Triobet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: pitypang1989 Dátum december 24, 2014, 15:44:02
valami infó az irodáról? kifizetés gyorsasága? milyen dokumentumokat kérnek? ilyesmire lennék kíváncsi, pozitív/negatív vélemények.  :cya:

A kifizetes fel masodperc, mint a Marathonnal - meg szenteste is, ahogy volt szerencsem megtapasztalni :) Alap iratokat kernek csak (szemelyi + utlility bill/bankszamla kivonat), legalabbis tolem csak ez ment.

Sziasztok.

Érdeklődnék tudja-e valaki mennyi a minimum kifizetés ennél az irodánál.
Előre is köszi a segitséget.

Idézetet írta: euro1000 Dátum december 25, 2014, 22:33:28
Sziasztok.

Érdeklődnék tudja-e valaki mennyi a minimum kifizetés ennél az irodánál.
Előre is köszi a segitséget.
Én ezt találtam : The minimum withdrawal amount is 25 EUR, 30 USD, 15 LVL, 80 LTL.

itt írják részletesen : https://www.triobet.com/eng/home_page/payout_info.html

Köszönöm  gyorsaságodat.

Állitólag  ;) 5 free: XCAS5

Sajnos nem működik

Én itt írtam be a kódot : My bonuses - Claim your bonus:
de nem fogadta el : The unique code not found

Lehet máshol kell megadni a kódot?
Vagy csak aki már befizetett, annak jár?

Az adventi kalendárium után januárban is jut minden napra valami, ma 10 eurós fogadásbiztosítás van PL meccsekre(mobilról). :ok:

Idézetet írta: ricsi110 Dátum január 01, 2015, 14:20:09
Az adventi kalendárium után januárban is jut minden napra valami, ma 10 eurós fogadásbiztosítás van PL meccsekre(mobilról). :ok:
Hali
Mit jelent pontosan ez a fogadásbiztosítás náluk?
Regeltem hozzájuk befizettem skrillről azzal a kóddal ami a napi kód volt. Majd mobilról fogadtam 3 PL meccsre 10€, de elbuktam. Akkor elvileg visszajárna nekem most a 10€?
Köszönöm

Idézetet írta: Molnar Tamas Dátum január 02, 2015, 07:21:10
Hali
Mit jelent pontosan ez a fogadásbiztosítás náluk?
Regeltem hozzájuk befizettem skrillről azzal a kóddal ami a napi kód volt. Majd mobilról fogadtam 3 PL meccsre 10€, de elbuktam. Akkor elvileg visszajárna nekem most a 10€?
Köszönöm

My bonuses-nál kell megadni a kódot, de én a helyedben megpróbálnék reklamálni chaten, hátha..(főleg, hogy előfordult már, hogy elfelejtették jóváírni)

Idézetet írta: ricsi110 Dátum január 01, 2015, 14:20:09
Az adventi kalendárium után januárban is jut minden napra valami, ma 10 eurós fogadásbiztosítás van PL meccsekre(mobilról). :ok:

A mai ajánlatnak mit a feltételei? Hányszor kell megforgatni a bónuszt. A teljes kampányra vonatkozó általános szabályokból (nekem) nem derült ki. Valaki esetleg megkérdezte az ügyfélszolgálattól?

Idézetet írta: ricsi110 Dátum január 02, 2015, 10:53:18
My bonuses-nál kell megadni a kódot, de én a helyedben megpróbálnék reklamálni chaten, hátha..(főleg, hogy előfordult már, hogy elfelejtették jóváírni)
valóban...miután írtam nekik jóváírták

Egy gyengécske akció jutott mára.

10 euróért kell legalább hármas kötésben Seria A meccsekre fogadni (csak 1X2 jöhet szóba), ha nyersz, kapsz holnap 5 euró bónuszt.
CSA156 a bónuszkód

Nem látom, hogy csak pre-match fogadásokra vonatkozna, ha így van, akkor talán élőben össze lehet hozni egy nyugisabb kombit.

Ma 5 eurós fogadásbiztosítást ajánlanak a Sunderland-Liverpool meccsre.
RSL151 a kód.

A mai promó szerint ha 5 eurót teszünk a férfi vagy a női AUS Open győztesre, akkor kapunk hétfőn 5 euró bónuszt.
WAUS15 a kód, amit előtte meg kell adni.