Adás-Vétel

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! Most került a szekrény mélyéröl a kezembe egy DVD sorozat a 2006-os VB-röl/arra adták ki/,ha esetleg valakit érdekel irjon privit,jelképes az ár! :cya: :ok:

Hali!
Szüksegem lenne MBre 12eurora. Cserebe 15öt utalnek elöre,majd küldenek egy printscreent az utalasrol.
Akit erdekel az küldjön egy pmet.

Bet365-n pokerező kollégával lenne egy kis csere-bere. Ha magadra ismersz akkor dobj egy privátot!!!

#48 március 31, 2012, 11:27:26, Milan
"5. Egyebek:

5.1. Pénz és egyéb dolgok kérése

A Sportfogadás.org az egy portál, s nem bank. Aki pénzt kér kölcsön a fórumon az ki lesz tiltva. Privátban mindenki azt csinál amit akar, de ha panaszok érkeznek onnan is, akkor intézkedünk."


Boci17, melyik részét nem érted?

Idézetet írta: Boci17 Dátum március 28, 2012, 15:38:08
"5. Egyebek:

5.1. Pénz és egyéb dolgok kérése

A Sportfogadás.org az egy portál, s nem bank. Aki pénzt kér kölcsön a fórumon az ki lesz tiltva. Privátban mindenki azt csinál amit akar, de ha panaszok érkeznek onnan is, akkor intézkedünk."


Boci17, melyik részét nem érted?


Hm?

Szeretném megkérdezni tőletek,hogy már rendelte/vásárolt-e valaki telefont online? Ha igen,akkor hol?

Márkás férfi karórát vennék (magamnak) 20-50 000 Ft között, akinek van valamije, küldje ide, vagy üzenetben!  :) :ok:

Idézetet írta: Pikaa Dátum május 07, 2012, 19:14:50
Szeretném megkérdezni tőletek,hogy már rendelte/vásárolt-e valaki telefont online? Ha igen,akkor hol?
emagról vettem.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 07, 2012, 22:01:17
emagról vettem.

Postán keresztül rendelted vagy hogy? Azt kaptad,amit rendeltél? Semmi gond nem volt? :)

Fancourier vagy DPD-vel küldik, nem volt gondom velük soha. Mindent mindig gond nélkül megkaptam, 24 órán belül ha délelőtt rendeltem. Még amit ismerek és tudok ajánlani az a cel.ro, ott van mikor olcsóbbak egyes cuccok.

Csak soha ne rendelj Karácsony környékén...

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 08, 2012, 07:29:48
Fancourier vagy DPD-vel küldik, nem volt gondom velük soha. Mindent mindig gond nélkül megkaptam, 24 órán belül ha délelőtt rendeltem. Még amit ismerek és tudok ajánlani az a cel.ro, ott van mikor olcsóbbak egyes cuccok.

Köszi szépen!  :)

Idézetet írta: Milan Dátum május 08, 2012, 08:01:15
Csak soha ne rendelj Karácsony környékén...

Nem nem,most szeretnék vásárolni.

Sziasztok! Elcserélném 50000 Ft  értékű (9x5000, 2x2000, 1x1000 címletben) Sodexho Hajrá Pass sporteseményekre látogatására használható utalványomat. Beváltóhely kereső:
http://www.sodexoelfogado.hu/  --> Hajrá utalvány
Állítólag a nagyobb jegyirodákban zenei, szabadidős programok jegyeire is elfogadják.
A teljes névértéket 35000 Ft-ért (70%-a), ha valaki kisebb címletet szeretne azt az érték 75%-ért adnám oda.
Átadás Budapesten személyesen, a Bp-Miskolc-Szerencs vasútvonalon megbeszélés alapján.  Postai úton is megoldható gondolom.

Idézetet írta: frodó Dátum szeptember 04, 2012, 07:06:45
Sziasztok! Elcserélném 50000 Ft  értékű (9x5000, 2x2000, 1x1000 címletben) Sodexho Hajrá Pass sporteseményekre látogatására használható utalványomat. Beváltóhely kereső:
http://www.sodexoelfogado.hu/  --> Hajrá utalvány
Állítólag a nagyobb jegyirodákban zenei, szabadidős programok jegyeire is elfogadják.
A teljes névértéket 35000 Ft-ért (70%-a), ha valaki kisebb címletet szeretne azt az érték 75%-ért adnám oda.
Átadás Budapesten személyesen, a Bp-Miskolc-Szerencs vasútvonalon megbeszélés alapján.  Postai úton is megoldható gondolom.

Szerencsi pizzás kuponfüzetre cserélnél? :)
(patyás)