SfGuru - Téves tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Kagawa Dátum szeptember 08, 2015, 21:15:23
Gondoltam  :ok:

Ok, nincs gond, igazatok van. De azért nézzetek már utánna, hogy ez mitől lehet.

A tippjátékos tippek nem bekerülését ugye megfejtettük, ezt is jó lenne. Mert én tuti nem vettem ki pipát, ezt a rendszer játszotta le saját magával. ;)

Kagawa, nem a rendszerrel van a gond. Ha vele lenne, akkor ez felmerülne mindenkinél.

A gond nálad lehet.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 08, 2015, 21:17:05
Kagawa, nem a rendszerrel van a gond. Ha vele lenne, akkor ez felmerülne mindenkinél.

A gond nálad lehet.

Akkor ez X Akták, az igazság odaát van  ;D

Éppen letojom azt az 1,33-as tippet, meg azt a 3,3 pontot, de ha 100%-ra biztos vagyok benne hogy nem vettem ki akkor muszáj szólnom érte.

És mégegyszer mondom, hogy jogos az is hogy nem teszitek bele.

A tippjátéknál megértettem, hogy ha a napi első tippemnél rögtön rányomok hogy 10-es tét és oké akkor nem olvassa be a rendszer időben és nem kerül bele. Itt is valami hasonlóra gondoltam, de oké mindegy, szóra se érdemes a dolog, nem kell foglalkozni vele  ;)

Az a gond, hogy lehet a későbbiekben is felmerül, s akkor lehet, hogy nem csak 3,3 pont bánja. Ezért jó megoldani.  :ok:

Megvan a gond. Elnézést kérek, nálunk volt a hiba, de nem a rendszerrel, hanem azzal, hogy csak egyéni mérkőzésekre lehetett tippelni, de eredetileg a dupla mérkőzések is beleszámítanak, így a tipped helyes és bekerül a versenybe.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 08, 2015, 21:51:38
Megvan a gond. Elnézést kérek, nálunk volt a hiba, de nem a rendszerrel, hanem azzal, hogy csak egyéni mérkőzésekre lehetett tippelni, de eredetileg a dupla mérkőzések is beleszámítanak, így a tipped helyes és bekerül a versenybe.

Na szuper, kössz hogy megfejtettétek.

És mégegyszer leírom, én nem veszek ki pipát soha sehonnan. Ha már megirom az elemzést akkor versenyeztetem mindenhol. Szóval ha valahol nincs benne, ahol eredetileg benne kellene hogy legyen akkor valami gáz van.

ID: 15149

-2.5 game hendikep határt elírtam, a helyes -3.5 game hendikep.

Idézetet írta: Rwilla Dátum szeptember 09, 2015, 16:14:55
ID: 15149

-2.5 game hendikep határt elírtam, a helyes -3.5 game hendikep.

Javítva.  :ok:

ID: 15195-t kérném törölni, ugyanis a rendszer kétszer küldte be, pedig (elvileg) egyszer kattintottam.
Köszönöm!  :beerchug:

ID: 15163

Szerintem ez push és nem téves.

kösz

Ncis88 hívta fel a figyelmemet rá, hogy elszúrtam a hendikep határt, az id.: 15230 számú elemzésemnél, mert ahogy a szövegben is írtam minimum 2 pontos Toronto győzelemre vonatkozik a tippem, és az -1,5 nem pedig 1,5-es hendikep határral kellett volna megjelölni.

Még egyszer köszönöm, hogy szóltál.

Nem mintha bárkire hatalmas veszélyt jelentene a -24.000 pontom, de az id.:15266 elemzésem is jó nagy mellényúlás volt... :(

http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2015_09_22_atlmlb_nynmlb_1&c_id=mlb#game=2015_09_22_atlmlb_nynmlb_1,game_state=Wrapup

Hali!!

ID: 15292

Hazai felett opció helyett Vendég Felett-et szeretném választani. Szóval, hogy a Chelsea szerez mininmum 2 gólt.

Köszike! :beerchug:

Hello!
Az oddsot véletlenül elírtam, 1.51 helyett 1.57! id=15309
Előre is köszi  :beerchug:

ID: 15343

Itt a tipp fölött lenne, ezt kérném javítani!
THX!

ID: 15356

Itt a tipp szintén fölött akart lenni, ezt is kérném javítani!
Köszi