Módszerek a blokkolás megkerülésére

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Hozzám ma késő este jutott el a blokkolás. A Cloudflare WARP-ot tettem fel a gépre, és 2 perc múlva már hibátlanul működött minden.

Mindezt csak azért írtam, hogy megköszönjem az előrelátó infót a részetekről.

Köszi @vmlinuz:beerchug:

Sziasztok

Ma reggeltől március 1 van a telekom-os otthoni szolgáltató is blokkolja az org oldalát nálam!
Csak akkor fut az oldal, ha a Green Tunnel-t bekapcsolom..., így megy nálam az Unibet is!

Telekom elért engem is a blokk, Clodflare adtam valami csapat nevet meg jött az email és már megy is.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nálam yettel neten ment idáig, ma reggel óta nem. Bár érdekes, hogy februárban is volt jó pár nap, mikor hajnalban nem jött be az oldal, aztán napközben igen, ezt nem is értettem. Mindenesetre most warp

Toljuk tovább, hála az égnek, van azért alter megoldás, és hála Vm-nek, aki ezeket a megoldásokat elhozta nekünk.

A bet365-öt hogyan lehet elérni? WARP-al nem. Köszönöm,Üdv,

Idézetet írta: Hébehóba Dátum március 02, 2024, 13:58:22A bet365-öt hogyan lehet elérni? WARP-al nem. Köszönöm,Üdv,
Közel mész hozzá. Szívesen. Üdv.

Nálam eddig egész érdekesen alakult.Telekom mobilnetem van,most tiltottak le benneteket de érdekes módon még a GT-n is tudnak tiltani,megjelenik a hatóság szövege.Csak warppal tudok belépni hozzátok.Érdekes hogy a munkahelyemen-ahol szintén a Telekom a szolgáltató-ott most is tudlak olvasni bennetek minden kerülőút nélkül csak belépni nem enged.

Ha megjelenik a hatóság szövege, azt jelenti, hogy nem https-en próbálod elérni az oldalt. Normális esetben átirányitanánk automatikusan, de igy megfogja a blokk és ezért nem megy a GT.

Igy mentsd le: https://www.sportfogadas.org

kicsit off a témába, de ha van módszer a blokkolás megkerülésére, tudtok ajánlani ingyenesen használható VPN alkalmazást? Erdélyből szeretném nézni az M4-et viszont kellene magyar IP cim

Nem tudom jelenleg is működőképes a megoldás vagy sem.


Idézetet írta: TiB Dátum március 06, 2024, 20:26:06Nem tudom jelenleg is működőképes a megoldás vagy sem.

az a baj a Hola ilyen 30-60 perc után csak a fizetős klienseknek működik...

Vmlinuz.Hálám kísérjen utadon,hogy elhozod nekünk tudásodat.Most már mindíg bekapcsolva hagyom a warpot.Örömmel tölt el,hogy a Big Braner fiuknak felajálnhatom a nemi szervemet bekapás céljából.Nagyon köszönöm haver. :ok:

Idézetet írta: el hungaro Dátum március 07, 2024, 08:47:27Vmlinuz.Hálám kísérjen utadon,hogy elhozod nekünk tudásodat.Most már mindíg bekapcsolva hagyom a warpot.Örömmel tölt el,hogy a Big Braner fiuknak felajálnhatom a nemi szervemet bekapás céljából.Nagyon köszönöm haver. :ok:

Ezt jelölném az utóbbi idők legjobb hozzászólása díjra.  ;D  Igazán szívből szóló.