Póker Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Na kiderítettem 5 dollár raket kell termelni ahhoz hogy ki tudd venni.DUSOP játékon tudsz játszani.Sok sikert

Én regiztem, de semmi pénz nemjött... Valaki help pls me down go! :beerchug:

Idézetet írta: Powell Dátum január 07, 2013, 21:09:54
Na kiderítettem 5 dollár raket kell termelni ahhoz hogy ki tudd venni.DUSOP játékon tudsz játszani.Sok sikert

Bocsi,de nem értem. Akkor összekell pókerezzek még 5€-t ,mert nekem €-ba van a számlám. 10€-ból ,már csak 7,31 van..

Nem. 5$ jutalékot kell fizetned a teremnek. Egy ilyen HU során asszem 20-25cent (javítsatok ki) fee-t fizetsz.. Na most ha 20at akkor 25 után megvan az 5$ rake értelemszerűen.

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 07, 2013, 21:46:48
Nem. 5$ jutalékot kell fizetned a teremnek. Egy ilyen HU során asszem 20-25cent (javítsatok ki) fee-t fizetsz.. Na most ha 20at akkor 25 után megvan az 5$ rake értelemszerűen.
Most kerültem csak géphez,de jól mondja ncis88.Mivel ezeken 0,25 dollár a rake ezért játszol 20 ilyen dusopot és elvileg kikérheted.

Idézetet írta: Powell Dátum január 08, 2013, 17:51:48
Most kerültem csak géphez,de jól mondja ncis88.Mivel ezeken 0,25 dollár a rake ezért játszol 20 ilyen dusopot és elvileg kikérheted.

Na nekem megvan a 20 DUSOP,ezek szerint kifizetést tudok kérni,vagy elöbb be is kell akkor fizessek?

6,16€ maradt,de lehetne több is..



Ingyen 8$ a Dafa Poker oldalára!

A terem az Ipoker hálózat tagja. A jól ismert, stabil szoftverrel nem lesz gondod. A Dafa Poker az ázsiai piacot célozta meg, tehát játékosai főleg japán, kínai, és thai pókeresek. Ez garantálja a könnyű mezőnyt, sok gyenge játékossal. Első befizetésedhez 200% bónusz is jár.

FIGYELEM!

Ha 2013. január 31-ig regisztrálsz a terembe, akkor INGYEN 8$-t kapsz, amiből kedved szerint tesztelheted a szoftvert. Töltsd le tőlünk, és jogosult leszel erre az ingyen pénzre!



A Dafa poker honlapjáról:
http://www.dafapoker.com/en/poker-game-promotions/sign-up-bonus.html

Ez jó, csak hogy a befizetésig max nl4en lehet játszani meg 1$os mtt-n..

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 10, 2013, 12:43:00
Ez jó, csak hogy a befizetésig max nl4en lehet játszani meg 1$os mtt-n..

Lehet gyakorolni a helyes brm-et :)

8$ral?  Erre nincs helyes BRM.. Ja de Fix Limit.. de azt én nem akarok.. inkább ülnék be két PLO20-as asztalhoz 4-4 $ral aztán vagy kiszállok 20szal vagy 0..

Sziasztok.

Volt még január elején egy Full Tiltes promó hogy ha összekötöm a Ps számlámat a Fulltiltessel akkor kapok 20$-t+2,5$-s versenyjegyet. A mai nap meg is jött róla az e-mail!Beléptem és tényleg ott volt a számlámon a bónusz. De volt ott egy másik 20$-s bónusz is amiről egyáltalán nem kaptam e-mailt, és 2013.01.14-n lejárt!

Azt szeretném kérni hogy az alábbi levelet lefordítaná nekem vki angolra?(Google fordítóban nem bízok, és az én angol nyelvtudásom se valami nagy)

"Volt egy 20$ Ring Game Ticketem amely lejárt 2013.01.14-n. De erről nem kaptam e-mailben értesítést! Azt szeretném kérni hogy hosszabítsák meg a lejárati dátumát, vagy van-e lehetőség egy másik jegyre cserélni."

A fordítást küldhetitek pm-be is. Előre is köszi a segítséget!

24hpoker.com 10Eurót ad minden új játékosnak pókerre. Regisztrálj, erősítsd meg az emailed, jelentkezz be, add meg a screennevet és 10 automatikusan megjelenik a számlán. 150 és min depo után lehetséges a kifizetés.

Hihetetlen történet!
   Ma reggel beültem egy 6fős ,3 dolláros mini tornára.A második vak körben 30- 60 tétnél a kis vak kiegészített,
gondoltam , ellopom a kis vakot . Rátoltam allint A4 , megadta K9 , river 9 kikaptam. Tudom, hogy nekem mint öreg
ultisnak az a legnagyobb hibám minden partiban játszani akarok. Ezért játszom csak kis téten.
  Na de maradt  30 pontom,1 kis vak!  Az élen állónak 4900 pontja volt. ALLIN  hegyek, valahogy mindig jól alakultak
a partik, végül  sikerült megnyerni a versenyt. Természetesen nem a tudásom miatt , óriási mákom volt!
De beigazolódott a mondás, hogy a pókerhez egy szék és egy zseton kell!!!!