Sztárbox, influencer boksz, meghalt a boksz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ki üthet nagyobbat?

Mike Tyson
5 (29.4%)
Istenes Bence
12 (70.6%)
Jake Paul
0 (0%)

Összes szavazó: 17

Idézetet írta: TiB Dátum december 05, 2023, 10:34:30A 32 éves Brasch Bence már 7 éve bokszol, az 52 éves Árpa Attila pedig 7 hónapja.

Fair küzdelem lesz... :bash:

Én már a legelején inkorrektnek éreztem ezt. Alapból nem is értem miért kell olyan emberkét behívni, akinek bokszmúltja van, és nem is kevés. A Brasch - KKevin meccsen belefért, mindkettő bokszol. Kokó mi van veled? ÁRPA ÜSD KI!  :great:

Másik magyar érdekeltségű sztárbunyó: Simán kikapott Adam Security a lengyel MMA-gálán

"A magyar TikTok biztonsági őre, Adam Security (Bártfai Ádám) nem csak nálunk lett népszerű, hanem Lengyelországban is, mivel a videóiban Roxana Orłowska Barbie ale to vixa című számára szokta jelentőségteljesen felmutatni az ujjait."

TKOval egész gyorsan vereséget szenvedett.

https://444.hu/2023/12/09/siman-kikapott-adam-security-a-lengyel-mma-galan

Sztárbox végeredmények:

Női középsúly nyertese - Berki Mazsi
Férfi középsúly - Molnár Áron
Férfi nehézsúly - Brasch Bence

Ezekbe a meccsekbe már tényleg csak beletekertem, le a kalappal Árpa Attila előtt, ment előre ahogy csak tudott. Rácz Jenő kiütése beárazta Istenes Bencét, és mindkét figurát, Molnár Áron magasan a legjobb lehetett a kategóriában. A női bunyó vicc, nem kommentálható.

Idézetet írta: TiB Dátum december 11, 2023, 11:53:55Sztárbox végeredmények:

Női középsúly nyertese - Berki Mazsi
Férfi középsúly - Molnár Áron
Férfi nehézsúly - Brasch Bence

Ezekbe a meccsekbe már tényleg csak beletekertem, le a kalappal Árpa Attila előtt, ment előre ahogy csak tudott. Rácz Jenő kiütése beárazta Istenes Bencét, és mindkét figurát, Molnár Áron magasan a legjobb lehetett a kategóriában. A női bunyó vicc, nem kommentálható.

Rácz Jenő úgy ment bele a meccsbe, mintha ő lenne a sebezhetetlen. Aztán kiderült, hogy mégsem olyan kemény a feje. Amit nem annyira értettem, hogy a testütés után miért dobtak be neki törölközőt. Elvették tőlünk a szórakozást.
Kíváncsi vagyok hogy hármójuk közül ki megy tovább a nemzetközi celeb versenyre.