Kiket igazolnál kedvenc csapatodba, a klub nélküliek közül?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kiket igazolnál kedvenc csapatodba, a klub nélküliek közül?

Amikor még foci menedzser játékokkal játszottam, és kisebb csapattal voltam, mindig az ilyen free agenteket vadásztam :D

Jelenleg a valóságban a csatolt képen láthatóaknak nincs csapatuk.

Lingard kellene a francnak, viszont De Gea még bőven jó kapus azért.

Nevek nélkül, az én kedvenc csapatomba:

-Kellene egy jó kapus. Mondjuk aki úgy fogna mint a légypapír.
-'Aztán nem vagyok telhetetlen, de négy jó védő is elkelne nálunk.
-Hogy fokozzam, három labdabiztos, jó gömbérzékkel és ésszel megáldott középpályást is elbírna a mostani csapat.
-Csatárok terén nincsenek nagy igényeim, de abból is elférne nálunk legalább három, akik minden játékrendszerben tudnák hozni azt a meccsenkénti 0,5-0,6 gól/meccses átlagot.

Jah, majd elfelejtettem mondani, a kedvenc csapatom a Kisvárda.  ;D  ;D  ;D

Idézetet írta: Várda64 Dátum február 04, 2024, 12:31:13Nevek nélkül, az én kedvenc csapatomba:

-Kellene egy jó kapus. Mondjuk aki úgy fogna mint a légypapír.
-'Aztán nem vagyok telhetetlen, de négy jó védő is elkelne nálunk.
-Hogy fokozzam, három labdabiztos, jó gömbérzékkel és ésszel megáldott középpályást is elbírna a mostani csapat.
-Csatárok terén nincsenek nagy igényeim, de abból is elférne nálunk legalább három, akik minden játékrendszerben tudnák hozni azt a meccsenkénti 0,5-0,6 gól/meccses átlagot.

Jah, majd elfelejtettem mondani, a kedvenc csapatom a Kisvárda.  ;D  ;D  ;D

Pedig ez "minden idők legjobb kisvárdai kerete".  :D

Idézetet írta: bitang Dátum február 04, 2024, 12:48:10Pedig ez "minden idők legjobb kisvárdai kerete".  :D

 ;D  ;D  ;D Hát igen, mondta a BOSS. Mi meg látjuk amit látunk. Egyébként biztos vagyok benne, hogy Dubajban megsüthette a nap, azért mondott ennyi baromságot.

Idézetet írta: Várda64 Dátum február 04, 2024, 12:31:13Nevek nélkül, az én kedvenc csapatomba:

-Kellene egy jó kapus. Mondjuk aki úgy fogna mint a légypapír.
-'Aztán nem vagyok telhetetlen, de négy jó védő is elkelne nálunk.
-Hogy fokozzam, három labdabiztos, jó gömbérzékkel és ésszel megáldott középpályást is elbírna a mostani csapat.
-Csatárok terén nincsenek nagy igényeim, de abból is elférne nálunk legalább három, akik minden játékrendszerben tudnák hozni azt a meccsenkénti 0,5-0,6 gól/meccses átlagot.

Jah, majd elfelejtettem mondani, a kedvenc csapatom a Kisvárda.  ;D  ;D  ;D

Imádlak Pisti, ha idén nem jutok el veled egy meccsre, akkor önként leugrom valami magas hegyről ;D

Nekem mindenből új kellene a Vidinél, de mivel örjöngtem már gyerekként másodosztályú feljutás kiharcolásáért is, így már nincsenek nagy igényeim :)

Idézetet írta: Várda64 Dátum február 04, 2024, 12:31:13Jah, majd elfelejtettem mondani, a kedvenc csapatom a Kisvárda.  ;D  ;D  ;D

Átdideregtem a tegnapi meccset, de legalább gólokban nem volt hiány. Ellenben téged nem láttalak a B középben; máshonnan nézted vagy létezne, hogy nem voltál kint? :o

Idézetet írta: Latzka Dátum február 04, 2024, 21:51:54Átdideregtem a tegnapi meccset, de legalább gólokban nem volt hiány. Ellenben téged nem láttalak a B középben; máshonnan nézted vagy létezne, hogy nem voltál kint? :o
Már hogyne lettem volna kint Laci. Miért nem csörögtél rám? A megszokott helyemen a nagy Vitézes drapi előtt vagyok mindig, vagy a büfében. 😁

Jól eltértetek a tárgytól, azért én várom De Geát a Vidibe ;D

Eskü nem értem, hogy ilyen jó kapus hogy maradhat parlagon.