten próbáltam, a "gyári" böngészővel nem indult, de Chrome-mal igen.

#12 december 15, 2014, 17:50:55, drogos
El tudjátok indítani a mai promós játékot? Nekem mindig hibát ír ez a ...  :noway:


Update: nem küzdöttek a problémámmal, inkább adtak 2$-t a kaszinóba. Amiből 0,15$ lett, de mivel csapattam tovább, ezért 3$ kockáztatás után jött egy kisebb win, így +6,5$-n zártam ezt a promót :)
Több, mint amennyit nyertem valaha ÖSSZESEN a unibeten az ilyen free spinekkel

Sziasztok, magyaroknak jár a kezdőbónusz sportfogadásra?

Idézetet írta: Pyriel Dátum december 17, 2014, 14:32:05
Sziasztok, magyaroknak jár a kezdőbónusz sportfogadásra?

nem